تالار نت تالار عروسی
 

هفت ویژگی بکه در اتاق پرو عروس لازم است

 abtahi   4 سال پیش   ارسال دیدگاه   ۳,۰۶۶ بازدید  
اتاق پرو عروس


فضایی که برای آماده شدن پیش از مراسم در نظر می گیرید، قطعا جای مهمی برای شما و مراسمتان به‌حساب خواهد آمد. آنجا مکانی است که شما کیف‌هایتان را قرار می‌دهید و باید احساس راحتی کنید. این دو اهمیت این فضا را برای شما و همراهانتان نشان می‌دهد. هم‌چنین فضای در نظر گرفته‌شده باید این امکان را به شما بدهد تا در صورت وقوع یک اتفاق ناخوشایند به‌سرعت به آن دسترسی داشته باشید. در اینجا نه مورد از مهم‌ترین ویژگی‌های این فضا یا اتاق را برای شما برمی‌شماریم.

1.اسنک‌ها
اسنک‌ها برای چنین روزی فوق‌العاده هستند.می‌توانید سراغ گزینه‌های سبک مانند سبزی‌ها،ذرت بوداده یا پروتئین‌های سبک‌تر بروید. مطمئن شوید نوشیدنی‌های مناسبی نیز در دسترس باشند و در طول مراسم معده شمارا اذیت نکنند. انواع قارچ‌های خاکی می‌توانند از بهترین گزینه‌ها باشند.

2. نوشیدن آب فراوان
مطمئن باشید روز عروسی شما با مصرف مقدار زیادی h2o هیدراته باقی بماند! یک ظرف یخ در نزدیکی خود داشته باشید تا نوشیدن آب را برایتان گواراتر کند.

اتاق پرو عروس

3.شارژر تلفن همراه
بسیاری از همراهان عروس و داماد یا مهمان‌ها عکاسان رایگان این مراسم به‌حساب می‌آیند. پس چه‌بهتر اگر تعدادی شارژر در اختیارشان قرار دهیم تا پوشش لحظه‌به‌لحظه مراسم مارا از دست ندهند.

4.جعبه کمک‌های اولیه
در طول برگزاری مراسم وقوع هر اتفاقی غیرقابل پس بینی است. پس چه‌بهتر که با کیت اضطراری در برابر این حوادث ایمن باشیم. همراه داشتن خوشبوکننده دهان نیز پیشنهاد می‌شود.

5.چوب‌لباسی
سعی کنید تعداد زیادی چوب‌لباسی در اطرافتان باشد. این‌گونه لباس‌هایتان چروک نخواهد شد و می‌توانید مطمئن شوید تا آخر شب قابلیت پوشیدن خواهند داشت.هم‌چنین اگر در طول مراسم به تغییر لباستان فکرمی کنید بازهم چوب‌لباسی‌ها به کارتان خواهد آمد.

اتاق پرو عروس

6.مکان استراحت
حتما مطمئن باشید در مکان در نظر گرفته‌شده برای اتاق پرو، یک فضای استراحت نیز تعبیه‌شده باشد. در طول مراسم گاهی چند ثانیه خلوت کردن و استراحت بسیار کوتاه می‌تواند به آرامش و لذت بردن شما از مراسم کمک کند.

7.صندلی‌های اضافه
حتماً مطمئن باشید چندین صندلی اضافه برای همراهان شما باشد تا در طول مراسم دچار مشکل نشستن و برخاستن نباشید.

تالار نت مرکز اطلاعات برترین برندهای برگزاری مراسم انتخاب شمارا تضمین می‌کند. با ما همراه باشید[تعداد: 1    میانگین: 5/5]


سوالات، نقد و بررسی

سوالات، نظرات و پیشنهادات