تالار نت تالار عروسی
 

5 نکته مهم که در انتخاب لباس داماد باید توجه کرد

 Theshadowman   3 سال پیش   ارسال دیدگاه   ۲,۵۹۸ بازدید  


در انتخاب لباس داماد همچون لباس عروس باید یکسری نکات و ریزه کاری ها را توجه کرد. می خواهید هم چون شریک زندگی تان در عروسی عالی به نظر برسید؟ این پنج قانون را دنبال کنید. به عنوان یک داماد تمام چشم ها به شما خیره خواهد بود. اگر در انتخاب لباس دچار سردرگمی شده اید راهکار های زیر را دنبال کنید. تالارنت شما را تنها نخواهد گذاشت!

لباس شما مناسب محیط عروسی باشد

اول از همه با توجه محیط انتخاب شده برای عروسی باید لباسی مناسب انتخاب کنید. اگر تصمیم گرفته اید مراسم را در یک محیط خارجی برگزار کنید لباس معمول تری بپوشید. مثلا می توانید رنگ روشن انتخاب کنید. اگر در یک هتل یا تالار پذیرایی برگزار می شود باید از لباسی با رنگ های تیره و رسمی و با اتوی مناسب استفاده کنید.

لباس شما باید با شریکتان هم خوانی داشته باشد

یک نکته ساده اما مهم: فراموش نکنید عروسی شما اولین جایی است که به عنوان زوج ظاهر می شوید، پس باید حداکثر هم خوانی را در لباس هایتان رعایت کنید. مثلا اگر لباس عروس کلاسیک است و دامن حلقه ای دارد شما نباید یک کت و شلوار روشن بپوشید. بهتر است یک کت و شلوار مشکی و کلاسیک انتخاب کنید.

 

نوع پوشش پذیری بدنتان را در نظر بگیرید

اگر قد شما بلند است و بدنی متناسب دارید احتمالا دچار مشکل جدی نخواهید بود. اگر کوتاه‌قد هستید در انتخاب کت‌وشلوار بیشتر دقت کنید تا شلوار در ناحیه ساق پا دچار افتادگی نباشد. هم‌چنین از متناسب بودن سرشانه‌ها اطمینان داشته باشید. رنگ مناسب پوست چهره شما نکته دیگری است که نباید فراموش کرد.

لباس داماد

 

لباس ساقدوش ها را بر اساس میل خودتان انتخاب کنید

حتی اگر برای یکسان بودن لباس ساقدوش ها برنامه ریزی نکرده اید، مطمئن شوید نوع لباس و رنگ آن ها را خودتان انتخاب می کنید. یکسان بودن تنها چیزی نیست که باید رعایت شود. می توانید معیار های متفاوتی را برای این انتخاب داشته باشید. مثلا نوع پوشش همراهان عروس.

متفاوت باشید

همه کسانی که به مراسم شما دعوت هستند سعی می کنند به نوعی بهترین های خود را بپوشند، پس این برای شما کار را سخت تر خواهد کرد. شما باید تمام تلاشتان را بکنید از سایرین متفاوت به نظر برسید. گرچه این کار دشوار است اما با مدتی سرچ در سایت های مد و استایل می توانید یک گزینه خوب را پیدا کنید.[تعداد: 0    میانگین: 0/5]


سوالات، نقد و بررسی

سوالات، نظرات و پیشنهادات