تالار نت تالار عروسی
 

مراسم عروسی‌ای که ازدواج قرن لقب گرفت!

  abtahi      6 سال پیش      ارسال دیدگاه  


ازدواج های معروف و سرشناس ستاره ها و شخصیت های معروف هر از گاهی شنید می شود . همه ما این روزها شنیده ایم که لیونل مسی، ستاره  سرشناس فوتبال تیم ملی آرژانتین و باشگاه بارسلونا ، با آنتونلا روکوزو دوست و عشق دورانی کودکیش ازدواج کرد. این ازدواج و مراسم عروسی از سوی رسانه های آرژانتینی لقب عروسی قرن گرفت، آمار و ارقام عجیبی و جالب توجهی دارد که در زیر به آن خواهیم پرداخت.

غکس عروسی مسی و همسرش آنتونلا

مراسم عروسی این مهاجم سرشناس تیم بارسلونای اسپانیا در شهر روزاریو، محل تولد مسی، برگزار شد. مسی پیش از پیوستن به تیم بارسلونا در سن ۱۳ سالگی، در این شهر با آنتونلا روکوزو آشنا شده بود.طبق گزارش این روزنامه ۲۶۰ نفر به مراسم عروسی دعوت شده‌اند. سوارز و نیمار، از هم تیمی‌های مسی در بارسلونا، از مهمان‌های این مراسم بزرگ خواهند بود.

ازدواج قرن, ازدواج سرشناس

حضور نیروی پلیس و خبرنگاران!

علاوه بر حضور سنگین نیروهای پلیس برای تامین امنیت در اطراف هتلی که محل عروسی است، شرکت‌های امنیتی خصوصی هم برای مراقبت از فضای داخل سالن بکار گرفته شدند.همچنین، نزدیک به ۱۵۰ خبرنگار برای پوشش جشن عروسی در مراسم شرکت کردند. اما، آن‌ها اجازه حضور در همه اماکن را نداشتند، و باید در محوطه‌های از پیش تعین شده باقی می ماندند.

وقتی که مسی ۱۳ ساله بود، او به باشگاه بارسلونا پیوست – البته به شرط آنکه این تیم اسپانیایی هزینه درمان مشکل کمبود هورمون رشد مسی را پرداخت کند.او که همراه با همسر آینده خود در بارسلونا زندگی می‌کند، دو پسر با آنتونلا روکوزو دارد: تیاگو و ماتئو.

عروسی لیونل مسی ازدواج قرن

هیچ کدام از مربیان دعوت نشدند

به گفته روزنامه کلارین، مسی هیچ کدام از مربی‌هایی که تا به حال به آن‌ها کار کرده را به مراسم عروسی خود دعوت نکرده. همچنین، گفته می‌شود که مسی مارادونا، کایپتان سابق تیم ملی آرژانتین، را هم دعوت نکرده است.اما، سرخیو آگوئرو، کارلس پویول، ژاوی هرناندز، و سسک فابرگاس به مراسم ازدواج مسی دعوت شده‌اند.مراسم ازدواج لیونل مسی و آنتونلا روکوزو در مجموعه مرکزی هتل روزاریو برگزار می‌شود.روزاریو در امتداد رودخانه پارانا پایه‎گذاری شده، و ۳۰۰ کیلومتر با بوئنوس آیرس فاصله دارد.

لوئیز سوئارز عروسی مسی
لوئیز سوئارز و همسرش در مراسم عروسی مسی

فوتبالیست‌های مشهور و شماری از چهره‌های مشهور دنیای سرگرمی در میان ۲۶۰ مهمان جشن عروسی مسی بودند و صدها پلیس امنیت مراسم را تامین کردند.سوارز و نیمار، جرارد پیکه و همسرش شکیرا از مهمانان این مراسم بودند.

در همین رابطه بخوانید : عروسی بازیگران و ستاره های سرشناس + عکس

با تالار نت، از جدید ترین اخبار ازدواج سلبریتی ها آگاه شوید.[تعداد: 2    میانگین: 4/5]


سوالات، نقد و بررسی

سوالات، نظرات و پیشنهادات