تالار نت تالار عروسی
 

چگونه خبر نامزدی خود را به دیگران اطلاع دهید ؟

 abtahi   4 سال پیش   ارسال دیدگاه   ۳,۲۶۴ بازدید  
اعلام نامزدی


راه‌های بسیاری برای اعلام نامزدی شما باشد. شاید بسیاری در فکر روشی مناسب برای اطلاع رسانی به افراد از اینکه اکنون نامزد کرده اند باشند و در فکر چگونگی ابراز آن باشند. با گسترش دنیای مجازی خبر از نامزدی و ازدواج بسیار راحت‌تر شده است. می‌توانید به چند پیشنهاد زیر فکر کنید و آغاز زندگی مشترکتان را از لحظه اول به یاد ماندنی کنید.

قبل از این که تمام دنیا از قصد ازدواجتان با خبر شوند، با دوستان نزدیک و اقوامتان در میان بگذارید. هیچ چیز با ارزش‌تر از این نیست که خودتان به فرد خبر دهید. اما اگر دوری مسافت این را غیر ممکن کرده است، تلفن را بردارید و تماس بگیرید. ارسال خبر با پیامک حداقل کاری است که می‌توانید انجام دهید.

اینستاگرام، تلگرام ، فیسبوک و … صفحه مورد علاقه‌تان را انتخاب کنید و این حس خوب را با دیگران به اشتراک بگذارید. تصویری که لحظه خواستگاری یا حلقه نامزدی در دستانتان را نمایش می‌دهد می‌تواند برای این کار مناسب باشد. انواع عکس‌های دونفره مخصوصاً اگر برای اولین بار بر روی صفحه اجتماعی‌تان قرار بگیرد می‌تواند نشانه آغازی جدید برای شما باشد.

 

اعلام نامزدی

اگر از لحظه خواستگاری تان فیلمی تهیه کرده اید، می توانید به صورت خصوصی برایشان ارسال کنید. شاید استفاده از حالت بومرنگ در لحظه ای که حلقه را به دست نامزدتان وارد می کنید شور اشتیاق مخاطبانتان را دو چندان کند! مراقب باشید فیلم لحظه خواستگاری تان بیشتر جنبه عاشقانه داشته باشد تا طنز!

می توانید کمی رسمی تر عمل کنید. با ارسال دعوت نامه از طریق ایمیل به کسانی که می شناسید، هم می توانید شادی تان را با آن ها سهیم شوید و هم زحمت دعوت کردن فرد به فرد را کمتر کنید. این روش برای آشنایانی که رابطه شما با آن ها کمی محدود تر است پیشنهاد می شود.

در گذشته برخی رسوم برای اطلاع از خبر نامزدی و ازدواج بوده است. خبر ازدواجتان و نامزد کردن را به صورت اعلامیه چاپ می کردند بر در منزل می چسباندند. احتمالا تنها کسی که از این ماجرا خوشحال خواهد شد مادر بزرگ شماست!

تالارنت ، دریچه ای به انتخاب های بی شمار از برند های برتر برگزاری عروسی برای شماست. به ما اعتماد کنید و مراسم ازدواج تان را به یاد ماندنی ترین شب زندگی خود و دوستانتان رقم بزنید.[تعداد: 3    میانگین: 3.3/5]


سوالات، نقد و بررسی

سوالات، نظرات و پیشنهادات