تالار نت تالار عروسی
 

زیباترین مدل موی عروس

  ادمین      9 سال پیش      ارسال دیدگاه  
مدل جدید موی عروس 2016


شما باید همواره به یاد داشته باشید که چه نوع مدل مویی برای شما مناسب است و آیا این مدل مو به عنوان یک مد در زمان عروسی شما است یا قدیمی و تکراری شده است ؟

یک عروس باید قبل از زمان عروسی اش همواره به دنبال پیدا کردن یک مدل موی مناسب برای خود باشد. به همین خاطر در درجه اول یک عروس باید به دنبال این باشد که چه مدل مویی به صورت و چهره او می آید و او را زیباتر نشان می دهد. یکی از مدل موهای عروس که اغل به همه چهره ها می آید مدل موی جمع است که البته کمی بالا بسته باشد. این مدل مو یکی از راحت ترین مدل موها برای شینیون سر عروس است. در ادامه این مقاله شما رو با شیک ترین مدل موی عروس آشنا میکنیم

مدل موی عروس با استایل های متفاوت

یکی از بزرگترین دغدغه های عروس ها برای جشن عروسی شان شینیون و میکاپ آن ها است. توجه داشته باشید که شینیون می تواند روی زیبایی و جذابیت ظاهری عروس ها تاثیر زیادی داشته باشد از این رو بهتر است عروس ها در انتخاب مدل شینیون عروس شیک حساسیت لازم را به خرج دهند.

مدل موی عروس جدید

مدل موی عروس جدید و شیک

مدل موی عروس باز

مدل موی عروس 2022

موی موی حالت دار

برخی از عروس ها به خاطر داشتن گردنی لاغر و استخوانی ترجیح می دهند یک مدل موی باز را انتخاب کنند. اما چون موهای باز هیچگونه نما و جلوه ای برای یک عروس ندارد باید مقداری حالت به موها بدهیم که بهترین مدل برای شب عروسی شما شود. معمولا ای مدل مو را با بیگودی و یا بابلیس انجام می دهند و بعد از آن به تمام موها تافت و اسپری حالت دهنده می پاشند که موها را ثابت نگه دارد و تاپایان مراسم عروسی موها وز نکند و تغییر حالت ندهد.

مدل موی باز حالت دار

مدل مو عروس 2023 با استایل شیک

مدل مو عروس، مو مشکی و جذاب

موی موی عروس با موی بسته

مدل موی جمع که از پشت سر به صورت نمای بافت نشان داده می شود یکی از مدل هایی است که اغلب آرایشگرها از آن برای عروس ها استفاده می کنند. در این مدل تور عروس باید به نحوی روی سر قرار گیرد که موی عروس و مدل آن مشخص باشد. در این مدل شما از آرایشگرتان بخواهید که حتما از اسپری های ثابت کننده مو برای شما استفاده کند، چراکه این مدل مو احتمال خراب شدن بیشتری نسبت به دیگر مدل ها را دارد.

مدل موی عروس با موی بسته

جدیدترین مدل موی عروس با موی بسته

شینیون موی بسته عروس 1402

مدل مو عروس باز

مدل مو عروس باز

مدل جدید شینیون باز عروس

مدل مو باز عروس با تاج و تور

شینیون باز عروس 1402

موی مو عروس با تاج

موی مو عروس با تاج

مدل مو عروس با تاج 2023

انواع مدل مو عروس با تاج شیک

زیباترین مدل مو عروس با تاج

مدل مو عروس با تاج ملکه ای

عروس با موی باز و تاج[تعداد: 47    میانگین: 2.3/5]


سوالات، نقد و بررسی

 1. ببخشید من مراسم عقدو عروسیم نزدیکه واز بعضی مدلهای عروستون خوشم اومده چطور میتونم ادرس ویا شماره تماسی پیدا کنم که کاراشونو از نزدیک ببینم؟ممنونتون میشم اگر راهنمایی بفرمایید ?

  • سلام
   ضمن آرزوی خوشبختی برای شما
   متاسفانه اینها فقط نمونه ها و مدل موهای پرطرفدار عروس بودند.
   شما میتونید به صفحه آرایشگاه های عروس تهران مراجعه نمایید و آرایشگاه های مختلف همراه با سبک های کاری متفاوت رو شاهده کنید و انتخاب مناسب داشته باشید.
   تالارنت/

سوالات، نظرات و پیشنهادات