تالار نت تالار عروسی
 

برگزاری عروسی در زمستان؟چرا؟

 Theshadowman   3 سال پیش   ارسال دیدگاه   ۲,۴۶۱ بازدید  


چرا عروسی در زمستان؟ احتمالا فکر می‌کنید عروسی در زمستان ایده خوبی نیست. اما تا همه امتیازاتش را ندانید، با عجله تصمیم گیری نکنید. جشن های مناسبتی و سال نو می‌تواند فضای خوبی برای عروسی‌تان ایجاد کند. عروسی زمستانی ، دورهمی کوچک فامیلی را تداعی می کند و می‌تواند حتی در خانه برگزار شود. با یک شومینه بزرگ و تعداد زیادی شمع. اگر در مناطق پربرف باشید، می‌توانید سورتمه‌رانی کنید، برف‌بازی کنید و خودتان را با نوشیدنی داغ، گرم کنید. در اینجا خواهیم دانست  که امتیازات عروسی در زمستان چیست که می تواند مارا ترغیب کند.

برگزاری جشن عروسی با هزینه کم، شانس بزرگی است. زمستان فصل کم شدن جشن‌های عروسی است و تخفیف‌های زیادی وجود دارد. لذا این امکان را برایمان فراهم می کند از گل‌فروشی‌ها، مزون‌های لباس، طراحان دکور، آرایشگاه‌ها و غیره با قیمت مناسب تری بهره مند شویم. خیلی از عکاسان و رستوران‌ها برای فصل زمستان تخفیف ویژه می‌دهند و وقت‌شان در این فصل آزادتر است. پس می‌توانید هر تاریخی را که می‌خواهید برای جشن معین کنید.

جزییات زیادی برای تزئینات در این فصل وجود دارد که میهمان‌های‌تان را گرم و راحت نگه دارد. اول از همه، اجاره کردن جایی با یک شومینه، ایده بسیار خوبی است. این کار در تابستان عجیب به نظر می‌رسد اما در زمستان بسیار شگفت‌آور است. به علاوه ،ایستادن در کنار شومینه، ایده قشنگی برای عکاسی است.

پر طرفدارترین ویژگی دکور عروسی زمستانی، میوه درخت کاج و دیگر وسایل چوبی است. می‌توانید آن‌ها را تقریبا همه جا استفاده کنید. روی قسمت بالای کیک عروسی‌تان، برای دسته‌گل‌تان، روی کارت‌های دعوت و روی میزها. پنبه برای این فصل خیلی استفاده دارد. می‌توانید به اصطلاح پنبه‌های عروسی درست کنید. پنبه می‌تواند برای دسته‌گل عروس، گل روی کت داماد و برای فضای دکور مورد استفاده قرار گیرد. در نهایت بهترین شانس یک دکور چراغ‌های ریز و درخشان است.آیا این ویژگی بی‌همتا ، جادویی خاص به مراسم‌تان نمی‌افزاید و میهمان‌های‌تان را شگفت‌زده نخواهد کرد؟

تالارنت به عنوان سایت پیشتاز در زمینه معرفی برند های برتر سالن های پذیرایی،  تالار های متنوع با امکانات مناسب فصل را به شما پیشنهاد می دهد.

 [تعداد: 1    میانگین: 5/5]


سوالات، نقد و بررسی

  1. دوست عزیز حس نمی کنید صرف تولید محتوا برای ارزشمندی یک سایت کافی نیست و مطالب سایت باید کافی و مناسب شرایط و فرهنگ و امکانات مردم کشورمون هم باشه؟

سوالات، نظرات و پیشنهادات