تالار نت تالار عروسی
 

آیا همکارمان را به تالار عروسی دعوت کنیم؟

  abtahi      6 سال پیش      ارسال دیدگاه  


دعوت از همکاران و دوستان به مراسم عروسی یکی از مواردی است که در تعداد و قیمت برگزاری مراسم عروسی تاثیر گذار است. شاید اگر از همه تازه عروس و داماد ها بپرسی چالش برانگیز ترین بخش عروسی تان کجا بود قطعا جواب خواهند داد نوشتن لیست مهمانان جهت شرکت در تالار عروسی . چه بخواهید تعداد زیادی مهمان دعوت کنید و چه تعداد کم، سوال در مورد دعوت از همکاران قطعا ذهن شما را به خود مشغول  می کند. اگر آن ها را دعوت کنید احتمالا به نحوی معذب خواهید بود و اگر دعوت نشوند احتمالا به شکل زبانی یا رفتاری سرزنشتان خواهند کرد. اما زوج های جوان در چنین مواقعی چه می کنند؟ با ما همراه باشید تا پاسخی برای این پرسش تاریخی بیابیم!

شما نباید احساس کنید مجبور به دعوت یک مهمان بوده اید، حتی اگر دوست یا همکار شما باشد. با در نظر گرفتن این نکته حالا چند سوال از خودتان بپرسید. آیا یکدیگر را بیرون از محل کار می بینید؟ آیا اگر یک روز او را نبینید برایش دلتنگ می شوید؟ آیا با او احساس صمیمیت می کنید؟ اگر پاسخ شما به این سوالات مثبت است او را دعوت کنید. در غیر این صورت از روی اجبار این کار را انجام ندهید. اگر شما فکر می کنید این همکار به خصوص باید بیرون از لیست مهمانان قرار بگیرد احتمالا او نیز در مراسم احساس غریبگی  و تنهایی خواهد داشت.

نیاز نیست تصمیم خود را به اطلاع عموم برسانید! تنها از خود بپرسید با آمدن این مهمان چه حسی خواهم داشت. هرگاه احساس  عذاب وجدان! گرفتید به خودتان بگویید ” ما تصمیم داشتیم و عاشق این هستیم که همه نزدیکانمان را دعوت کنیم. اما با توجه به بودجه و محدودیت ها چنین چیزی ممکن نیست” نکته دیگر این است که افراد اگر ندانند چرا شما لیست مهمانان تهیه کرده اید، همان بهتر که دعوت نشده اند!

توجه داشته باشید به هیج عنوان در کنار افرادی که به مراسم ازدواج تان دعوت نکرده اید در مورد عدد و ارقام صحبت نکنید. وقتی در محل کار در مورد جزئیات مراسم مثل لباس تان، گروه فیلم برداری یا تزئینات کیک صحبت می کنید همکارانتان ترغیب می شوند حتما در مراسم شرکت کنند. حال اگر آن ها را دعوت نکنید خوشایند نخواهد شد پس برای خودتان محدودیت ایجاد نکنید.اگر همه همکارانتان را دعوت کرده اید و تنها یک یا دو نفر مانده اند، با در نظر گرفتن شرایط آن ها را نیز دعوت کنید.

البته نوع مناسبات شما با همکارانتان نباید فراموش شود. اگر در یک محیط کاملا کاری و بدور از هیچ گونه صمیمیتی مشغول هستید، بهتر است فکر دعوت از دیگران را فراموش کنید. اما اگر بین شما و آن ها نوعی رفت و آمد در جریان است یا با آنها روابط خوبی برقرار کرده اید بسیار عالی خواهد شد اگر به مراسم شما دعوت شوند[تعداد: 13    میانگین: 3.1/5]


سوالات، نقد و بررسی

سوالات، نظرات و پیشنهادات