تالار نت تالار عروسی
 

پنج نکته درباره‌ی مراسم عروسی در حومه شهر

 Theshadowman   3 سال پیش   ارسال دیدگاه   ۱,۷۳۳ بازدید  
عروسی در طبیعت


انتخاب محل برگزاری مراسم عروسی همواره بسیار اهمیت داشته و بسیاری از زوج های جوان و خانواده ها همواره در تکاپوی انتخاب تالار یا باغ تالار ایده آل جهت برگزاری مراسم عروسی شان هستند. از این جهت ممکن است مکان هایی که با معیارهای آنها همخوانی داشته باشد دارای مسافت های دور باشند. از این جهت ممکن است وقت و انرژی بیشتری را جهت یافتن مکان ایده آل آنها ببرد.

آیا شما هم در مورد محل برگزاری مراسم عروسی تان تصمیم نگرفتید و تردید دارید ؟ در اين جا پنج راه کار براي انتخاب يک مکان مناسب را مورد توجه قرار مي دهيم. بيشتر عروسي هاي سنتي معمولا در محل اقامت فرد برگزار مي شود.اما آيا به اين فکر کرده ايد تا عروسي تان را در مسافتي دورتر برگزار کنيد؟ گروه تالار نت در اين جا مزيت هاي برگزاري يک مراسم در جايي غير از محل اقامتتان را بررسي مي کند .

معمولا باغ تالارهای زیادی در اطراف شهر هستند که افراد به خاطر انجام مراسم در فضای باز، مراسم عروسی خود را در آنها برگزار میکنند. مانند ” باغ تالارهای گرمدره ” که در جاده کرج واقع شده اند و یا ” باغ تالارهای احمدآباد مستوفی ” که از اتوبان همت و آزادگان دسترسی خوبی دارند.

هزینه کمتر

البته هميشه استثنائاتي وجود دارد، اما عروسي در مکان هاي خارج از محدوده زندگي معمولا هزينه کمتري نسبت به عروسي هاي سنتي دارند.علاوه بر اين اين مقصد هاي مورد نظر معمولا امکاناتي را براي عروسي شما در قالب يک پکيج ارائه مي دهند که ديگر نياز نيست وقت خود را صرف ساماندهي بخش هاي مختلف مراسم کنيد. چه بسا باعث شود افراد کمتري در مراسم شما حاضر شوند که هزينه پذيرايي و … را کاهش خواهد داد.

عروسی در طبیعت
عروسی در طبیعت

امکان برگزاری مراسم عروسی در فضای باز

ممکن است والپيپر هاي زيبايي که در گوشي آي فون شماست در پس زمينه عکس ازدواجتان قرار بگيرد! عروسي گرفتن در طبيعت و باغ هميشه شادماني عروسي را دو چندان مي کند، پس مي توان آن را به عنوان يک گزينه در نظر گرفت. فیلم و عکسی که از مراسم عروسی تا باقی می ماند بسیار زیبا خواهد بود و همیشه در اذهان باقی خواهید ماند.

سوژه های عکاسی بسیار خواهید داشت!

برگزاري مراسم ازدواج در مناظر طبيعي، علاوه بر اين که زيبايي هاي خاص خود را دارد، مي تواند فرصت هاي تصوير برداري بي نظيري را برايتان فراهم کند.خريد عروسي، گردش هاي عروس و داماد،رفت و آمد هاي بين مراسم همه و همه مي تواند فرصت هاي خلاقانه اي را براي فيلم و عکس به وجود آورد

عروسی در طبیعت
عروسی در طبیعت

عروسی و ماه عسل‌تان را یکی کنید

برگزاري مراسم در مکان هايي غير ازمحل اقامت شما، مي تواند اين حس را القا کند که از ابتداي عروسي در ماه عسل هستيد.حتي بعد از پايان مراسم و رفتن به ماه عسل، اين حس همچنان در شما وجود دارد که ادامه ماه عسل‌تان را مي گذرانيد.

چندروز به جای چند ساعت

اين فرصت چند روزه که حين سفر به مقصد ازدواجتان به وجود مي آيد، اين امکان را به شما مي دهد تا به جاي چند ساعت، چندين روز از ازدواجتان لذت ببريد. شادي دائمي اي که در طول سفر همراه شما هست، دورهمي هاي گاه و بي گاه با مهمانان و در کل هر اتفاق لذت بخشي که روي ميدهد، بخشي از مراسم عروسي شماست .[تعداد: 0    میانگین: 0/5]


سوالات، نقد و بررسی

سوالات، نظرات و پیشنهادات