تالار نت تالار عروسی
 

بهترین آرایش صورت عروس

  ادمین      9 سال پیش      ارسال دیدگاه  
آرایش صورت عروس, بهترین آرایش عروس


آرایش صورت عروس, بهترین آرایش عروس

وقتی شما با یک آرایشگر و آرایشگاه عروس قرارداد می بندید که شما را برای روز عروسی تان آرایش کند، دیگر نباید نگرانی داشته باشید. چراکه یک آرایشگر عروس متخصص انجام چنین اموری برای روز عروسی شما است. اما شما باید از آرایشگرتان بخواهید شما را همچون یک مدل بسیار زیبا درست کند.

آرایش چشم صورت

برای اینکار ابتدا از آرایشگرتان بخواهید که یک سایه چشم بنفش و دودی را پشت چشم های شما بکشد. این نوع ترکیب رنگ سایه چشم عروس، هم حالت چشمان شما را درشت و زیبا می کند و هم شما را همچون یک مدل خیره کننده نشان می دهد.

آریش عروس, آرایش چشم عروس

در مرحله بعد آرایشگرتان یک خط چشم مایع یا مدادی را می بایست پشت چشمان شما بکشد که چشمان شما حالت زیباتری پیدا کند. در ضمن از او بخواهید تا موژه های شما را با ریمل کاملا پرپشت و پر حجم نشان دهد. در ضمن این را به یاد داشته باشید که آرایش چشم یکی از مهمترین قسمت های آرایش صورت عروس است. پس حسابی در سبک و مدل آن وسواس به خرج دهید.

کرم پودر مناسب آرایش صورت عروس

در مرحله بعد شما باید از یک کرم پودر مناسب رنگ پوستتان استفاده کنید که کاملا روی پست شما خوابید باشد. همچنین باید از آرایشگرتان بخواهید تا قسمت هایی که لازم است اصلاح شود. از جمله اطراف بینی و پیشانی از یک کرم پودر تیره تر استفاده کند.

و در آخر از یک رژ لب به رنگ روشن و یا بژ استفاده کنید تا بیشتر به یک سوپر مدل عروس شبیه شوید.[تعداد: 2    میانگین: 3.5/5]


سوالات، نقد و بررسی

  1. بسیار عالی بود. با تشکر.

سوالات، نظرات و پیشنهادات