تالار نت تالار عروسی
 

زیبایی در روز عروسی با نوشیدنی های گیاهی

  ادمین      8 سال پیش      ارسال دیدگاه  
زیبایی شب عروسی, زیبای صورت و مو


انواع چای ها و نوشیدنی های گیاهی وجود دارند که اغلب آنها برای سلامت پوست و موی شما بسیار مفید هستند و میتواند به زیبایی بیشتر شما در روز عروسی تان کمک کند و باعث درخشش بیشتر شما در تالار پذیرایی مراسم عروسی تان می شود. یکی دیگر از این خواص سلامت تناسب اندام شما برای روز عروسی تان است که با نوشیدن برخی دم نوش های گیاهی براحتی برای شما ایجاد می شود.

زیبایی شب عروسی, زیبای صورت و مو

از بین بردن سیاهی اطراف چشم

یکی از شایع ترین مشکلات برای عروس ها قبل از مراسم عروسی شان وجود حلقه های سیاه و تیره در اطراف چشمان آنها است. چراکه عروس ها دچار استرس و اضطراب می شوند که دلیل آن عدم داشتن خواب کافی است. به همین خاطر شما برای اینکه در مراسم عروسی تان یک فرد خسته و بیمارگونه جلوه نکنید باید این سیاهی را از بین ببرید. شما می توانید از چای کیسه ای که مقداری خنک شده است استفاده کنید و آن را روی چشمانتان قرار دهید و بگذارید به مدت 15 الی 20 دقیقه باقی بماند. اینکار موجب از بین بردن سیاهی اطراف چشمانتان می شود.

در همین رابطه بخوانید : خوراکی هایی برای زیباتر شدن قبل از عروسی

براق کردن موها قبل در روز عروسی

موهای عروس در روز عروسی اش به همان اندازه که لباس عروسش مهم است دارای اهمیت است. شما می توانید با اضافه کردن یک فنجان چای به شامپوی سرتان محلول براق کننده موی سر درست کنید و با استفاده کردن از این لوسیون در حمام از موهای براق در روز عروسی تان لذت ببرید و جلوه بیشتری در تالار عروسی پیدا خواهید کرد.

ایجاد هایلایت طبیعی روی موها

شما می توانید با زدن چای روی موهایتان بصورت راه راه ایجاد هایلایت کنید. این نوع هایلایت طبیعی بوده و هیچگونه مشکل برای سلامت و بافت مو ندارد.

سم زدایی طبیعی

یکی از روزهایی که شما نیاز فراوانی به سلامت جسم و روح خودتان دارید روز عروسی تان است. شما می توانید از یک دمنوش گیاهی برای رفع این مشکل استفاده کنید و بدن خود را سم زدایی کنید. به همین منظور مقداری چای را به همراه نعنای تازه دم کنید و آن را با مقداری نبات میل کنید. این نوشیدنی به دفع سموم دستگاه گوارش شما کمک می کند.

 [تعداد: 1    میانگین: 5/5]


سوالات، نقد و بررسی

سوالات، نظرات و پیشنهادات