تالار نت تالار عروسی
 

راهکارهای استفاده دوباره از لباس عروس

  ادمین      9 سال پیش      ارسال دیدگاه  
لباس عروس،مدل لباس عروس،تغییر لباس عروس


قطعا لباس عروسی را بعد از مراسم جشن عروسی تان دیگر لازم ندارید. این لباس کاربردی جز در جشن مراسم عروسی ندارد. اما در این ادامه به شما می گوییم که چه طور از لباس عروسی تان به درستی استفاده کنید.

لباس عروس،مدل لباس عروس،تغییر لباس عروس

نگه داشتن لباس:

اگر شما ایده ای دیگر برای استفاده کردن از لباس عروسی تان ندارید تنها کاری که شما می توانید انجام دهید این است که در جایی از قبیل کمد لباس یا جالباسی های بزرگ لباستان را استفاده کنید تا روزی که بخواهید آن را به فرزندان یا نوه هایتان نشان دهید یا اینکه بعد از گذشت چند سال لباس‌تان را بپوشید و بگویید من همان سایز زمان عروسی هستم.

قرض دادن:

این بهترین کار و پسندیده ترین کار که یک عروس خانم بعد از مراسم عروسی اش انجام می دهد. او لباس عروس خود را به دیگران قرض می دهد تا آنها هم در جشن عروسی شان لباس زیبایی به تن داشته باشند و یا اینکه لباسشان را نگه می دارند تا در آینده دخترشان آن لباس را بر تن کند.

اهدا کردن لباس :

این کار نیز بسیار پسندیده است . چرا که شما لباس عروسی تان را به یک مرکز خیریه و کمک به عروس و دامادهای نیازمند اهدا می کنید و در آن مرکز خیریه لباس عروسی تان را در اختیار دیگران می گذارند تا آنها نیز در جشن عروسی شان شاد و خوشحال باشند. پس مطمئن باشید که اینکار بسیار مناسب تر از نگه داشتن لباس عروسی تان در کمد لباستان است.

تغییر لباس عروس،مدل لباس عروس،لباس عروس جدید

استفاده دوباره از لباس عروس

شما می توانید از لباس عروسی تان دوباره استفاده کنید. به نحوی که بتوانید در مجالس جشن و عروسی دوباره آن را به تن کنید. شما می توانید با تغییرات در مدل دامن و یا بالاتنه لباس آن را به مدل دیگری تغییر دهید که هم مقرون به صرفه است و هم شما می توانید از لباستان دوباره استفاده کنید.

اجاره دادن لباس عروس:

شاید شما برای خریدن و یا دوختن لباس عروسی تان هزینه های زیادی را صرف کرده باشید که دیگر برای شما جایگزین نشود. به همین خاطر شما می توانید برای دوباره بهره برداری از لباس عروسی تان آن را به یک مزون لباس عروسی اجاره دهید تا مقداری از این هزینه ها را جبران کنید و بتوانید این اجازه را بدهید تا دیگران هم با هزینه های کمتری از لباس عروسی شما استفاده کنند.

در همین رابطه بخوانید :‌ نکاتی برای حفظ و نگهداری لباس عروس

مترجم/عطیه گنجی[تعداد: 6    میانگین: 2.7/5]


سوالات، نقد و بررسی

سوالات، نظرات و پیشنهادات