تالار نت تالار عروسی
 

5 نکته در انتخاب طلا و جواهرات عروس

 Theshadowman   3 سال پیش   ارسال دیدگاه   ۲,۱۵۸ بازدید  
جواهرات عروس


هنگامی که بحث انتخاب جواهرات عروس پیش می‌آید همه ما دم از سلیقه و خاص بودن آن می‌زنیم. اما باز به این معنا نیست که هنوز دلایل محکمی برای انتخاب یک چیز ذهن در ما باشد. اگر در جست و جوی بهترین سرویس جواهرات برای روز عروسی‌تان هستید، حتماً این مطلب را مطالعه کنید.

1.حتماً آن طلا و جواهرات را گردن و بدن خود امتحان کنید.

مهم نیست هر چند بار آن را امتحان کنید. این وظیفه فروشنده است که چنین امکانی را برای شما فراهم کند. حتماً آن را دور گردن یا مچ دستتان امتحان کنید و مطمئن شوید زیبایی و راحتی یا هر استاندارد مورد نظر شمارا داشته باشد.

2. انتخابتان را با لباس عروسی‌تان مجسم کنید

باید طلای سفید انتخاب کنم یا طلای زرد؟ اجازه بدهید لباس عروسی‌تان به این سؤال پاسخ دهد. اگر لباستان سفید بود پلاتین یا طلای سفید، زیبایی آن را دو چندان می‌کند. اگر لباس عروس شما عاجی است طلای زرد و سنگ‌های زینتی می‌تواند بهترین انتخاب باشد. اگر لباستان سرخ رنگ است از جواهراتی با رنگ گرم استفاده کرده و مطمئن شوید از رزهای سرخ در تزیین لباستان استفاده می‌شود. البته بعضی از اقوام در ایران با توجه به آدام و رسوم خود طلای زرد انتخاب می کنند.

 

جواهرات عروس

3. در انتخاب طلا و جواهرات عروس خط گردنتان را در نظر بگیرید

همیشه نوع ایستادن گردنبند بر روی لباس یا گردن معضل وقت گیری بوده است. پس چه بهتر که از همان ابتدا این مشکل را در نظر بگیریم. ببینید لباس انتخاب شده در ناحیه گردن به چه شکلی است. دور گردن را می‌پوشاند یا خیر. وی شکل است یا یو شکل (v یا(u. از شکل گردن بند و نوع ایستادن آن با توجه به نکات بالا مطمئن شوید.

جواهرات عروس, طلا و جواهرات عروسی

4. طلا و جواهرات خود را سفارش دهید

اگر فکر می‌کنید فرآیند خرید سرویس جواهرات بسیار برای شما وقت گیر و خسته کننده شده است، و آن چیزی که متناسب با ایده ها و تمایلات شما یافت نشده است می‌توانید آن را سفارش دهید. با این کار گزینه‌های بسیاری پیش روی شما قرار دارد: الماس یا مردارید، نقره یا طلا، کلاسیک یا به روز. در پایان کار هرچند کمی متفاوت می‌توانید مطمئن شوید سلیقه شما اعمال شده است.

5. انعکاس شما در جواهرات انتخاب شده

نکته آخر این که جواهرات انتخاب شده همچون لباس انعکاسی از شخصیت شماست. پس در انتخاب آن عجله نکنید. همچنین مطمئن باشید آن چه نهایتاً انتخاب کرده‌اید باعث آرامش و خوش‌حالی شما شود.

 [تعداد: 0    میانگین: 0/5]


سوالات، نقد و بررسی

سوالات، نظرات و پیشنهادات