تالار نت تالار عروسی
 

8 نکته برای تشکر قدردانی از والدین در مراسم عروسی

 abtahi   4 سال پیش   ارسال دیدگاه   ۷,۳۵۵ بازدید  
قدردانی از پدر و مادر در عروسی


اگر والدین تان در موفقیت شما نقش مهمی داشته اند، شما هم مثل من هستید! یکی از روزهای خاطره انگیز هر فرد جشن عروسی اوست. هیچ کدام از ما نمی توانیم کمک های مالی و حمایت های معنوی پدر و مادر را از دوران ابتدایی تا ورود به دانشگاه یا حتی یافتن شغل فراموش کنیم. یکی از مکان هایی که می توان از آن ها سپاس گزاری کرد مراسم ازدواج است. ما می خواهیم به آن ها بگوییم مهم نیست در گذشته چه روی داده و چه پیش خواهد آمد، آن ها در نظر ما همیشه مهم خواهند بود. در این جا نکاتی را در این باره را خواهید خواند.

1-ممکن است مادرتان از شما بپرسد چه کاری از دستش بر می آید و به دنبال یک وظیفه مهم در طول مراسم باشد. می توانید با سپردن یک وظیفه مهم و مورد نظرش او را شگفت زده کنید. این کار باعث می شود در طول مراسم فقط احساس یک مهمان را نداشته باشد.

2-شما قبل و در طول مراسم عروسی در تالار پذیرایی با هدیه های گوناگون احاطه خواهید شد. بسیار کار پسندیده ای خواهد بود اگر با قطعه ای خاص مزین به جواهرات، مثل گردنبند یا دستبند قدردان زحمات مادرتان باشید.

3-برشی از پارچه همرنگ لباس مادرتان در طول مراسم را به دسته گل عروس اضافه کنید. این کار به طور نمادین خبر از وجود عشق و محبت بسیار بینتان می دهد.

قدردانی از پدر و مادر در عروسی
قدردانی از پدر و مادر در عروسی

4- می توانید در حاشیه یکی از مراسم های عقد یا عروسی یک موزه کوچک از لباس عروس مادر و مادربزرگ‌هایتان قرار دهید. این کار به ویژه برای مسیر حرکت عروس پیشنهاد می شود و جذاب خواهد بود.

5- پدر و مادر ها از هیچ فرصتی برای عکس گرفتن با فرزندانشان دریغ نمی کنند. و چه بهتر اگر عروسی پسر یا دخترشان باشد. قطعا باید برای یک عکس اختصاصی با پدر و مادرتان برنامه خاصی داشته باشید که در این جا یک پیشنهاد ویژه داریم: هر کدام از عروس و داماد قاب عکس عروسی پدر و مادرش را در دست بگیرد، در حالی که با دست دیگر مادرش را در آغوش گرفته و با یک نگاه محبت آمیز  و با لبخند به پدر که در کنارش ایستاده نگاه می کند.

6-اجازه دهید پدر و مادرتان در طول مراسم پیش قدم باشند. مثلاً هنگام بالا رفتن از جایگاه عروس و داماد یا نشستن در پشت میز شام از آن ها پیشی نگیرید. این احترام متقابل خواهد بود و جایگاه شما را نیز در چشم دیگران بالا خواهد برد.

تشکر پدر مادر مراسم عروسی

7-در انتخاب غذاهای مراسم حتماً از آن ها نظر بخواهید و سعی کنید یکی از غذاها یا دسر های مورد علاقه شان را در منو جای دهید. خصوصاً اگر سرو غذا به صورت منوباز و سلف سرویس باشد این کار را راحت تر می کند.

8-در روز های منتهی به ماه عسل و مراسم عروسی سعی کنید با آن ها بیشتر وقت بگذرانید. این کار شامل دور همی های دوستانه و یا کمک کردن در کارهای خانه است. به آن ها اطمینان دهید قطعا بعد از ازدواج ارتباطتان را حفظ خواهید کرد و سرزدن به آن را فراموش نمی کنید.

این ها نکاتی است که می توان برای قدردانی از پدر و مادر به کار برد. قطعا با توجه به روحیات و علایق خاص آن ها خودتان نیز می توانید موارد دیگری را به این لیست اضافه کنید[تعداد: 7    میانگین: 1.7/5]


سوالات، نقد و بررسی

سوالات، نظرات و پیشنهادات