تالار نت تالار عروسی
 

6 نکته که عروس ها نباید نادیده بگیرند

 abtahi   4 سال پیش   ارسال دیدگاه   ۲,۶۴۲ بازدید  
نکات عروس


هنگامی که مشغول برنامه ریزی برای عروسی هستید، به این معناست که احتمالا یک یا دو موضوع را فراموش خواهید کرد.ممکن برخی ازین مسائل به راحتی قابل نادیده گرفتن باشد؛ مثل جزئیات محل برگزاری مراسم یا تزئینات کیک.اما گاهی ممکن است چنان جدی شود که خاطره بدی به جای گذارد.نکات زیر را به دقت مطالعه کنید و سعی کنید مانع از وقوع یک مشکل حاد در طی مراسم شوید.

1.ملزومات لباس عروس

ممکن است لباس اصلی شما به بهترین شکل آماده شده باشد اما قبل از پوشیدن آن متوجه شوید لباس زیر مناسب را همراه نیاورده اید. شاید در ابتدا خیلی جزئی به حساب بیاید ولی در ادامه خواهید دید که شمارا آزار خواهد داد. پس بهتر است قبل از مراسم مطمئن شوید همه ملزومات لباستان را آماده یا تهیه کرده اید.

2.شخصی سازی مراسم

می توانید برخی از جزئیات مراسم را مطابق نظرتان شخصی کنید. مثلا برروی دستمال کاغذی ها پیام به خصوصی از شما نوشته شده باشد یا در بین گل های روی هر میز، کارتی با خط و امضای شما قرار بگیرد. سفارش این کار هم دشوار نیست و بایک تماس می توانید انجام آن را به دفاتر تبلیغاتی بسپارید.

نکات عروس
نکات عروس

3.متفاوت باشید

شاید در روز های عادی بایک شلوار وتی شرت ساده  آماده شوید و بیرون از منزل بروید. اما روز عروسی قطعا روز خاصی است که در مورد ژستهای عکاسی شما هم این نکته صادق است. سعی کنید هنگام عکس و فیلم برداری با مهمانان متفاوت باشید چون این تفاوت در حد تفاوت لباس عروس با سایر لباس های شما مهم است.

4.کیک عروسی

قبل از سفارش کیک حتما جزئیات آن را در نظر داشته باشید. در طول مراسم مطمئن باشید چاقویی تیز و پخش کننده ای حرفه ای بالای کیک حاضر باشد! می توانید تاریخ عروسی تان را برروی چاقو و کیک حک کنید. به این شکل هر وقت چشمتان به چاقو بیفتد روز عروسی تان را به خاطر می آورید.این یک یادگاری بسیار نادر است که می توانید سالها از آن بهره ببرید!

نکات عروس
نکات عروس

5. توجه به مادرها یا بزرگان هردو خانواده

فراموش نکنید از مادر خود و مادر داماد به شکل خاصی تشکر کنید. این هرگز از یاد نخواهد رفت و در روابط بعدی شما با خانواده داماد موثر خواهد بود. این کار را می توانید با بوسیدن روی آن ها در جایگاه اصلی یا گفتن جمله ای محبت آمیزانجام دهید. راه دیگر برای ابراز محبت نوشتن متن برروی کارتی زیباست.

6.برای چیزهای غیر منتظره آماده باشید

همیشه به مادر یا همراهانتان بسپارید لوازم آرایش مناسب و فوری همراهشان باشد. ممکن است در طول مراسم اتفاق کوچکی رخ دهد اما مانند بمب برنامه های شمارا منهدم کند. پس سعی کنید برای غیره منتظره ها آماده باشید[تعداد: 0    میانگین: 0/5]


سوالات، نقد و بررسی

سوالات، نظرات و پیشنهادات