تالار نت تالار عروسی
 

کنترل وزن قبل از عروسی، نظارت بر سوزاندن کالری، خواب، استرس با برنامه

  ادمین      9 سال پیش      ارسال دیدگاه  
وزن عروس قبل از عروسی


وزن عروس قبل از عروسی
کنترل وزن قبل از عروسی

اگر میخواهید قبل از مراسم عروسی خود به وزن ایده آل برسید بهتر است برنامه ای مناسب داشته باشید و میزان سوخت و ساز بدنتان را کنترل کنید. نظارت بر میزان مصرف کالری و آگاهی از میزان لازم مصرف در طول روز و یا سوزاندن آن امری است مهم و ضروری. چرا که بدون نظارت و برنامه درست نمی توان آن را کنترل کرد.
بهتر است هنگام رفتن به سر کار از وسیله شخصی استفاده نکنید و مقداری پیاده روی بصورت روزانه در برنامه خود قرار دهید. و یا هنگامی که از مترو استفاده می کنید به جای پله برقی از پله استفاده کنید. و اگر چنانچه سر کار نمی روید حتما پیاده روی را در برنامه روزانه خود قرار دهید.

یکی دیگر از مواردی که می تواند تاثیر مستقیم در وزن شما داشته باشد میزان استراحت و خواب شما است. داشتن خواب مناسب و کافی نیز می تواند به شما کمک کند تا قبل از مراسم عروسی خود وزن ایده آل داشته باشید.

در خوردن میان وعده ها دقت کنید. معملا میان وعده ها و خوراکی هایی که در طول روز مصرف می کنید ممکن است کالری زیادی داشته باشند و باعث افزایش وزن شما شوند و به عکس عدم استفاده و کنترل لازم در مصرف انها می تواند کاهش وزن قبل از عروسی به دنبال داشته باشد.

فست فود ها دارای کالری زیادی هستند. پس در خوردن آنها قبل از مراسم عروسی خود احتیاط کنید.

غذاهای آماده و کنسروهای غذایی نیز به دلیل اینکه نیاز است مدت زمان طولانی نگه داشته شوند از افزودنی هایی استفاده می شود که ممکن است بصورت غیرطبیعی باعث افزایش وزن شما شود.

سعی کنید از شرایط و محیط هایی که باعث افزایش استرس شما می شود دور باشید و از فکر کردن به مواردی که باعث ناراحتی شما می شود خود داری کنید.[تعداد: 0    میانگین: 0/5]


سوالات، نقد و بررسی

سوالات، نظرات و پیشنهادات