تالار نت تالار عروسی
 

چگونه وسایل مورد نیاز عروس را انتخاب کنیم

  ادمین      9 سال پیش      ارسال دیدگاه  
تاج عروس ،تورعروس،گل سر عروس


همه عروس ها عاشق جواهرات و ملزوزمات عروسی از قبیل تاج، تور و غیره هستند. اما از آنجاکه شما باید این لوازم را با توجه به نیازتان انتخاب کنید شما را با نحوه استفاده از این لوازم آشنا می کنیم.

تاج عروس ،تورعروس،گل سر عروس

تاج عروس

تاج ها انواع مختلفی دارند . با توجه به نوع تاج و میزان نگینی که دارد درخشش و شکوهی به عروس خانم ها می دهد که عروس را همچون یک شاهزاده خانم جلوه می دهد. برای استفاده کردن از تاج مهم نیست که میزان موی سر شما چقدر باشد. چون تاج در جلوی سر نصب می شود. ویکتوریا بکهام در روز عروسی خود یک تاج کوتاه سفارش داد و در آن زمان او موهای کوتاه داشت. پس نگران بلندی یا کوتاهی موهایتان در روز عروسیتان نباشید.

گل سر

اگر شما دوست ندارید از تاج استفاده کنید می توانید در کنار موهایتان از گل سرهای نگین دار استفاده کنید که بسیار هم زیبا است. شانه سر های نگین دار هم در بازار یافت می شود که در شینیون به کار می رود و بسیار باشکوه است. همچنین از یک رشته گل استفاده کنید و آنرا تا روی پیشانی خود بیاورید.

ظلا و جواهر عروس،جواهرات روز عروسی

طلا و جواهرات عروس

استفاده از طلا و جواهرات برای عروس در مراسم جشن عروسی بسیار مرسوم است اما بهتر است شما در ابتدای مراسم و هنگام ورود به تالار از یک جفت گوشواره جواهر استفاده کنید که جلوه و شکوه خاصی به شما و مراسم شما می دهد کیت میدلتون (ملکه انگلیس) از یک جفت گوشواره آویزی استفاده کرد که بسیار شیک بود. اگر لباس عروس شما یقه بازی دارد مثلا دکلته است بهتر است برای خالی نبودن گردنتان از یک رشته مروارید سفید به عنوان گردنبند استفاده کنید. همچنین می توانید نیم ست های طلا سفید هم بیاندازید که بسیار کلاسیک و زیبا است. فقط به یاد داشه باشید مدل جواهری که استفاده می کنید باید با مدل لباس عروسی شما تناسب داشته باشند. اگر یقه لباس عروس شما بسته است از گوشواره کوتاه استفاده کنید و اگر یقه لباس عروس شما باز است از گوشواره های آویز و بلند استفاده کنید.

کفش عروس،کفش نامزدی،کفش مناسب عروس

کفش عروس

عروس خانم ها توجه داشته باشند که تنها لازم نیست از کفش های سفید برای مراسم عروسیتان استفاده کنید. شما می توانید از کفش های شیری و کرم رنگ هم استفاده کنید که بسیار هم شکیل و زیبا است.

کیف عروس،دستکش عروس،لوازم ارایش عروس

کیف دستی عروس

شما می توانید در مراسم عروسی خود از یک کیف دستی کوچک استفاده کنید که لوازم مورد نیازتان از طریق رژ لب، آینه و غیره را که ممکن است بصورت ضروری نیازمند شوید را داشته باشید[تعداد: 3    میانگین: 2/5]


سوالات، نقد و بررسی

سوالات، نظرات و پیشنهادات