تالار نت تالار عروسی
 

10 مدل کیک عروسی عجیب و غریب

  ادمین      7 سال پیش      ارسال دیدگاه  
مدل زیبا کیک عروسی, کیک عروسی خاص


در بسیاری از کشورها رسم است که از کیک عروسی در مراسم عروسی استفاده می کنند و اهمیت خاص و ویژه ای به آن می دهند. برخی از مردم دنیا هزینه های بسیار زیادی جهت تهیه کیک عروسی پرداخت می کنند و کیک های بسیار تجملاتی و تشریفاتی گران قیمت با دیزاین های زیبا و خاصی تهیه می کنند. پیشنهاد میکنیم مطلب “کیک عروسی” را مطالعه نمایید.

به گزارش بنیتا چیزهای زیادی دست به دست هم می‌دهند تا یک عروسی بدون نقص و فراموش نشدنی را رقم بزنند. از این میان می‌توان به لباس عروس، صحنه‌ی ورود عروس و داماد، تالار و البته کیک اشاره کرد. جشن عروسی بدون کیک قطعاً چیزی کم خواهد داشت. بعد از جنب و جوش و خستگی‌های فراوان، یک کیک خوش‌طعم بسیار دل‌چسب است؛ اما ظاهر کیک چطور؟ در ادامه به بررسی ده مورد از عجیب‌ترین کیک‌های عروسی می‌پردازیم.

عجیب ترین کیک های عروسی جهان

۱- کیک عروسی کاملا شبیه عروس

مدل زیبا کیک عروسی, کیک عروسی خاص

این خیلی عجیب است که کیک عروسی درست شبیه به عروس باشد اما از آن عجیب‌تر موقعی است که می‌خواهند این کیک را ببُرند؛ مثلاً ممکن است چاقو را در دل و روده‌ی عروس فرو کنند و یا دست او را ببُرند.

۲- کیک عروسی ضد جاذبه‌ی زمین

کیک عروسی عجیب و غریب, مدل کیک عروسی

همان‌طور که از عکس پیداست چهره‌ی عروس بسیار مضطرب است. به طور قطع اگر ما هم جای او بودیم دست پاچه می‌شدیم؛ چرا که یک حرکت اشتباه می‌تواند کل کیک را در هم بریزد.

۳- کیک عروسی با طرح فست فود چینی

مدل زیبا کیک عروسی, کیک عروسی خاص

در این کیک از غذاهای چینی الهام گرفته شده و جالب این جاست که تمام جزئیات به دقت رعایت شده‌اند. به نظر می‌رسد که عروس و داماد علاقه‌ی زیادی به غذای چینی دارند.

۴- مدل کیک عروسی نجات داماد

کیک عروسی عجیب و غریب, مدل کیک عروسی

این کیک بیشتر جنبه‌ی شوخی دارد و جزئیات بسیار دقیق و بامزه هستند. ساقدوش‌های داماد سعی می‌کنند عروسی را به هر طریقی که شده به هم بزنند و داماد را نجات دهند. واقعاً که چه شروع رمانتیکی!

۵- نمادی از مهمانی چای با کیک عروسی

مدل زیبا کیک عروسی, کیک عروسی خاص

این کیک می‌تواند انتخاب مناسب و بسیار با سلیقه‌ای برای یک مهمانی چای باشد اما برای عروسی نه. اگر چنین کیکی برای یک عروسی انتخاب شود، نباید از سر رسیدن کلاه دوز دیوانه (شخصیتی در کتاب آلیس در سرزمین عجایب) تعجب کرد.

۶- کیک عروسی به سبک هندی

کیک عروسی عجیب و غریب, مدل کیک عروسی

این کیک منحصر به فرد و کوچک قطعاً برای پذیرایی از یک جمعیت کافی نیست؛ اما اگر عروسی جمع و جور با تعداد محدودی مهمان داشته باشیم این کیک انتخاب جالبی است.

۷- کیک با شکل دستگاه بخار

مدل زیبا کیک عروسی, کیک عروسی خاص

دنیای (Steampunk) دنیای شگفت انگیزی است که در آن از عصر دیجیتال دور هستیم و کلیه‌ی دستگاه‌ها مکانیکی و بخار هستند. این کیک با الهام گرفتن از چنین دنیایی بسیار جالب به نظر می‌رسد چرا که جزئیات نیز به زیبایی در آن رعایت شده‌اند؛ از عینک ایمنی گرفته تا ساعت جیبی.

۸- کیک مدل جنگ ستارگان (تان تان مرده)

کیک عروسی عجیب و غریب, مدل کیک عروسی

از این عجیب‌تر نمی‌شود؛ یکتان تان (یکی از کاراکترهای سری فیلم‌های جنگ ستارگان) مُرده، آن هم به این وضع، اصلاً گزینه‌ی خوبی برای کیک عروسی نیست. ولی ظاهراً عروس و داماد شیفته‌ی سری جنگ ستارگان بوده‌اند.

۹- لباس عروسی از کیک

مدل زیبا کیک عروسی, کیک عروسی خاص

با دیدن این کیک سؤال‌های زیادی به وجود می‌آید؛ مثلاً این که عروس چطور وسط کیک رفته؟ چگونه قرار است از آن خارج شود؟ داخل کیک را چگونه به صورت خانه‌های شطرنجی ریز درآورده‌اند؟ البته اگر بخواهیم عادلانه قضاوت کنیم باید بگوییم که این کیک در نوع خود بی‌نظیر است.

۱۰- کیک سطل خرچنگ

کیک عروسی عجیب و غریب, مدل کیک عروسی

این که یک سطل پر از خرچنگ چه مناسبتی می‌تواند با مراسم عروسی داشته باشد برای ما کاملاً نامشخص است. به هر حال این کیک جزو یکی از عجیب‌ترین کیک‌های عروسی است که تا به حال دیده‌ایم.

پیشنهاد میکنیم در همین رابطه بخوانید :

نکاتی در رابطه با بریدن کیک عروسی

کیک عروسی لوکس و ویژه

تزیین کیک عروسی با میوه تازه یا فوندانت

جدیدترین و زیباترین مدل های کیک عروسی

مدل کیک های فانتزی و بامزه عروسی[تعداد: 48    میانگین: 2.8/5]


سوالات، نقد و بررسی

  1. سانيا سالاري

    بسيار خوب

  2. خیلی خوب هستن عینی عالی

سوالات، نظرات و پیشنهادات