تالار نت تالار عروسی
 

اشتباهات شایع زیبایی در آرایش عروس

  ادمین      9 سال پیش      ارسال دیدگاه  
ارایش عروس،مدل ارایش عروس


هر عروسی دوست دارد که در روز عروسی خود کاملا بی عیب و نقص باشد. به همین خاطر باید کاملا مراقب باشد که از خطاهای آرایشی که ممکن است چهره شما را تغییر دهد جلوگیری کند. مثلا آرایش هایی هایی که از قهوه ای به زرد رنگ می رسد خودداری کنید.

ارایش عروس،مدل ارایش عروس

آرایش

اگر شما نگران این هستید که آرایش صورت شما خراب شود و با گذشتن زمان تا پایان مراسم رنگ آرایش شما کمرنگ و بی روح شود، باید از آرایشگرتان بخواهید تا از لوازم آرایشی برای شما استفاده کند که ماندگاری بیشتری داشته باشد و 24 ساعته باشد و یا از اسپری و پودرهای فیکساتور برای ثابت نگه داشتن آرایش صورت شما استفاده کنند. همچنین از کرم پودرهایی برای روز عروسی تان استفاده کنید که به راحتی از روی صورت شما پاک نشود. حتی شما می توانید کرم پودری را که به پوست شما بهتر می سازد و شما به آن عادت دارید را با خود به آریشگاه ببرید. اگر ابروهای شما کم پشت است حتما از سایه ابرو و یا مداد ابرو برای پرپشت جلوه دادن ابروهایتان استفاده کنید.

فراموش نکنید که حتما از ریمل هایی استفاده کنید که علاوه بر پشت کردن موژه های شما ضدآب هم باشد.

پوست

اغلب عروس خانم ها دوست دارند که در روز عروسی شان پوستی کاملا صاف و بی عیب و نقص داشته باشند. به همین خاطر بهتر است از چند روز از قبل از عروسی تان پوست صورتتان را با پاک کننده های عمقی پوست استفاده کنید و هر روز از مرطوب کننده پوست نیز استفاده شود تا پوستی لطیف و نرم داشته باشید. جوش و لکه های پوستی برای هر زنی تبدیل به کاووسی وحشتناک شده است و حالا اگر شما عروسی باشید که چند روز بیشتر به روز جشن عروسی تان باقی نمانده باشد.

همچنین اگر پوست شما از نوع چرب است بهتر است از صابونهایی برای پوست صورت استفاده کند که میزان چربی را متعادل سازد و احتمال جوش زدن پوست شما را کاهش دهد.

رایش عروس،مدل ارایش عروس2016

مو

مراقبت از مو یکی دیگر از عوامل مهم در زیبایی شما در روز عروسی تان است. برای مثال نباید شما موهای خشک و وز کرده داشته باشید. بهتر است که چند روز مانده به مراسمتان از روغن های زیتون و آووکادو برای نرم کردن موهایتان استفاده کنید. همچنین بهتر است رژیم غذایی تان را نیز رعایت کنید که دچار ریزش مو هم نشوید. از سبزیجات بیشتر و از سرخ کردنی ها کمتر استفاده کنید تا در روز عروسی تان بدرخشید.[تعداد: 1    میانگین: 1/5]


سوالات، نقد و بررسی

سوالات، نظرات و پیشنهادات