تالار نت تالار عروسی
 

اگر به دنبال آرامش قبل از مراسم عروسی هستید، مطالعه کنید

 Theshadowman   3 سال پیش   ارسال دیدگاه   ۱,۸۶۴ بازدید  
آرامش قبل از ازدواج


آرامش قبل از عروسی و قرار گرفتن در شرایط شب عروسی بسیار مهم و ضروری است. چرا که این آرامش باعث هرچه بهتر برگزار شدن مراسم شما می شود. جسی لوین بنیان گزار یک وب‌سایت است که برای کمک به نو عروس و داماد ها ساخته شده است. این سایت با در دسترس قرار دادن خدمات مورد نیاز در یک منطقه کار آنان را راحت می‌کند. او برای اداره این سایت تنها یک سیاست را دنبال می‌کند: هرکس سزاوار است یک مراسم ازدواج رؤیایی داشته باشد و دستیابی به این عروسی رؤیایی نباید سخت باشد.

بسیاری از عروس و دامادها بهترین لحظات خود را قبل از ازدواج صرف تهیه لیست مهمانان و هماهنگی‌های لازم برای شرکت در مراسم در تالار عروسی یا باغ تالار می‌کنند.جسی لویس با تنظیم برنامه‌ای جدید از بهتر شدن خدمات بازار عروسی سخن می‌گوید. در اینجا چند پیشنهاد مطرح‌شده در سایتش را مشاهده می کنید:

1-کمی نفس بکشید

بااینکه از این به بعد زمان زیادی دارید که با هم سپری کنید، اما فراموش نکنید این لحظات هرگز تکرار نخواهد شد، پس ساعتی را بدون دغدغه و با همسرتان سپری کنید و هرگز نگذارید دغدغه های برگزاری مراسم عروسی باعث کدورت و ناراحتی بین شما شود.

2-از جزئیات دقیق مراسم آگاه باشید

قبل از این که درگیر برنامه‌ریزی‌های اصلی شوید، بسیار مهم است با صاحب خدمات و مراکزی که قرار است بخش‌های مختلف مراسم را در دست بگیرند جلسه‌ای داشته باشید. این کار علاوه بر این‌که باعث می‌شود از چگونگی اختصاص بودجه به بخش‌های مختلف آگاه شوید، روابط مناسبی بین شما و افراد خدمات دهنده نیز ایجاد می‌کند که در طول عروسی و بعدازآن قطعا به کارتان خواهد آمد. ممکن است کل اجرای مراسم را برعهده یکی از موسسات خدمات مجالس سپرده باشید. یا خود تالار برخی از خدمات را زیر نظر دارد. حتما قبل از عروسی با آنها قرار گذاشته و آخرین هماهنگی هایی که با آنها داشته اید مرور کنید .

آرامش قبل از ازدواج

3-اصل ماجرا شما هستید

بسیاری از زوج‌ها که با ما در ارتباط هستند بیان می‌کنند نظر مثبتی نسبت به ازدواجشان ندارند چون همه‌چیز برای خوشحال کردن دیگران است. اما بهتر است این نظر خود را اصلاح کنید زیرا شما اصل کار هستید. هم‌چنین فراموش نکنید همیشه نمی‌توان همه افراد را خوشحال و راضی نگه داشت، پس به خودتان سخت نگیرید.

4- اولویت‌بندی کنید

بر اساس محدودیت زمانی یا بودجه لیستی از کارها تهیه کنید و اولویت‌بندی کنید. آیا بر چگونگی طراحی لباستان حساس هستید؟ یا سبکی از لباس عروس خاصی مد نظرتان است ؟ اگر دوستی مسلط به موسیقی حرفه‌ای داشته باشید می‌توانید به جای استفاده از دی جی های تالار دی جی مورد نظرتان را دعوت کنید. و موارد این‌چنینی که می‌توان در وقت و هزینه صرفه‌جویی کرد و یا در مسیر درست بهره برد، همه با اولویت‌بندی ممکن است.

5-یک‌عمر با عکس‌ها سپری می‌کنید.

احتمالاً بعد از عروس و داماد، عکاس مهم‌ترین شخص مراسم است. انتخاب یک شخص مناسب و حرفه‌ای می‌تواند بخش بزرگی از دلهره و اضطراب شمارا برطرف کند.یک پیشنهاد: فهرستی از ژست ها و عکس‌های مورد درخواستتان بنویسید تا عکاس چیزی را از دست ندهد[تعداد: 0    میانگین: 0/5]


سوالات، نقد و بررسی

سوالات، نظرات و پیشنهادات