تالار نت تالار عروسی
 

آیا کودکان را به عروسی دعوت کنیم؟

 Theshadowman   3 سال پیش   ارسال دیدگاه   ۲,۷۴۷ بازدید  
کودکان در عروسی


دعوت از بچه ها در مراسم های مهم همچون مراسم عروسی همیشه چالشی پیش روی افراد بوده است. گروهی معتقدند کودکان با جادوی خود صمیمیت و لذت بخش بودن مراسم را دو چندان می کنند. گروهی نیز معتقدند این بیشتر یک جادوی مصیبت بار است.دستورالعمل های زیر را دنبال کنید تا بچه ها گرمی بخش مراسم عروسی‌تان باشند، نه بازیگران یک فیلم ترسناک!

محدودیت هایی تعین کنید

راهکار اول این که سعی کنید محدودیت هایی برای ورود کودکان در تالار پذیرایی قائل شوید. مثلا فقط بالای سیزده سال را در مراسم شرکت بدهید. یا فقط کودکان اقوام و دوستان نزدیک را دعوت کنید. با این کار فضا کنترل شده خواهد بود. اگر با این سوال مواجه شدید که مثلا” می توانم خواهر زاده ا را بیاورم، او خیلی با مزه است” با یک معذرت خواهی از موارد غیر قابل کنترل جلوگیری کنید. برای این کار می توانید از عبارت دعوت از آقای … و بانو استفاده کنید که روشن شود کودک را به مراسم دعوت نکرده اید.

میز هارا از بزرگتر خالی نگذارید

تا حد امکان میز های تالار پذیرایی را طوری مدیریت کنید که هرکدام شامل کودکان و بزرگتر ها باشد. به هیچ عنوان میزی را با چند کودک رها نکنید تا اتفاقات غیر منتظره روی ندهد. با این کار از شکل گیری یک مهد کودک جلوگیری کرده اید. علاوه بر آن می توانید مطمئن باشید پدر یا مادر هر کودک در کنار فرزندشان حضور دارند و مسئول سلامتی و جلوگیری از حوادث خطرناک خواهند بود.

کودکان در عروسی

چند نفر برای کنترل اوضاع استخدام کنید!

برخی کودکان بسیار شیطنت دارند و ممکن است برگزاری مراسم عروسی را زیر سوال ببرند. راه دیگر برای کنترل کودکان استخدام چند نوجوان ناظر است.کار آن ها مراقبت از کودکان است که در طول مراسم عروسی خرابی به بار نیاورند یا برای خودشان دردسر نسازند. با این کار هم کودکان را از شرکت در عروسی تان محروم نکرده اید و هم به صورت کنترل شده اجازه تفریح و شادمانی را به آن ها داده اید. میتوانید از نوجوانان فامیل نیز برای اینکار استفاده کنید

غدای مخصوص فراموش نشود

هنگام صرف شام یا دسر سعی کنید برایشان غذای مخصوص تدارک ببینید که اغلب با عنوان “مینی” شناخته می شوند. این غذا می تواند همان غذای بزرگسالان باشد که در ظرفی کوچکتر سرو شده، یا به طور اختصاصی ظرف غذایی با تزیین به خصوص باشد.این بسته به سلیقه شما و انتخابتان دارد. البته تدارک ظرف مخصوص کودک برایشان به یادماندنی تر خواهد بود!

تدارک اتاق کودک

معمولا تالارهای پذیرایی پیشرفته دارای اتاق های کودک هستند که برای سنین مختلف تدارک دیده شده است.اتاق نوزاد با امکانات شیردهی و عوض کردن پوشک، یا تلویزیون هایی برای سرگرم کردن کودکان با کارتون، ویا اسباب بازی های متنوع از امکانات این اتاق هااست.هنگام رزرو سالن می توانید این نکات را در نظر بگیرید.

به طور کل می توانید با مدیریت بر محیط، امکان حضور کودکان را به طور سرگرم کننده ای در مراسم فراهم کنید.[تعداد: 0    میانگین: 0/5]


سوالات، نقد و بررسی

سوالات، نظرات و پیشنهادات