تالار نت تالار عروسی
 

نقش شبکه های اجتماعی در برگزاری مراسم عروسی

  abtahi      6 سال پیش      ارسال دیدگاه  
شبکه اجتماعی


روند رشد استفاده افراد از شبکه‌های اجتماعی هر روز سریع‌تر شده و امروزه کمتر کسی است که در این شبکه‌ها فعالیت نداشته باشند و در امور مختلف گشت و گذار نداشته باشند. بسیاری از مردم در خصوص مراسم عروسی خود از این شبکه‌های اجتماعی سود می‌برند و بسیاری از نیازهای خود را از طریق آنها تأمین می‌کنند. استفاده صحیح و مفید از این شبکه‌ها می‌تواند سودمند باشد حتی براز برگزاری مراسم عروسی. این مسئله باعث شده تا بسیاری از افراد و مهمانان مراسم عروسی حتی هنگام شرکت در تالار یا باغ در حال مرور اینستاگرام یا تلگرام خود هستند و یا در حال پست جدید که این مسئله مشکلات و ناراحتی‌هایی را برای دیگر مهمانان به وجود می آور‌د.

کانال تالار نت با جدیدترین مدلهای لباس عروس و تجهیزات عروس و همچنین تخفیفات تالارهای عروسی و باغ تالارها می تواند مشاور خوبی برای شما باشد : کانال تلگرام تالار نت

هیچ کس نمی‌خواهد مهمانی باشد که یک نفر در طول مراسم فراموش کرده گوشی‌اش را سایلنت کند. یا وسط مراسم مشغول پست گذاشتن دراینستاگرام باشد در حالی که حواس بقیه را پرت می‌کند. به دلیل همین مسائل امروزه مسئولیت‌های مهمانان دو چندان شده است. زیرا در عصر تکنولوژی به سر می‌بریم. نکات زیر را مطالعه کرده و به یاد بسپارید.

هماهنگی جهت عکاسی و انتشار تصاویر عکس برداری شده در شبکه های اجتماعی

اگر عروس و داماد تصیم گرفته‌اند یک عروسی بی سرو صدا و به دور از جنجال در شبکه‌های اجتماعی برگزار کنند، لطفاً با آن‌ها همراهی کنید. اگر قصد پست کردن عکس یا فیلم‌های مراسم را دارید حتماً قبلش با آن‌ها هماهنگ کنید. اگر از شما می‌خواهند از هشتک خواستی استفاده کنید، سعی شود در همه پست‌ها این کار صورت بگیرد و یا این پیشنهاد جالب را به آنها بدهید. قرار گرفتن تمام عکس و فیلم‌های مراسم عروسی در یک صفحه زیباتر خواهند بود.

سورپرایز نکنید

حتی اگر صمیمی‌ترین دوستان عروس و داماد هستید قبل از آن که با هم دیده شوند عکسی از آن‌ها به اشتراک نگذارید. حتی اگر زیباترین لباسی که دیده‌اید پوشیده باشند یا بهترین حرکات را در آن لباس ببینید باز هم برای پست گذاشتن عجله نکنید. ممکن است بعداً بین عروس و داماد چالش برانگیز شود هر چند کوتاه. البته انتشار این عکس‌ها با اجازه آن‌ها نمی‌تواند مشکل خاصی ایجاد کند.

شبکه اجتماعی

به خانواده و دوستان خبر دهید

تصور کنید یکی از دوستان صمیمی شما قبل از این که در مورد ازدواجش چیزی بگوید آن را در فیس‌بوک به اشتراک گذارد، چه حسی به شما دست می‌دهد؟ استفاده از میکروفون گوشی و تماس گرفتن یا پیام صوتی نمی‌تواند کار سختی باشد. فقط سعی کنید قبل از اعلام رسمی دوستان و خانواده را مطلع کنید.

مزاحمت دیگران برای عکاس و فیلم بردار مراسم

بهتر است میهمانان با عکاس و فیلم بردار همکاری کنند. یکی از مشکلات اصلی عکاسان و فیلم برداران در تالار ، جایگاه مهمانان و رفت و آمد هایشان است که مزاحم کار آن ها می‌شود. سعی کنید بیشترین همکاری را با آن‌ها داشته باشید زیرا عروس و داماد برای دیدن عکس‌های لحظه‌ها عبارات رسمی به عکس‌های گروهی آی فون به دست نگاه نمی‌کنند بلکه فیلم‌ها و عکس‌های رسمی به دستشان می‌رسد. می‌توانید با تذکری در ابتدای مراسم این موضوع را حل نمایید.

نظرسنجی از دیگران در شبکه‌های اجتماعی

معمولاً برخی از تازه عروس‌ها سؤالاتی را در شبکه‌های اجتماعی مطرح می‌کنند که می‌تواند جذاب باشد. مثلاً برای همراه عروس چه استایلی را پیشنهاد می‌دهید. یا مثلاً دسر مورد علاقه شما چیست؟ با این کار می‌توانید تا روز عروسی توجه دائمی مهمانان را کسب کنید. یا نظر سنجی نسبت به برگزاری تالار یا باغ تالار خاص.

تلفن داماد و عروس در دسترس باشد

حتماً در طول مراسم خط تلفن خود را در دسترس داشته باشید و خودتان یا شخصی دیگر را مسئول پاسخگویی قرار دهید. هماهنگی‌های لازم در مورد برگزاری مراسم یا سؤال برای دسترسی به آدرس محل برگزاری عروسی سوالاتی است که ممکن است با آن‌ها رو به رو شوید.[تعداد: 0    میانگین: 0/5]


سوالات، نقد و بررسی

سوالات، نظرات و پیشنهادات


Warning: Division by zero in /home/talarnet/public_html/wp-content/themes/talarnet-new/single.php on line 1083