تالار نت تالار عروسی
 

5 معیار برای انتخاب هدیه و کادوی عروسی

  abtahi      6 سال پیش      ارسال دیدگاه  
کادوی عروسی


آیا قصد دارید برای یک عروس و داماد به دلیل جشن عروسی شان هدیه و کادوی عروسی بدهید ؟ چه بخواهید یک کالا هدیه دهید و چه وجه نقد، همه مهمانان عروسی باید بدانند چگونه بودجه مورد نظرشان را کنترل کنند. آیا باید به لوازم منزل مثل یک قهوه ساز اکتفا کرد، یا می خواهید یک مجموعه تزئینی، زیبا و قیمتی هدیه دهید؟ شاید این معیار ها شما در انتخابتان یاری کند .

رابطه شما با عروس و داماد

هرچه به عروس و داماد نزدیک تر باشید، کادوی شما بزرگتر خواهد شد ( هزینه یا اندازه). آیا فردی که به عروسی اش دعوت هستید یک دوستان چندین ساله از دوران کودکی است؟، یا یک همکار سابق که در مناسبت ها به شما پیام می دهد؟ برای یکی از این ها احتمالا بهترین  انتخاب را خواهید داشت و برای دیگری صرفا یک انتخاب از سر انجام وظیفه.با نگاهی اجمالی می توانید رابطه احتمالی تان را با آن فرد در آینده متصور شوید

رسوم و سنت ها در کادوی عروسی

در این شرایط مطابق سایر افراد دعوت شده به مراسم عمل کنید. آیا مهمانان با هدایای باشکوه به مراسم می روند یا یک کادو ساده و صرفا برای ادای احترام؟ می توانید با سوال از دوستان،اقوام یا همسایگان عروس و داماد که احتمالا می شناسید پاسخ این سوال را بیابید. شاید در یک شهرستان هزینه زیادی بابت کادو نمی پردازند و در مسائل دیگر به عروس داماد کمک می کنند. و اگر از همین شهر خارج شوید رسوم متفاوتی بیابید. شاید نوع کالا در چشم میزبانان خیلی شاخص نباشد اما تبعیت شما از رسم هایشان و مطابقت با سایر مهمانان برایشان دلپذیر خواهد بود .

بسیار مرسوم است خانواده ها به مراسم عروسی که در سمت خود برگزار شده است نگاه می کنند و مطابق با هدیه ای که طرف مقابل برای نزدیکان آنها آورده است آنها نیز مطابق آن هدیه یا پول نقد پرداخت می کنند.

کادوی عروسی

مجرد هستید یا متاهل

اگر همراه همسرتان در مراسم شرکت می کنید، مطمئن باشید کسی از شما توقع نخواهد داشت هرکدام جداگانه هدیه ای تهیه کنید. مبلغی که برای خرید کادو در نظر گرفته اید را دو برابر کنید و بدون هیچ دغدغه ای به سراغ خرید آن بروید. همچنین قبل از مراسم از این نکته آگاه شوید که هدایا در کدام قسمت مراسم جمع آوری می شوند. اگر مجرد هستید برای انتخاب هدیه ولخرجی نکنید، مگر برای دوستان نزدیکتان. توقع از شما در حد توقع از یک زوج نیست.

حقوق شما

اگر به تازگی موفق شده اید شغلی بیابید، یا در مدت زمان کوتاهی مجبور هستید به چند مراسم جداگانه بروید، برای خرید  هدیه ازدواج خودتان را بیش از دچار مشکل نکنید. کسانی که شما را می شناسند با شرایط شما آشنایی دارند و توقعات آن چنانی از شما نخواهند داشت.آن چه در توانتان است خریداری کنید و با خرید یک کارت تبریک و نوشتن چند جمله محبت آمیز بر روی آن، نخریدن یک کادو لاکچری را جبران کنید.

کادی برای عروس, هدیه عروسی

ارائه پول نقد یا طلا بجای خرید لوازم بدون کاربرد

درست است که هدیه خاطره خوبی به جای میگذارد و باعث محبت بیشتر طرفین می شود اما اگر نمی‌دانید دقیقا چه چیزی برای عروس و داماد هدیه بدهید بهتر است پول نقد به آنها بدهید تا اساس و لوازمی کم کاربرد که حتی ممکن است قبلا تهیه کرده باشند به آنها بدهید. آنها با پولی که شما می دهید می توانند وسایل و لوازم مورد نیاز خود را تهیه کنند و بهترین استفاده را ببرند.

سایت اطلاع رسانی تالار نت با دسترسی به صدها تالار عروسی می تواند راهنمای خوبی برای انتخاب تالار و موسسات برگزاری مراسم های عروسی باشد. با دسترسی و جستجوی تالار عروسی در سایت می توانید مطابق با سلایق و بودجه تان گزینه مناسبی بیابید[تعداد: 4    میانگین: 2.5/5]


سوالات، نقد و بررسی

سوالات، نظرات و پیشنهادات