تالار نت تالار عروسی
 

عیدی تازه عروس چی ببریم؟

  MeRaj      1 سال پیش      ارسال دیدگاه  
عیدی عروس چی می برن


عیدی تازه عروس چی ببریم؟ این سوالی است که وقتی برای عید به خانه عروس و داماد دعوت می شویم از خودمان می پرسیم. اگر به دنبال عیدی مناسب برای عروس و داماد می گردید؛ این مقاله را از دست ندهید! در این مقاله به بررسی هدیه های مناسب برای عروس و داماد می پردازیم. با تالار نت همراه باشید.

عیدی سال اول عروس و داماد

9 مورد از خاص ترین عیدی های تازه عروس

اگر به دنبال هدیه های خاص برای عروس و داماد هستید؛ این بخش را از دست ندهید. در این بخش برخی از خاص ترین هدیه های مناسب برای عروس و داماد را برای شما عزیزان مورد بررسی قرار می دهیم. برخی از این هدیه ها عبارت‌اند از:

  1. ست جلد گذرنامه زوج شخصی

چیزی که می ‌توان به زوج‌های عاشق سفر هدیه داد! انتخاب روکش های شخصی گذرنامه به صورت آنلاین بسیار آسان است و گزینه های شیک و شگفت انگیزی برای هدیه ایجاد می کند. بنابراین، اگر قصد دارید در عروسی زوجی شرکت کنید که دوست دارند در جاده بمانند، پس این پوشش های پاسپورت را انتخاب کنید! بهترین جواب برای سوال عیدی تازه عروس چی ببرم؟ برای زوج های عاشق سفر، خرید جلد گذرنامه های سفر است.

  1. پک مراقبت از پوست

یکی از بهترین جواب ها برای سوال عیدی تازه عروس چی ببرم؟ پک مراقبتی پوست است. اگر نوع پوست عروس و داماد را می دانید؛ خرید پک مراقبتی هدیه‌ای بسیار خاص تلقی می شود. چه کسی مراقبت از پوست را دوست ندارد؟ همچنین هدیه دادن مراقبت از پوست، می تواند نماد مراقبت شما از افرادی باشد که در مراسم عروسی آن ها شرکت می کنید.

  1. روکش بالش گلدوزی شده با دست

برای یک زوج، دادن روکش های بالش که با دست گلدوزی شده اند یا مطابق سلیقه آن ها سفارشی شده‌اند، گزینه عالی دیگری است. تازه عروس و داماد ها زندگی کاملا جدیدی را شروع خواهند کرد. و این زندگی جدید به برخی از وسایل شیک نیاز دارد. پس ما این روبالشی های دست دوز را به عنوان پاسخ به سوال عیدی تازه عروس چی ببرم؟ پیشنهاد می کنیم.

عیدی برای داماد

  1. ست رو تختی و بالشت

هدیه دیگری که باید به وسایل شخصی اضافه کرد، ست روتختی و بالشت است. همانطور که قبلاً گفتیم، زوج های تازه ازدواج کرده قدردان این نوع هدایای زیبا نیستند، زیرا برای شروع یک زندگی جدید برای آن ها مفید است. شما می توانید این رو تختی ها را به عنوان عیدی به تازه عروس و داماد بدهید.

  1. بشقاب عکس برگردان گلدار

قطعات شیک که با دقت بسیار ساخته شده اند و با طرح های زیبا مانند این بشقاب برگردان گل طراحی شده اند، مطمئناً هر کسی را شگفت زده می کند. و به همین دلیل یکی از بهترین پاسخ ها برای سوال عیدی تازه روس چی ببرم می باشد. از آنجایی که اندازه این بشقاب ها زیاد نیست، می توانید یک ست دو، سه یا چهار تایی را در یک ست هدیه بدهید.

  1. قهوه ساز فرنچ پرس

اگر زوج شما عاشق دمنوش و قهوه هستند؛ خرید یک قهوه ساز فرنچ پرس می تواند یکی از خاص ترین هدیه ها برای تازه عروس و داماد باشد. در مورد لوازم مفید، قهوه‌ساز فرانسوی احتمالاً یکی از مفیدترین چیزهایی است که می‌توانید در عروسی هدیه دهید.

به خصوص کسانی که عاشق نوشیدن قهوه هستند و نمی توانند روز خود را بدون یک جرعه جو شروع کنند، قهوه ساز فرنچ پرس فرصتی است که از این قهوه فوری صرف نظر کنند تا یک قهوه پرتر داشته باشند.

عیدی عروس چی می برن

  1. ست لیوان سرامیکی دست ساز عاج

در حین جستجو در وسعت اینترنت و جستجوی بهترین هدیه برای یک زوج تازه ازدواج کرده با بودجه کم، به ست لیوان سرامیکی بر می خورید. برای کسی که برای صنایع دستی تولید شده در ارزش قائل است، این ست های لیوان یک هدیه عالی است!

  1. لوازم آشپزخانه

یکی دیگر از محصولاتی که می توانید در پاسخ به عیدی تازه عروس چی ببرم؟ تهیه کنید؛ ست لوازم آشپز خانه است. این بشقاب سرامیکی است که طرح گلدار روی آن نقاشی شده است. می توانید یک ست چهار یا شش تایی بخرید تا به تازه ازدواج کرده هدیه دهید و با چیزی رنگارنگ به آرشیو ست شام آن ها اضافه کنید.

  1. قاب عکس

هر زمان که مردم به قاب عکسی که به عنوان هدیه داده شده نگاه می کنند، هول می شوند. زمانی بود که همه آن قاب‌های عکس قاب شیشه‌ای را به زوج‌ها درعروسی وارثان با این حال، پیشنهاد می کنیم اگر قصد دارید یک قاب عکس بدهید، چیزی را که ترجیح می دهند در خانه جدید خود نگه دارند، چیزی شبیه به این قطعه رنگارنگ چمبک بدهید.

امیدواریم با مطالعه این مطلب هدیه مناسب برای عروس و داماد را پیدا کرده باشید. توجه کنید که در خرید هدیه مادیات اهمیت زیادی ندارند و شما باید در حد توان خود، برای عروس و داماد هدیه تهیه کنید.[تعداد: 1    میانگین: 2/5]


سوالات، نقد و بررسی

سوالات، نظرات و پیشنهادات