تالار نت تالار عروسی
 

5 راه برای آرامش در شب عروسی

 abtahi   5 سال پیش   ارسال دیدگاه   ۵,۹۰۶ بازدید  
آرامش قبل از عروسی


به دنبال آرامش قبل از مراسم عروسی هستید ؟ آیا مراسم عروسی شما نزدیک شده و استرس دارید ؟ استرس و اضطراب مراسم عروسی خود را دارید ؟ ارامش شما در تالار عروسی باعث می شود تا روی چهره شما و همچنین افراد تاثیر گزار باشد. پس در ادامه با تالار نت همراه باشید تا چند روش را جهت رسیدن به آرامش در شب عروسی آشنا شوید.

روز عروسی‌تان فرارسیده است. هیجان بسیاری وجود دارد که باگذشت ساعاتی می‌تواند تبدیل به تنش شود. ما می‌خواهیم شما نه‌تنها از عروسی‌تان بلکه از کل روز لذت ببرید. در اینجا  راه هایی به شما پیشنهاد می‌دهیم تا قبل از شروع مراسم آرامش خود را حفظ کنید.

ورزش

اگر شما اهل یوگا، دویدن یا هر ورزش دیگر هستید روز عروسی هم از آن غافل نشوید. اندورفین آزادشده بعد از تمرینات ورزشی باعث می‌شود اعتمادبه‌نفس قابل‌توجهی کسب کنید. علاوه بر این با متمرکز شدن بر روی مراسم می‌توانید افکار مزاحم را دفع کرده و خود را در برابر تنش‌ها ایمن کنید. گرچه باید مراقب بود فشار مضاعف بر عضلات شما وارد نشود تا منجر به دردهای غیرقابل‌تحمل شود. حتی اگر قبلا کمتر ورزش میکردید در این روزهای قبل از مراسم عروسی‌تان جهت آرامش بیشتر و دوری از استرس و اضطراب های روز عروسی بهتر است توجه بیشتری داشته باشید و در طول روز حتما ورزش کنید.

آرامش درون

یکی از راه‌های رسیدن به آرامش تمرکز کردن است. با تمرکز بر آرامش درون، می‌توانید فکر خود را آزادکرده و به آرامش برسید و این آرامش باعث خواهد شد تا در شب عروسی استرس و اضطراب نداشته باشید. تمرین‌هایی درزمینهٔ مدیتیشن وجود دارد که شاید کمی پیچیده باشد اما راه‌های ساده‌تری هم وجود دارد.نشستن در یک اتاق آرام و روشن کردن چراغ‌ها. یک صندلی پیداکرده و چشمان خود را ببندید سپس نفس عمیق بکشید. دم و بازدهم بهترین راه برای فراموش کردن افکار مزاحم است. هم‌چنین باید ضربان قلب خود را جدی بگیرید. ضربان قلب بر آرامش درون و خلق‌وخوی شما مؤثر است.

آرامش قبل از عروسی

ماساژ بگیرید

قطعاً یکی از بهترین گزینه‌های پیشنهادی جهت رسیدن به آرامش ماساژ است. این گزینه برای مدت زیادی به شما حس آرامش و لذت خواهد داد. اگر نمی‌خواهید در طول مراسم عروسی دردهای ناگهانی بازگردد می‌توانید ماساژ سوئدی را انتخاب کنید. اگر می‌خواهید از فرد ماساژ دهنده خدماتی نظیر اسکراب یا فیشینگ را نیز تقاضا کنید، به یاد داشته باشید که این اعمال منجر به قرمز یا چروکیده شدن پوستتان خواهد شد. پس این کار را به مدتی قبل از مراسم عروسی تان واگذار کنید.

با خودتان خلوت کنید

اگر توسط همراهان عروس احاطه‌شده‌اید و احساس غرور می‌کنید، بهتر است زمانی را به خودتان اختصاص دهید. اگر هنوز نوبت آرایشگاه شما فرانرسیده است به حمام گرم بروید. به اتاق بروید و تمام احساساتتان را روی کاغذ پیاده کنید. بهترین راه این است که با مادر، خواهر یا یک دوست صمیمی به پیاده‌روی کوتاه‌مدتی بروید. احتمالا این روزها برای خرید مجبور هستید که پیاده روی کنید که با تمرکز و در آرامش نیست و بهتر است در فضاهای باز مثل پارک ها اقدام به پیاده روی و ورزش های سبک کنید.

آرامش قبل از عروسی

مسئولیت های خود را کم کنید

همیشه نکاتی است که باید به آن توجه داشته باشید تا همه‌چیز به بهترین شکل صورت بگیرد. اما این به آن معنا نیست که خودتان را زیر بار فشار و استرس قرار دهید. می‌توانید نظارت به اجرای دقیق آن را به اطرافیان بسپارید.

مهم‌ترین منبع کسب آرامش و انرژی شریک زندگی‌تان است. قبل از مراسم می‌توانید مدتی را با همراه زندگی‌تان بگذارید و مطمئن باشید اعتمادبه‌نفس و امید بی‌نظیری کسب خواهید کرد. همراهی با روستان و آشنایان مهم‌ترین راه برای کسب انرژی‌های مثبت است. چه‌بهتر که این فرد شریک زندگی‌تان باشد[تعداد: 3    میانگین: 3.7/5]


سوالات، نقد و بررسی

سوالات، نظرات و پیشنهادات