تالار نت تالار عروسی
 

3 مدل موی پرطرفدار عروس 2019

 ادمین   6 سال پیش   ارسال دیدگاه   ۲۹,۸۰۲ بازدید  
مدل جدید موی عروس 2016


شما باید همواره به یاد داشته باشید که چه نوع مدل مویی برای شما مناسب است و آیا این مدل مو به عنوان یک مد در زمان عروسی شما است یا قدیمی و تکراری شده است ؟

مدل موی کاملا جمع و بالا

یک عروس باید قبل از زمان عروسی اش همواره به دنبال پیدا کردن یک مدل موی مناسب برای خود باشد. به همین خاطر در درجه اول یک عروس باید به دنبال این باشد که چه مدل مویی به صورت و چهره او می آید و او را زیباتر نشان می دهد. یکی از مدل موهای عروس که اغل به همه چهره ها می آید مدل موی جمع است که البته کمی بالا بسته باشد. این مدل مو یکی از راحت ترین مدل موها برای شینیون سر عروس است. شما می توانید خودتان این مدل مو را به آرایشگرتان نشان دهید و از او بخواهید که این مدل مو را برای روز عروسی شما انجام دهد.

شینیون عروس 2016

موی موی حالت دار

برخی از عروس ها به خاطر داشتن گردنی لاغر و استخوانی ترجیح می دهند یک مدل موی باز را انتخاب کنند. اما چون موهای باز هیچگونه نما و جلوه ای برای یک عروس ندارد باید مقداری حالت به موها بدهیم که بهترین مدل برای شب عروسی شما شود. معمولا ای مدل مو را با بیگودی و یا بابلیس انجام می دهند و بعد از آن به تمام موها تافت و اسپری حالت دهنده می پاشند که موها را ثابت نگه دارد و تاپایان مراسم عروسی موها وز نکند و تغییر حالت ندهد.

مدل جدید موی عروس 2016

مدل موی جمع و مدل دار

مدل موی جمع که از پشت سر به صورت نمای بافت نشان داده می شود یکی از مدل هایی است که اغلب آرایشگرها از آن برای عروس ها استفاده می کنند. در این مدل تور عروس باید به نحوی روی سر قرار گیرد که موی عروس و مدل آن مشخص باشد. در این مدل شما از آرایشگرتان بخواهید که حتما از اسپری های ثابت کننده مو برای شما استفاده کند، چراکه این مدل مو احتمال خراب شدن بیشتری نسبت به دیگر مدل ها را دارد.

مدل مو عروس 2016

این سه مدل مو از پرطرفدارین مدل موهای عروس است که در بین آرایشگرها و عروس ها بسیار محبوب است.[تعداد: 8    میانگین: 3/5]


سوالات، نقد و بررسی

 1. ببخشید من مراسم عقدو عروسیم نزدیکه واز بعضی مدلهای عروستون خوشم اومده چطور میتونم ادرس ویا شماره تماسی پیدا کنم که کاراشونو از نزدیک ببینم؟ممنونتون میشم اگر راهنمایی بفرمایید ?

  • سلام
   ضمن آرزوی خوشبختی برای شما
   متاسفانه اینها فقط نمونه ها و مدل موهای پرطرفدار عروس بودند.
   شما میتونید به صفحه آرایشگاه های عروس تهران مراجعه نمایید و آرایشگاه های مختلف همراه با سبک های کاری متفاوت رو شاهده کنید و انتخاب مناسب داشته باشید.
   تالارنت/

سوالات، نظرات و پیشنهادات