تالار نت تالار عروسی
 

آیا رابطه عاشقانه ما به ازدواج ختم می شود ؟

 Theshadowman   3 سال پیش   ارسال دیدگاه   ۲,۱۰۷ بازدید  
بازگشت ازدواج آشتی قهر جدایی


چگونه به آینده یک رابطه عاشقانه و ازدواج امیدوار باشیم؟ چگونه مطمئن باشیم رابطه عاشقانه ما به ازدواج ختم خواهد شد؟ این سوالی است که بسیاری از ما ممکن است هرروز به آن اندیشیده ایم. آیا مرد یا زنی که در این لحظه همراه من و رابطه عاشقانه ای با او دارید تا همیشه در کنارم خواهند ماند؟ آیا رابطه ای که در حال حاضر دنبال می کنیم به ازدواج خواهد رسید؟ شاید بسیاری ادعا کنند خود را به دست سرنوشت سپرده اند و هر کجا سرنوشت آن هارا ببرد می پذیرند، اما باید قبول کنیم بسیاری از ما به شدت ریسک گریز هستیم و تا اطمینان کسب  نکنیم ادامه نخواهیم داد. مطلب زیر را دنبال کنید، شاید پاسخگوی این سوالات شما باشد!

اگر همه خانم‌ها بتوانند تحقق‌پذیر بودن این انتظار را در ابتدای هر رابطه‌شان بفهمند، آنوقت میزان دلشکستگی‌ها به حداقل خواهد رسید. مطمئنم که از خودتان می‌پرسید آیا این امکان‌پذیر است؟ اولین چیزی که باید به پایگاه اطلاعاتی باورهایتان اضافه کنید این واقعیت است که هنوز هم مردهای خوب وجود دارند. وقتی می‌گویم مردهای خوب منظورم مردهایی است که بتوانند همسرانی احتمالی باشند. مردهایی که آنقدر دوستتان خواهند داشت که هر چیزی را برای ازدواج کردن با شما قربانی کنند. مردهایی که آرزوهایتان را تحقق خواهند بخشید.

سوال دیگر این که چطور باید چنین مردهایی را پیدا کرد؟ اگر بدانید این مردها چه شکلی هستند، آنوقت هر جایی می‌توانید آنها را پیدا کنید چون همه‌جا هستند.داشتن مردی که شما را در مراحل عشق پیش ببرد، ازخودگذشتگی‌های لازم را بکند و هر چه می‌خواهید را برایتان فراهم کند، فوق‌العاده است. فوق‌العاده نیست؟ چرا واقعاً هست.

پایان یک رابطه عاشقانه سخت و مشکل است. اما همانقدر که این می‌تواند هیجان‌انگیز باشد، اگر یک روز خودتان را در دستان مردی ببینید که یک روز به شما می‌گوید، «ببخشید عزیزم ولی باید این چیزی را که برای آن اسم رابطه گذاشته‌ایم را تمام کنیم» می‌توانند فاجعه‌بار باشد. اینجاست که قلبتان شکسته خواهد شد!

ولی چطور باید بفهمید که رابطه‌تان به ازدواج منجر خواهد شد یا نه؟چیزی که باید در نظر داشته باشید این است که چطور با او آشنا شده‌اید و حتی کجا؟نباید توقع داشته باشید مردی که در خیابان با او آشنا شده‌اید فکر بزرگ ازدواج کردن با شما را در سر داشته باشد. این درست مثل پولی است که در خیابان روی زمین پیدا کنید و چون آن لحظه جوابگوی نیازتان بوده است، زندگی‌تان را حول آن بسازید. چقدر احمقانه!

مردهایی که با شما در خیابان، رستوران و کافه و از این قبیل آشنا می‌شوند اکثراً از آنهایی هستند که می‌آیند، قلبتان را می‌شکنند و می‌روند.اگر بگویید استثناهایی وجود دارد با شما موافقم. بله وجود دارد ولی نمی‌توانید مطمئن باشید که مورد شما هم ازجمله آن استثناها باشد.سوالات مهم دیگری که باید به آن فکر کنید این است که آیا آنطور است که می‌خواهد امروز خوشحال باشید و هیچ علامت مشخصی وجود دارد که فردا هم روز فوق‌العاده‌ای برایتان بسازد؟ شما را با خود به مهمانی می‌برد ولی هیچ هدفی برای آینده ندارد؟ هیچ چیز جز چیزهای مصرف‌شدنی (لباس، کفش، کیف، ساعت و از این قبیل) برای شما سرمایه‌گذاری نمی‌کند؟

هر مردی تا زمانیکه هر چیزی از شما که می‌خواهد را به دست بیاورد، می‌تواند اینکار را بکند. وقتی تمام خواسته‌های جنسی و غیرجنسی او را برآورده کردید، دیگر شروع پایان یافتن رابطه‌تان است.اگر واقع‌بین باشید، یک مرد واقعی و یک همسر احتمالی برای آینده شما سرمایه‌گذاری می‌کند. ایرادهای شما را پیدا کرده و سعی می‌کند آنها را اصلاح کند. به شما کمک خواهد کرد در زمینه‌‌های تحصیلی، کاری و همه عرصه‌ها پیشرفت کنید.خیلی بیشتر از مسا‌ئل عادی روزمره برای شما انجام می‌دهد.

به هر حال بقول بزرگی هر رابطه عاشقانه همچون هندوانه دربسته است، و حقیقت تلخ این است که تا زمان ازدواج حقیقت درون این هندوانه بر کسی روشن نخواهد شد. گروه تالارنت امیدوار است آن چه بهترین سرنوشت می نامند برای شما مقدر باشد![تعداد: 0    میانگین: 0/5]


سوالات، نقد و بررسی

سوالات، نظرات و پیشنهادات