تالار نت تالار عروسی
 

مدل کت و شلوار دامادی 2015

  ادمین      9 سال پیش      ارسال دیدگاه  
مدل کت و شلوار


اغلب اقایون در طول زندگی شان انواع و اقسام مدل های کت و شلوار را خریداری میکنند. اما کت و شلوار دامادی به عنوان لباس داماد در شب عروسی اش بسیار برای او مهم است چرا که اگر مدل کت وشلوار دلخواه خود را پیدا نکند همیشه خود را سرزنش میکند که چرا  مدل لباس دلخواهم را پیدا نکرده ام به همین خاطر در اینجا چند مدل کت و شلوار دامادی را برای شما به نمایش گذاشته ایم تا انتخاب برای شما اسان شود.

در مقالات گذشته نیز در رابطه با لباس داماد و ست لباس دامادی صبحت کرده ایم که از شما دعوت می کنیم آنها را نیز مطالعه نمایید :‌

تزیین یقه کت داماد با گل

بهترین ست لباس دامادی

بهترین انتخاب برای کفش داماد+مدل های مختلف

انتخاب کت و شلوار دامادی متناسب با قد
در انتخاب کت و شلوار معیار قد یکی از فاکتورهایی است که می بایست به آن توجه کرد. اگر چنانچه قد بالاتنه شما نسبت پایین تنه شما کوتاه تر است می بایست کت هایی که یقه باز و برگردان یقه بلند و باریک دارند بپوشید ولی اگر چنانچه پاهای کوتاهی دارید کت های کوتاه تر برای شما مناسب تر و ایده آل است؛ چون کت های بلند به شما کمک می کند تا پاهای شما کوتاه تر از به نظر برسد. دقت داشته باشید حتی اگر دوباره شلوارهای دمپا پاکتی مد روز شد ، اگر پاهای شما کوتاه است آنها را انتخاب نکنید. چون اصلا به شما نمی آید و تیپ و زیبایی شما را تحت تاثیر قرار میدهد.

 

 

کت و شلوار 2015،مدل کت

مدل کت و شلوار دامادیکت و شلوار 2015،کت دامادی

مدل کت و شلوار

مدل کت وشلوار 2015کت و شلوار

کت 2015،کت و شلوار دامادی

مدل کت و شلوار 2015مدل کت دامادی

مدل کت و شلوار دامادی

معیارهای انتخاب کت و شلوار داماد

مدل کت و شلوار دامادی[تعداد: 1    میانگین: 1/5]


سوالات، نقد و بررسی

سوالات، نظرات و پیشنهادات