تالار نت تالار عروسی
 

نکات مهم آرایشی قبل از مراسم عروسی و آرایشگاه

  abtahi      6 سال پیش      ارسال دیدگاه  
مدل مو عروسی


همواره قبل از عروسی ممکن است فکر و ذهنتان انتخاب آرایشگاه ، شکل کلی پوست، نوع آرایش، شینیون و … باشد . از ماه‌ها قبل از عروسی گردبادی از وقت گرفتن‌ها برای مراکز آرایشی بهداشتی به سراغتان می‌آید، اما نگران نباشید! با مروری بر مقاله زیر می‌توانید مهم‌ترین ها را در لیستی جمع آوری کنید و از سردرگمی‌های احتمالی نجات پیدا کنید.

1- متخصص پوست

مهم نیست پوست شما چه مشکلی دارد، ملاقات با یک متخصص می‌تواند سلامت پوستی شمارا قبل از مراسم در مسیر خوبی قرار دهد. اگر آکنه پوستی مهم‌ترین نگرانی شماست، پزشک با ارائه یک برنامه متناسب با پوست شما، هر گونه مشکلی را تا روز مراسم برطرف خواهد کرد. حتي چند روز قبل از مراسنم با مصرف داروهایی نظیر کورتیزون بر روی پوستتان، هرگونه التهاب و … را به طور موقت برطرف خواهند کرد.

2- لیزر حذف موهای زائد

اگر فکر می‌کنید اصلاح موهای بدن وقت زیادی از شما می‌گیرد، با خرید پکیج لیزر چند ماه قبل از مراسم عروسی می‌توانید از شر آن ها خلاص شوید. البته لازم به یادآوری است هر دوره حدود چهار تا شش بار مراجعه رانیاز دارد. الته اگر می‌خواهید در طول ماه عسل بی مو باقی بمانید.

لیزر عروسی
لیزر عروسی

3- دندان پزشک

شاید برایتان مهم نباشد اما لبخند شما یکی از ابزارهای مورد نیازتان در روز مراسم است. با جرم گیری و سفید کردن دندان‌هایتان با خیال راحت در برابر دوربین‌ها حاضر می‌شوید!

دندان پزشک عروسی
دندان پزشک عروسی

4- رنگ کردن مو

خیلی مهم است تا رنگ کردن یا های لایت کردن موهایتان را زودتر شروع کنید. برای این کار سه تا شش ماه قبل از مراسم عروسی را در نظر بگیرید و با آرایشگر در مورد رنگ مورد نظرتان صحبت کنید. استفاده از نمونه در به دست آوردن رنگ مورد نظرتان کمک بسیاری می‌کند.

5-مدل مو

کوتاه؟، بلند؟، نیمه کوتاه و نیمه بلند؟ با مراجعه به یک استایلیش حرفه‌ای و صحبت در مورد مدل مدنظرتان چند ماه قبل از مراسم، خیال خود را راحت می‌کنید. با تعداد بیشتری جلسات می‌توانید به این اطمینان برسید که آنها کار خود را به خوبی انجام خواهند داد. حداقل یک جلسه را به کوتاه کردن و یک جلسه را به مدل دادن اختصاص دهید.

مدل مو عروسی
مدل مو عروسی

 

6- متخصص پوست صورت

این مورد نه تنها در مورد زیبایی اهمیت خاصی دارد، بلکه اصلاً معتقدیم یک عروس باید به آن توجه خاصی داشته باشد. اگر پاک سازی ویژه‌ای در نظر دارید، از دو الی سه هفته قبل از مراسم ازدواج به متخصص مراجعه کنید، چون ممکن است آثار قرمزی تا چند روز روی صورتتان بماند. اگر تنها اقدامات اولیه را برای پوست صورت نیاز دارید، چند روز قبل از مراسم کافی است.

7- آرایش چهره

قبل از مراجعه به متخصص میک آپ، حتماً آرایش مورد نظرتان را درتصاویر و کلیپ‌های آرایشی جست و جو کنید. سپس به سراغ یک سالن معتبر بروید و اطمینان حاصل کنید می‌توانند کار مورد نظر شما را انجام دهند. از صحبت در مورد آرایش مد نظرتان خجالت نکشید، زیرا کوچک‌ترین جزئیات برای شما و مهمانان دقت برانگیز خواهد بود.

 

8- تقویت مو قبل از عروسی

در این مورد هم فراموش نکنید از چند ماه قبل در مورد جنس مویتان تحقیق کنید. نوع سرم ها و ماسک موی مورد نیاز را شناسایی کنید. سپس به دنبال یافت یک متخصص مناسب باشید.حتماً در نظر داشته باشید بتوانند از عهده کار برآیند.

9-مانیکور ناخن

برای این کار یک روز قبل از مراسم اقدام کنید.احتمالاً برایتان مهم خواهد بود تا ناخن‌هایی شفاف و مرتب در عکس‌هایتان به جا بگذارید.

 [تعداد: 1    میانگین: 1/5]


سوالات، نقد و بررسی

سوالات، نظرات و پیشنهادات