تالار نت تالار عروسی
 

8 نکته در خرید لباس عروس

  abtahi      6 سال پیش      ارسال دیدگاه  
جدیدترین مدل لباس عروس 2017


اگر قصد خرید لباس عروس دارید باید با دانش کافی و اطلاعات لازم اقدام کنید. انتخاب و خرید لباس عروس ایده آل یکی از مهمترین انتخاب های شما قبل از مراسم عروسی تان است. هر مقدار لباس عروس شما مناسب تر و با کیفیت و دقت بیشتری انتخاب شود جلوه و شکوه شما در شب عروسی بیشتر است. نکاتی که در ادامه می آید می تواند به شما در خرید بهتر لباس عروس تان کمک کند.

جست و جوی خود را از نه ماه تا یک سال قبل آغاز کنید

این زمان برای اطمینان از درست اجرا شدن طرح سفارش شما خواهد بود. حتما سوال کنید خدمات جانبی مثل کم و زیاد کردن جزئیات خاص روی لباس در قیمت تمام شده لباس محاسبه شده است یا شما هزینه اضافی به شما تحمیل خواهد کرد؟ بعضا مشاهده شده این هزینه تا هشتاد درصد قیمت اصلی را شامل می شود.

برای خرید لباس عروس با بودجه ای که دارید کنار بیایید.

صرف این مسئله که 1500 دلار برای خرید لباس عروس کنار گذاشته اید به این معنا نیست که باید همین قدر صرف خرید آن کنید. بعضی از مراکز طراحی لباس عروس پنجاه درصد از مبلغ کل را را به عنوان بیعانه می گیرند. از طرفی طرحی را سفارش دهید یا انتخاب کنید که اطمینان دارید توان پرداخت هزینه اش را خواهید داشت تا به دلیل عدم پرداخت به موقع لباس مورد نظرتان نیمه تمام یا واگذار نشود.

قبل از خرید حضوری از سایت های طراحی لباس عروس دیدن کنید

به طور کلی مدل هایی مثل باله دار، سلطنتی، کلاسیک و … وجود دارد که با در نظر گرفتن ویژگی هریک می توانید طرح مناسب فرم بدنتان را انتخاب کنید. این تصویری که در ذهنتان دارید کمک می کند تعداد زیادی از انتخاب ها کنار گذاشته شوند.

به دنبال شباهت ها باشید

در سایت های سفارش و طراحی لباس تعدادی طرح را انتخاب کرده و اطلاعاتشان را ذخیره کنید. سپس به دنبال یافتن تشابهات این طرح ها مثل رنگ، نوع پارچه یا طراح باشید.

خرید لباس عروس

ارتباط خود را با فروشنده یا طراح لباس حفظ کنید

حتی اگر شاغل هستید و نمی توانید بیشتر از یک روز در هفته به طور کامل به خود اختصاص دهید، بازهم سعی کنید زمانی را برای ملاقات با طرح لباس به صورت هفتگی داشته باشید. این گونه می توانید بدانید دقت و توجه لازم نسبت به طرح مورد نظر شما صورت می گیرد یا خیر.

 دقیقا بیان کنید توقع دارید لباس شما چه حسی را به دیگران انتقال دهد؟

آیا می خواهید لباس شما جذاب باشد یا سنگین و مجلسی؟ آیا می خواهید یک انسان فهمیده به نظر برسید یا یک جوان فعال و پرانژی؟ داستانی که هر لباس دارد می تواند شما را در انتخاب ها یاری کند.
بازخورد خود را به فروشنده نشان دهید.
با این کار تجربه ای به یاد ماندنی از خرید عروسی خواهید داشت. این تفکر غلط که بیان دیدگاه ها در مقابل فروشنده خوب نیست شما را از انتخاب در حالت نامناسب باز میدارد.

بازخورد خود را به فروشنده نشان دهید

با این کار تجربه ای به یاد ماندنی از خرید عروسی خواهید داشت. این تفکر غلط که بیان دیدگاه ها در مقابل فروشنده خوب نیست شما را از انتخاب در حالت مناسب باز می دارد.

از راحت بودن لباس اطمینان کسب کنید.

در اولین مشاهده لباس بعد ازآماده شدن طرح مدتی را در آن سپری کنید، با آن راه بروید، غذا بخورید و هر فعالیت روزمره ای انجام دهید تا مطمئن شوید در روز مراسم علاوه بر زیبایی راحتی مناسب نصیب شما خواهد شد. با توجه به تحرکاتی که دارید شاید نیاز باشد لباس شما راحتی را تایید کند تا به مسائل دیگر رسیدگی کنیم.[تعداد: 1    میانگین: 1/5]


سوالات، نقد و بررسی

سوالات، نظرات و پیشنهادات