تالار نت تالار عروسی
 

نکاتی مهم برای انتخاب کت و شلوار داماد

 abtahi   5 سال پیش   ارسال دیدگاه   ۳,۳۵۴ بازدید  
ست داماد


ظاهرا بسیار سخت است تا داماد در عروسی خوش پوش ظاهر شود.اما با جلوگیری از برخی اشتباهات متداول می توانید نگرانی تان را به حداقل برسانید. با تالارنت همراه باشید و نکات زیر را در رابطه با ظاهر داماد به خاطر بسپارید.

سعی کنید رنگ های یکسان در لباس عروس و داماد خیلی متفاوت نباشد. مثلا اگر لباس عروس به رنگ عاجی است، سعی نکنید پیراهن سفید خالص بپوشید. این کار باعث می شود در عکس های عروسی تان دو موجود متفاوت از دو سیاره به نظر برسید!

لباس یا کت و شلوار چروک دار بدترین جنایتی است که می توانید در حق خود مرتکب شوید. گران ترین برند ها نیز می تواند به راحتی چروک شود. پس سعی کنید حتما از اتو تحت فشار بخار استفاده کنید و آن را در جایی دور از دسترس قرار دهید تا زیر دست و پا نیفتد

کت و شلوار داماد
ست داماد

حتما سعی کنید یک کت و شلوار فیت بدنتان انتخاب کنید. باز هم تاکید می کنیم مهم نیست لباس شما از چه جنسی باشد یا چه مارکی، اگر فاق شلوار شما کمی کوتاه یا بلند باشد ظاهرتان مسخره جلوه می کند.یا اگر کت شما تنگ یا بزرگ تر باشد قطعا کل ظاهرتان را بهم خواهد ریخت. اگر هر کدام از این موارد را احساس کردید، یک خیاط ماهر می تواند تمام این خطرات را از سر شما دور کند

حتما در انتخاب رنگ لباستان دقت کنید. زمان برگزاری مراسم می تواند بهترین راهنمای شما برای انتخاب رنگ مناسب باشد. سایه روشن ها برای صبح و ابتدای بعد از ظهر مناسب است. رنگ های تیره تر مثل قهوه ای،خاکستری، آبی یا سیاه را می توانید برای شب انتخاب کنید.

حتی اگر مهمانان در طول مراسم به پاهای شما خیره نشوند، بسیار مهم است که کفشی با رنگ مناسب، تمیز و پولیش شده در طول مراسم پوشیده باشید.کفش های مناسب عروسی مانند یک انگشت بزرگ خمیده به نظر میرسند. و فراموش نکنید حتما در طول مراسم راحت باشید.برای این کار می توانید قبل از مراسم کفش را مدتی بپوشید تا پایتان عادت کند.

کت و شلوار داماد
ست داماد

شاید جوراب هم مانند کفش در نظر شما جدی نباشد، اما برای دیگران هست! سعی کنید رنگ های سفید وسیاه استفاده کنید و از جنس خوبش اطمینان داشته باشید تا در طول مراسم دچار مشکل نشوید.

هنگام انتخاب دستمال جیب، دستمال گردن ،کروات و … از ترکیب رنگ مناسب استفاده کنید. بعضی از داماد ها ترجیح می دهند با ساقدوش ها ست کنند و برخی به طور کل ترجیح می دهند متفاوت به نظر برسند. این بستگی به نوع انتخاب داماد دارد.به جای استفاده از رنگ های چشمگیر می توانید از رنگ عاجی یا سفید برای ست استفاده کنید.

تالار نت مرجع معرفی برترین برند های برگزاری مراسم در ایران است.انتخابتان را با ما سهیم شوید و با خیال آسوده به فکر آغازی نو باشید[تعداد: 0    میانگین: 0/5]


سوالات، نقد و بررسی

سوالات، نظرات و پیشنهادات


Warning: Division by zero in /home/talarnet/public_html/wp-content/themes/talarnet-new/single.php on line 1069