تالار نت تالار عروسی
 

سفره عقد های جدید و زیبا 2016

 ادمین   5 سال پیش   ارسال دیدگاه   ۱۲,۵۳۲ بازدید  
بهترین مدل سفره های عقد


یکی از رسوم و سنت هایی که در بین ایرانیان رواج دارد سفره عقد می باشد. عروس و داماد در کنار سفره عقد نشسته و در این لحظه خطبه عقد جاری می شود و آنها به خطبه گوش داده و به عقد یکدیگر در می آیند.

مدل های مختلف سفره عقد

سفر عقد معمولا دارای اجزای گوناگونی است. مانند گردو، بادام، فندق، نان و نبات و تخم مرغ . معمولا این اجزا را داخل ظروفی زیبا و تزیین شده قرار می دهند در جای جای سفره با دیزاین های زیبا قرار داده و تزیین می کنند. یکی از شاخصه های اصلی سفره عقد همین ظروف می باشد که بعضی از این ظروف پایه دار و بلند هستند و به طرح های مختلف می باشند. ممکن است این ظروف نقره، برنز، بلور یا کریستال یا رنگی باشند که بسته به نوع سلیقه عروس داماد سفره عقد مورد نظر انتخاب می شود. سعی کنید نوع سفره و نوع تزیین که برای سفره عقد خود مد نظر دارید با سبک و نوع آینه شمعدانتان یکی باشد. در کنار ظروف زیبا در داخل سفره چیزهای دیگری مانند سجاده، قرآن، نبات، نان، عسل، نان و پنیر و سبزی، ماست، تخم مرغ، کله قند و … نیز قرار می گیرد که هر کدام به نحوی تزیین شده و به زیبایی های سفره می افزایند. در همین رابطه بخوانید : “تزئین سفره عقد/ مدل ها و ایده های جدید” .

 

مدل جدید سفره عقد 2016

آینه و شمعدان نیز که جزء آداب و رسوم ایرانیان به شمار می رود یکی از اجزاء سفره عقد می باشد که داماد آن را تهیه می کند و در روز عقد داخل آن قرار میگیرد که از جنس های مختلفی مثل نقره، برنز، بلور و یا کریستال می باشد که در هنگام جاری شده خطبه در مقابل عروس و داماد قرار می گیرد.

میوه آرایی سفره جلوه زیادی به سفره می دهد. معمول میوه ها را در یک صندوق زیبا قرار داده و بصورت زیبایی می آرایند.

سفره عقد زیبا,سفره عقد جدید

سفره عقد های جدید و زیبا 2016

سعی کنید از یک طراح سفره عقد و تشریفات بخواهید تا سفره عقد شما را با میوه های تازه تزیین کند تا زیبایی آن شما بیشتر به چشم آید.

به هارمونی رنگ های تالار، لباس عروس و گل های تالار توجه کنید و با توجه به سبک آنها سفره عقد خود را نتخاب و تزیین نمایید . همچنین می توانید از وی بخواهید که سالن های تالار عروسی و سفره عقد شما را با گل های تازه گل آرایی و شمع آرایی کند تا در کنار زیبایی هارمونی زیبایی در مراسم عروسی تان داشته باشید. در همین رابطه مطلب “مدل های گل آرایی تالارهای پذیرایی و باغ تالارها به سبک اروپایی” را مطالعه نمایید . تالار پذیرایی قصر گلستان کلیه خدمات سفره عقد، گل آرایی، شمع آرایی، آتیش بازی، اتاق عقد و … را رایگان ارائه می نماید. “تالار قصر گلستان

شمع آرایی سفره عقد

سفره عقد های جدید و زیبا 2016

مدل های جدید و زیبای سفره عقد

(جهت مشاهده عکس ها در ابعاد بزرگتر روی آن کلیک کنید)[تعداد: 0    میانگین: 0/5]


سوالات، نقد و بررسی

 1. سفره عقدهاتون خیلی زیبا هستند
  چطور میتونیم سفارش اینها رو داد ؟

 2. دوست معلوم الحال عكسهاي كار اقاي ملكي رو بدون اجازه گذاشتين تو پيجتون

  • ما ایشون رو نمیشناسیم و اصلا اسمشونم نشنیدیم !
   شاید این شما باشید که از طریق سایت تالار نت دنبال پیدا کردن اسم و رسم هستید ؟!
   خوش باشید.

سوالات، نظرات و پیشنهادات