تالار نت تالار عروسی
 

چیدمان خانه عروس ، مدل ها و ایده های جدید

 ادمین   3 سال پیش   ارسال دیدگاه   ۳۱,۲۳۵ بازدید  
چیدمان جهیزیه عروس, مدل تزیین خانه عروس


یکی از مسائلی که قبل از ازدواج ذهن بسیاری از دختر خانم ها و خانواده ها را به خود جلب میکند خرید جهیزیه، نحوه چیدمان خانه عروس و دیزاین آن است. در بسیاری از خانواده ها رسم است که میهمانان عروسی بعد از تمام شدن مراسم عروسی به دنبال ماشین عروس حرکت میکنند . البته در این بین برخی از رسوم بد هم به جا مانده است که باعث اذیت و آذار مردم شده . مثل تولید آلودگی صوتی و بستن خیابان ها ترافیک زیاد در مسیر ها و مشکلات دیگری از این دست باعث شده این رسم زیبا و دیرین به خوبی انجام نگیرید و ناله و ناراحتی هایی در پی آن داشته باشد که با دقت بیشتر خانواده ها می توان به خوبی از آن گذر کرد و خاطره خوب و خوشی را برای همه باقی گذاشت.

مردمی که همراه کارناوال عروس حرکت کرده اند به خانه عروس مراجعه میکنند جهت مشاهده منزلی که آقا داماد فراهم کرده و بخصوص کنجکاوی از جهیزیه عروس که برای خانم ها بسیار مهم است. از این جهت تزیی و چیدمان جهیزیه عروس اهمیت زیادی دارد. چراکه هر چه بهتر چیده شدن آن باعث جلوه و زیبایی بیشتری شده و به زیبایی های خانه و ماندگار شدن آن در اذهان عموم کمک میکند.

در ادامه چند مدل جدید و زیبا از یکی از چیدمان خانه عروس و جهیزیه آماده کرده ایم که امیدواریم مورد توجه شما قرار گیرد. با تالار نت همراه باشید.

جستجوی آسان تالار عروسی و باغ تالار همراه با تخفیفات با سایت “تالار نت”[تعداد: 11    میانگین: 2.9/5]


سوالات، نقد و بررسی

  1. خوبه ولی لطفا بروزتر

  2. خیلی خیلی عالی بود

سوالات، نظرات و پیشنهادات