تالار نت تالار عروسی
 

اگر مراسم عروسی شما در کنار ساحل دریا است بخوانید !

 abtahi   4 سال پیش   ارسال دیدگاه   ۲۰,۸۹۸ بازدید  
عروسی در ساحل


آیا مایلید عروسی تان در کنار ساحل دریا برگزار کنید؟ هیچ چیزعاشقانه تر از صدای جذر و مد آب، قدم زدن روی شن و ماسه ها یا هوایی با عطر دریا نیست.اما برای هرچه بهتر برگزار شدن آن مجموعه نکات پیشنهادی مارا مطالعه کنید.

فرد متخصصی را استخدام کنید

گرچه ممکن است ازدواج در ساحل دریا به اجاره یک مکان مناسب محدود شود. اما پیشنهاد می کنیم حتما فرد متخصصی را استخدام کنید تا شرایط را به بهترین شکل برای شما فراهم کند. شما به کسی نیاز دارید که بتواند مجوز های لازم را برای برگزاری این مراسم فراهم کند و هماهنگی های لازم را برای تسهیلات مورد نیاز انجام دهد. پس این کار را به یک کاربلد بسپارید و با خیال راحت برای عروسی تان برنامه ریزی کنید. افرادی که تشریفات مجالس را عهده دار هستند می توانند انتخابی مناسب برای شما باشند.

هوا را بسنجید

بعد از ظهر های کنار ساحل دریا می تواند بسیار بی رحم باشد. درجه حرارت ثبت شده برای برخی مناطق نه تنها برای کودکان و افراد مسن بلکه برای جوانان نیز مضر است. پس به یاد داشته باشید اولا مکانی را انتخاب کنید که مجهز به سیستم خنک کننده بیرونی باشد. ثانیا قبل از مراسم از وضعیت آب هوا و جزر و مد آب باخبر شوید تا هیچ کدام از حوادث طبیعی مخل مراسم ازدواج شما نباشد.

برای یک تصویربرداری حرفه ای آماده باشید

برای ثبت زیبا ترین لحظات زندگی تان آماده باشید. یکی از مهم ترین فواید برگزاری عروسی در ساحل بهره بردن از زیبایی های طبیعی در عکس و فیلم های مورد نظر است. حتما سعی کنید برای این کار افراد باتجربه را به خدمت بگیرید زیرا بزرگترین مزیت ازدواج در ساحل ثبت لحظات خاطره انگیز است.

 

عروسی در ساحل دریا

استفاده از لباس مناسب و راحت

سعی کنید در طول مراسم عروسی لباسی ساده و راحت داشته باشید . برای آقایان کت و شلوار دوخته شده با پارچه های سبک پیشنهاد می شود. خانم ها نیز حدالامکان برای سفارش و انتخاب لباس عروس سعید کنند لباسی سفارش دهند که با پارچه های سبک مثل پنبه و کتان بافته شده باشد. در هر حال این یک مراسم در ساحل دریا است و تحت تاثیر هوایی شرجی و کمی گرم قرار خواهید داشت.

از گل های زینتی استفاده کنید

شما هم چنان می توانید با استفاده از گل های زیبا طراوت مراسمتان را دو چندان کنید. اما فراموش نشود که گل های انتخاب شده باید در برابر آفتاب مقاومت مناسبی داشته باشند. گلهایی مانند فریزیا، خشخاش و بوردیا، انتخاب خوبی نیستند. اما ارکیده های زرق و برق دار، گل داودی و پلومریا به طرز شگفت انگیزی مقاوم هستند و تقریبا در هر نوع آب و هوایی نگهداری می شوند.اکنون بدون ترس از خشک شدن فضارا با گلهای انتخابی خود پر کنید.

یک گزینه جایگزین داشته باشید

همیشه سعی کنید یک نسخه پشتیبان داشته باشید. یعنی در صورت وقوع باد وطوفان سریعا ادامه مراسم را به یک مکان سرپوشیده منتقل کنید. برای این کار حتما با یک سالن یا هتل قبل از مراسم هماهنگ باشید[تعداد: 35    میانگین: 3.1/5]


سوالات، نقد و بررسی

  1. سلام خسته نباشید در شمال کشور هم میشه همچین مراسمی برگزار کرد؟ جایی هست ک بشه اجاره کرد؟

سوالات، نظرات و پیشنهادات