تالار نت تالار عروسی
 

صرفه جویی در هزینه های عروسی رفتن- قسمت اول

  abtahi      6 سال پیش      ارسال دیدگاه  
هزینه مخارج عروسی


خریدن یک هدیه، پیدا کردن چیزی برای پوشیدن، هزینه های سفر و اقامت می تواند سرسام آور شود. خصوصا اگر در مدت کوتاهی به بیش از دو عروسی بروید. ما می دانیم هیچ کس در عروسی یک مهمان درخشان و دلربا نخواهد شد، تا زمانیکه حساب های بانکی اش خالی شود! اما تالارنت ترفند هایی را به شما خواهد آموخت که بدون هزینه های عجیب و غریب،یک عروسی لذت بخش را تجربه کنید. با ما همراه باشید

هزینه مخارج عروسی

هزینه ها و مخارجتان را گروهی کنید

فقط هتل ها نیستند که هزینه گروهی دارند، برخی از خطوط هوایی نیز برنامه هایی برای کاهش هزینه های مسافران در نظر گرفته اند.البته حداقل باید ده نفر را به همرا خود ببرید! اما قبل از هرگونه رزرو اطمینان حاصل کنید شرکت طرف قرارداد شما مورد اطمینان باشد.

اتاق ها و ماشین ها را به طور اشتراکی استفاده کنید

به همراه دوستانتان به طور اشتراکی از اتاق یک هتل استفاده کنید.تا حد امکان سعی کنید در جابه جایی های کوتاه مدت صندلی ماشین آشنایان و اقوام را مشترک شوید.حتی می توانید هزینه بنزین را به طور داوطلبانه پرداخت کنید.در این شرایط بازهم در بخش زیادی از هزینه ها صرفه جویی کرده اید.حتی در مراسم هایی که با بیشتر افراد غریبه اید می توانید با برقراری روابط دوستانه، ازآن ها بخواید تا در مسیر همسفرشان باشید

کم کردن مخارح هزینه های عروسی

هدیه عروسی تان را با تامل بیشتر خریداری کنید

گران ترین و بزرگترین هدیه باعث نمی شود در چشم عروس و داماد با شکوه جلوه کنید! می توانید با سبک و سنگین کردن قیمت محصولات و تهیه پکیجی به صورت انتخابی، خدمت بزرگی در حق زوج کنید به طوری که هیچ گاه فراموش نکنند.پکیج شما می تواند مجموعه از وسایل خاگی کاربردی باشد که با تعداد زیاد و قیمت مناسب، برای عروس و داماد بهره وری بهتری نسبت به هدایای گران قیمت و بی استفاده داشته باشد. از دیگر مزیت های این روش این است که می توانید با در نظر گرفتن بودجه ای معین محصولات مورد نظرتان را تامین کنید. احتمالا عروس و داماد مجموعه ای از لوازم خانگی را به یک ساعت رولکس ترجیح می دهند!

در مهمانی ها و دورهمی هارا، هزینه را تقسیم بندی کنید

معمولا در هر برنامه عروسی یک اتفاق ویژه در نظر گرفته شده است. که می تواند رفتن به کنسرت ستارگان باشد یا تدارک یک شام لاکچری در بهترین رستوران شهر.سعی کنید در چنین مواقعی با تعداد معقولی بیرون بروید و با پیشنهاد یک مکان قیمت مناسب،هزینه هارا کاهش دهید.به این شکل هم شما سود می برید هم عروس و داماد یک شب به یادماندنی را تجربه خواهند کرد،و این یک بازی برد-برد است!

در همین رابطه ببینید : تالارهای ازدواج آسان[تعداد: 1    میانگین: 5/5]


سوالات، نقد و بررسی

سوالات، نظرات و پیشنهادات