تالار نت تالار عروسی
 

چند نکته درباره‌ی میوه آرایی سفره عقد

 Theshadowman   3 سال پیش   ارسال دیدگاه   ۵,۷۶۷ بازدید  


یکی از زیبایی های سفره عقد میوه آرایی آن است. امروزه میوه آرایی با سبک ها و طرح های بسیار زیبا و منحصر به فرد انجام می شود و باعث جلوه و زیبایی خاصی در سفره عقد می شود.

میوه آرایی سفره عقد و تزیین و طراحی انواع میوه ها و سبزی ها برای سفره عقد زیبایی بیشتری را به سفره می‌دهد و به خاطر ترکیب رنگ و فرم میوه ها نقش زیادی در جذاب شدن چیدمان سفره عقد دارد. از مدل های زیاد میوه آرایی برای تزیین سفره عقد استفاده می‌شود. در ادامه چند نمونه از میوه آرایی های مختلف را مشاهده می کنید.

میوه آرایی سفره عقد, نکات میوه آرایی سفره عقد

میوه آرایی سفره عقد از تزیینات مهم و اساسی سفره عقد به حساب می‌آید که میتواند مدل های مختلفی داشته باشد و با روش های متفاوتی تزیین شود.هر نوع میوه ایی که در دسترس دارید را به بهترین شکل تزیین کنید و فرم بدید و بعد در چیدمان سفره استفاده کنید. در ادامه چند مدل میوه آرایی شیک و زیبا را میب ینید که میتوانید از آن ها  ایده های خوبی بگیرید و استفاده کنید.

میوه آرایی سفره عقد, نکات میوه آرایی سفره عقد

 

برای تزیین میوه های مختلف روش های زیادی وجود داره که در این بین حکاکی روی میوه ها به خاطر زیبایی بیشتر طرفدارهای خیلی زیادی دارد و میوه های حکاکی شده جای خاصی در سفره عقد دارند.

 

برای نتیجه گیری بهتر و داشتن میوه آرایی سفره عقد ساده و زیبا می توانید از انواع سبدهای حصیری و صندوقچه ها کمک بگیرید. استفاده از اینگونه وسایل علاوه بر زیبایی بیشتر تزیینات، سرعت بیشتری به انجام کار می دهند و راحت تر می توانید به تزیین میوه بپردازید.


برای ظرف میوه تان ازهر میوه ای که دوست داشتید، استفاده کنید. ولی آن چه که بیشتر از سایر میوه ها در سفره عقد های سنتی استفاده می شود انار و سیب سرخ است. البته اگر می خواهید از این دو میوه استفاده کنید بهتر است یکی از آن ها را انتخاب کنید و در ظرف بچینید چون هر دو میوه از لحاظ فرم و رنگ تقریبا شبیه هم هستند. در چیدمان مدرن معمولا انواع میوه ها را می چینند که موز و آناناس از مهم ترین آن هاست.

تالارنت ، بهترین و لاکچری ترین خدمات عقد و عروسی، تالارها و باغ تالارها را به شما پیشنهاد می دهد. با هربودجه و معیاری که دارید، در سایت جستجو کنید . برترین برند های خدمات برگزاری مراسم اینجا هستند![تعداد: 5    میانگین: 2/5]


سوالات، نقد و بررسی

سوالات، نظرات و پیشنهادات