تالار نت تالار عروسی
 

آرامش قبل از عروسی

 ادمین   6 سال پیش   ارسال دیدگاه   ۴,۷۲۰ بازدید  
استرس عروسی،ارامش زوجین،سکس با ارامش


اغلب عروس و دامادها قبل از جشن عروسی شان دچار استرس زیادی می شوند و به همین خاطر نمی توانند کارهایشان را به درستی انجام دهند و خیلی نگران کارهایشان هستند تا به درستی و به موقع انجام شود و به مراسم عروسی شان برسند.

استرس عروسی،ارامش زوجین،سکس با ارامش

دوری از وسایل الکترونیکی

بعد از اینکه از یک روز سخت کاری به خانه تان باز می گردید دیگر نباید به دنبال وسایل الکترونیکی از قبیل لب تاپ و موبایل بروید. چراکه موجب مشغولیات ذهنی شما و استرس می شود. همچنین سعی کنید تلوزیون، آی پد و تلفن همراه خود را خاموش کرده و با نامزدتان در کنار یکدیگر با آرامش بنشینید و یک لیوان چای بنوشید که به کاهش استرس شما کمک شایانی می کند و باعث آرامش بیشتر شما می شود.

تفکر در روزهای قبل از عروسی

اگر شما در گذشته هرگز برای تفکر کردن و آرامش داشتن فکر نکرده اید الان زمان مناسبی است که به دنبال برنامه های آموزش تمرکز کردن بروید. شما می توانید کلاس های یوگا را برای کاهش استرس پیدا کنید. این کار به شما کمک می کند که استرس‌تان کاهش پیدا کند.

باهم بودن استرس را کاهش می دهد

شما می توانید با در کنار همسرتان بودن از استرس خود کم کنید. شما باید زمانی را برای باهم بودن داشته باشید. باهم استراحت کنید و با یکدیگر صحبت کنید. این کار برای کاهش استرس و اضطراب قبل از عروسی بسیار مفید است.

کارهای شخصی

شما باید قبل از مراسم عروسی خود یک هفته را به خودتان اختصاص دهید تا کارهای شخصی خود را سر فرصت و بدون استرس انجام دهید. شما در این مدت می توانید به آرایشگاه تان بروید و کارهایی از قبیل پدیکور، اصلاح و غیره را انجام دهید. این کارها موجب کاهش استرس شما قبل از مراسم عروسیتان می شود.

داشتن ارتباط با دوستان و آرامش قبل از عروسی

برنامه های فشرده مراسم عروسی شرایطی پر استرس را برای هر عروس و دامادی فراهم می کند که آنها را به قدری درگیر مسائل کاری شان می کند که از ارتباط با دوستان و نزدیکان خود غافل می شوند که بهتر است برای کاهش استرس و اضطراب خود با دوستان خود ارتباط داشته باشید که این کار موجب آرامش شما می شود.

مراسم عروسی،ارامش عروسی،اب درمانی

آب درمانی به آرامش شما قبل از عروسی کمک می کند

شما و توانید برای کاهش استرس خود به استخر بروید. چراکه آب به شما آرامش می دهد و شما می توانید استرس های خود را فراموش کنید. آب گرم نیز همین خاصیت را برای بدن دارد. اگر استخر در دسترس شما نبود از دوش آب گرم برای آرامش بخشیدن به خود استفاده کنید.[تعداد: 2    میانگین: 3.5/5]


سوالات، نقد و بررسی

سوالات، نظرات و پیشنهادات