تالار نت تالار عروسی
 

رجوع و بازگشت بعد از درگیری و جدایی زن و شوهر

 Theshadowman   3 سال پیش   ارسال دیدگاه   ۳,۴۰۵ بازدید  
آشتی قهر جدایی زن شوهر طلاق


اگر در گذشته در زنگی تان مسائل و مشکلات و یا اشتباهاتی وجود داشته که منجر به جدایی و یا طلاق شده، هنوز دیر نیست و میتوانید آنها را جبران و با ایده های بهتر می توانید به زنگی خود برگردید. چهار راهکار عملی که در ادامه به آن اشاره می شود به شما پیشنهاد می کنیم که احتمالا منجر به از سرگیری زندگی تان و از بین بردن مشکلات و تضادهای شما خواهد شد، به شرط این که آن را جدی بگیرید! و شاید دوستان و اقوامتان بار دیگر مراسم ازدواج و بازگشت شما به زندگی مشترک را در جشنتان سهیم باشند.

بازگشت ازدواج آشتی قهر جدایی

۱- مسئولیت رفتار و عملکرد خود در گذشته را بپذیرید

هر کدام از زوجین که باعث ناراحتی و آزردگی خاطر طرف مقابلش شده است باید مسئولیت رفتار و عملکرد خودش را بپذیرد. با این کار اعتماد همسر را به دست می آورد و او به حرف هایش گوش خواهد داد.در صورت عدم پذیرش مسئولیت رفتار و عملکرد هر یک از زوجین که اشتباه کرده است، دلخوری ها ادامه پیدا می کند.

۲- عذرخواهی کردن از رفتاری که صحیح نبوده هرگز شمارا کوچک نمی کند!

اگر رفتار اشتباهی از شما یا همسرتان سر زده است که باعث تنش و مشکلات بین شما شده باید از طرف مقابل تان عذرخواهی و دلجویی کنید. بهتر است غرور و خودخواهی را در زندگی مشترک کنار بگذارید و از همسرتان عذرخواهی کنید تا اعتماد او را باز گردانید.

نکته مهم: در صورتیکه زن مرتکب اشتباه شده و از شوهرش عذرخواهی کرده است باید این را بداند که اکثر مردان در این شرایط می خواهند تنها باشند و نیاز به زمان دارند تا با این قضیه کنار بیایند و عذرخواهی زن را بپذیرند. البته مردان هم باید توجه کنند که اگر زن عذرخواهی کند و مورد توجه همسرش قرار نگیرد، ناراحت و آزرده خاطر می شود.

آشتی قهر جدایی زن شوهر طلاق

۳- جبران کردن اشتباهات و دلجویی تا حد ممکن

شاید نتوان هر اشتباهی را جبران کرد اما از همسرتان بپرسید آیا می توان این اشتباه را جبران کرد یا برای بهتر شدن اوضاع می توان کاری انجام داد؟پرسیدن این سوالات باعث می شود همسرتان بفهمد که شما به فکر او هستید و می خواهید دلخوری و ناراحتی پیش آمده را از بین ببرید و خوشحالش کنید. می توانید با یک هدیه اشتباه گذشته را جبران کنید

۴- به قول ها و تعهدهای خود متعهد باشید!

متعهد شدن و پایبند بودن به قول و قرارها هم می تواند یکی از راه های به دست آوردن اعتماد همسر در زندگی مشترک باشد.البته توصیه می شود به انجام کاری متعهد شوید که بتوانید آن را انجام دهید. زیرا در صورت عدم انجام تعهد ممکن است دوباره روابط شما با همسرتان دچار مشکل شود.

تالارنت آرزوی زندگی پایدار و طولانی را برای شما آرزو مند است[تعداد: 1    میانگین: 3/5]


سوالات، نقد و بررسی

سوالات، نظرات و پیشنهادات