تالار نت تالار عروسی
 

کارهایی که یک عروس نباید در روز عروسی اش انجام دهد

  ادمین      9 سال پیش      ارسال دیدگاه  
کیک عروسی،تزیین کیک عروسی


برنامه ریزی کردن برای روز عروسی یک هیجان و شور خاصی دارد. اما باید بدانید که انجام همه امور نباید بر روی دوش عروس یا داماد باشد. مثلا هماهنگ کردن و رزرو کردن تالار عروسی و برخی از این قبیل کارهای سخت و دشوار که به رفت و آمد زیادی نیاز دارد نباید توسط عروس انجام شد. چراکه هم عروس دچار استرس می شود و هم اینکه موجب خستگی بیش از اندازه او می شود که در نتیجه در روز عروسی اش اصلا شاد و سر و حال نخواهد بود.

روز و شب عروسی مراسمی است که عروس باید در آن مراسم بدرخشد و نباید خود را با انجام کارهای سنگین و سخت قبل از عروسی دچار خستگی بیش از اندازه کند. همچنین برخی دیگر از کارهای عروسی را برای شما مثال می زنیم که نباید یک عروس قبل از مراسم عروسی اش نباید انجام دهد.

کیک عروسی،تزیین کیک عروسی

درست کردن کیک عروسی

اگر شما یک شیرینی پیز حرفه ای هستید و همواره کیک های مراسم عروسی اطرافیان خود را درست کرده اید و تزئین آنها را انجام داده اید نباید برای روز عروسی خود کیک مراسم عروسی تان را درست کنید و آن را تزئین کنید. چراکه اینکار شما را بسیار دچار استرس و خستگی می کند. سعی کنید اینکار را به یک متخصص حرفه ای بسپارید و خیال خودتان را راحت کنید.

دوخت لباس عروسی،مدل لباس عروسی،لباس عروس

دوخت لباس عروسی

اگر شما یک خیاط بسیار حرفه ای هستید و همیشه برای خودتان لباس دوخته اید و حتی برای دوستانتان لباس عروسی شان را طراحی و دوخته اید الان زمان آن نیست که برای روز عروسی تان لباس عروسی خودتان را بدوزید. حتی اگر شما پارچه ها و لوازم مورد نیاز لباستان را کامل در اختیار دارید سعی کنید از دوختن لباس عروسی تان پرهیز کنید و اینکار را به یک خیاط حرفه ای بسپارید. بدین ترتیب شما وقت کافی برای دیگر کارهایتان خواهید داشت. اما اگر مجبور به دوختن لباس عروسی خودتان شدید در نتیجه وقت کافی برای استراحت کردن و دیگر کارهای مربوط به عروسی تان را از دست خواهید داد.

ارایش عروسی،خدمات روز عروسی

درست کردن مو ها و آرایش

هرچقدر هم که شما یک آرایشگر حرفه ای باشید نمی توانید خودتان را برای روز عروسی تان آرایش کنید یا موهایتان را درست کنید. درست کردن موهای یک عروس برای روز عروسی اش کار بسیار دشواری است. چون شما باید تاج و تور عروسی را به نحوی روی سرتان قرار دهید که تاپایان مراسم عروسی خراب نشود و تغییری نکند. بنابراین بهتر است که یک وقت از آرایشگر خوب بگیرید و درست کردن موها و صورتتان را به او بسپارید تا برای بهترین روز زندگی تان فوق العاده شوید.

گل آرایی مراسم عروسی

اگر شما همواره برای منزل خود را گل آرایی و دیزاین می کنید و دوستانتان از شما می خواهند که برای جشن ها و مراسمات آنها بروید و گل آرایی آنها را انجام دهید برای مراسم عروسی خودتان نباید اینکار را انجام دهید. چراکه موجب می شود تمام وقت روز عروسی شما گرفته شود و دچار خستگی شوید و اصلا وقت برای انجام کارهای اصلی خود پیدا نکنید. در نتیجه بهتر است از یک دیزاینر بخواهید که تالار عروسی شما رو جایگاه عروس و داماد را برای شما گل آرایی کند.

مترجم عطیه کنجی[تعداد: 1    میانگین: 1/5]


سوالات، نقد و بررسی

سوالات، نظرات و پیشنهادات