تالار نت تالار عروسی
 

چالش های پیش روی شما بعد از جشن در تالار عروسی

 Theshadowman   3 سال پیش   ارسال دیدگاه   ۲,۱۱۱ بازدید  
چالش های بعد از عروسی


بعد از تمام شدن جشن عروسی و جداشدن از هیاهوی تالار عروسی و جمع شدن هدایا، یک خستگی کامل وجود شما را فرا می گیرد. اما در این زمان شما نباید کار هارا عقب بیندازید. بعد از استراحتی کوتاه افکار خود را مترکز کنید و برای از سرگیری زندگی عادی برنامه ریزی کنید.

از اقلام مفید لیست تهیه کنید

لیستی از لوازم منزل تهیه کنید. هرچه در این مدت خریده یا هدیه گرفته اید در اتاقی جمع آوری کرده و به صورت جدولی بنویسید. اکنون زمان آن است که هر وسیله غیر ضروری وجاگیر را جایگزین کنید.اطمینان حاصل کنید اقلامی که به عنوان وسایل مورد استفاده شما ثبت می شود متناسب با زندگی شما باشد.

تجارب جدید کسب کنید

برای کسب تجارب جدید آماده شوید.با اسم نویسی درکلاس های آشپزی، روانشناسی و مواردی از این دست می توانید خود را  برای مدیریت یک زندگی جدید آماده کنید. سعی کنید در هرزمینه اطلاعاتی کاربردی به دست آورید زیرا بعدها قطعا به کارتان خواهد آمد.

چالش های بعد از عروسی

با یک ایمیل کارتان را راحت کنید!

یکی از چالش هایی که هر نو عروس با آن روبه رو است، تشکر از افرادی است که به او هدایایی داده اند. ساده ترین راه ها تشکر از طریق ارسال نامه یا تماس تلفنی است، اما شاید راه دیگری نیز ممکن باشد، و آن ارسال ایمیل است. این کار را به صورت گروهی و با ارسال یک متن برای همه می توانید صورت دهید که قطعا زمان کمتری از شما خواهد برد.

از شر وسایل مزاحم خلاص شوید

مرتب سازی و فراهم آوردن فضایی برای هدایا و لوازم منزل کاری اجتناب ناپذیر است. می توانید برای جادادن وسایل به طورموقت از خانه پدر و مادر یا دوستان استفاده کنید. البته به این وضعیت عادت نکنید. زیرا هرچه زودتر باید فکری برای این وسایل کنید.همان طور که ذکر شد مجموعه وسایلی وجود دارد که دست و پاگیر است و باید هرچه زودتر فکری برایشان کرد، مثلا گلدان عمه جان که ممکن است بسیار جاگیر باشد. بهترین کار برای سامان دادن به آن ها بار دیگر تهیه لیستی است که اقلام بی فایده و کم مصرف را معین می کند.

گرچه کار های بالا بعد از مراسم در تالار عروسی ممکن است خسته کننده و زمان زیادی از شما بگیرد اما در ادامه می توانید با خیال راحت و بدون فکر کردن به چیز های مزاحم زندگی خود را شیرین تر کنید. با تالار نت از جدید ترین و بروز ترین ازلاعات در زمینه عروسی و آغاز زندگی مشترک بهره ببرید.[تعداد: 0    میانگین: 0/5]


سوالات، نقد و بررسی

سوالات، نظرات و پیشنهادات