تالار نت تالار عروسی
 

این روزای خاص عروسی نگیر

  MeRaj      1 سال پیش      ارسال دیدگاه  
نکات مهم روز عروسی


خیلی از زوج‌های جوان و خانواده‌ها هنگام انتخاب تاریخ مناسب عقد و عروسی نگرانی‌هایی دارند که طبیعی است؛ چرا که زمان مناسب عروسی یکی از مهم‌ترین ارکان برگزاری یک مراسم خوب عروسی است و یک‌ جشن خوب ارتباط مستقیمی با زمان و تاریخ برگزاری آن دارد .

به همین دلیل هم هست که یکی از مهم‌ترین بحث‌ها درمورد انتخاب تاریخ مناسب روز عروسی است که معمولا در جلسات خواستگاری و یا به‌طور رسمی‌تر در مجلس بله برون در این مورد صحبت می‌شود که درمقالات گذشته اشاره کرده‌ایم.

نکات مهم روز عروسی

نکات مهم روز عروسی

در حین برنامه‌ریزی برای رزرو تالار یا باغ تالار برای برگزاری مراسم عروسی، باید در نظر داشت که ممکن است تاریخ مورد علاقه شما پر بازده باشد و تالار مورد نظر شما در آن تاریخ قبلاً رزرو شده باشد. در چنین شرایطی، شما باید به تاریخ دیگری تغییر دهید که تالار در آن تاریخ مورد نظر شما در دسترس باشد. به همین دلیل، ممکن است مجبور شوید تاریخ دیگری را رزرو کنید که از قبل روی آن فکری نکرده اید.

شاید شما هم از دوستان و آشنایان خود شنیده باشید که می‌گویند: این روزای خاص عروسی نگیر! اما این یک توصیه و حرفه کلی است چرا که باید به‌طور دقیق مشخص کرد که یک تاریخ خوب برای برگزاری این مراسم چه روزی است و نکات مهم روز عروسی که باید رعایت شوند، کدام‌ها هستند؟

معمولا بزرگ‌ترها باتوجه به زمانی که خانواده‌ها برای تهیه منزل، خرید جهیزیه و… دارند، انتخاب می‌کنند که تاریخ عروسی چه زمانی باشد، خیلی از افراد هستند که دوست دارند تاریخ مراسم عروسی‌شان در روزهای تعطیل و مناسبت‌ها باشد ولی یکی از نکات مهم روز عروسی این است که توجه کنید آیا توانایی انجام موارد ذکر شده و تهیه تدارکات عروسی را تا آن روز دارید یا خیر؟ اگر فکر می‌کنید که نمی‌توانید مطلقا نباید رویایی فکر کنید چون خیلی اوقات خریدها، منزل گرفتن‌ها و… زمانی بیش از آنکه شما تصور می‌کنید را می‌طلبد.

پس درپاسخ به دوستانی که می‌گویند: این روزای خاص عروسی نگیر و یا در حتما در فلان تاریخ عروسی بگیر، باید بگویید که اولویت برای شما خوب برگزار کردن مراسم است.

این روزای خاص عروسی نگیر

تاریخ مناسب روز عروسی چه زمانی است؟

برخلاف خیلی‌ها که تصور می‌کنند تعداد روزهایی که در آن‌ها می‌توانند مراسم عروسی برگزار کنند، کم است، باید بگوییم که دست شما برای انتخاب تاریخ روز عروسی خیلی هم باز است! صرفا باید به یک‌سری نکات مهم برگزاری مراسم توجه کنید.

مثلا به برخی از مناسبات مذهبی مثل ماه‌های محرم و صفر توجه کنید و مراقب باشید که تاریخ عروسی را در این روزای خاص برگزار نکنید. پس اگر درمورد این روزها که اغلب عزای عمومی کسی توصیه کرد که: در این روزای خاص عروسی نگیر، حرفی منطقی گفته است چرا که برگزاری مراسمات شادی در این روزها ممنوع است.

تاریخ مناسب عروسی
نکته مهم بعدی که باید درمورد تاریخ مناسب روز عروسی درنظر باشید، اقلیم‌ و فصلی است که برای روز عروسی انتخاب می‌کنید. درواقع باید باتوجه به سوابق بارندگی و سرما و گرما در سالیان گذشته درمورد شهر خودتان توجه کنید که تارخ روز عروسی‌تان در روزهای خیلی گرم و یا خیلی سرد نباشد.
نکته بعدی این است که سعی کنید عروسی را در تاریخ خوش یمنی انتخاب کنید که اصطلاحا برای شما شگون داشته باشد. خصوصا که در این روزها که معمولا در تاریخ تعطیل هم هستند، آمدن میهمان‌ها راحت‌تر خواهد بود. اگر میهمانانی از شهرهای دیگر دارید، توصیه می‌کنیم که در وهله اول توجه کنید که مراسم عروسی را در پایان هفته و یا یک روز تعطیل رسمی برگزار کنید چون در غیر این صورت امکان آمدن میهمان‌ها به جشن شما کاهش پیدا می‌کند.

درنتیجه سعی کردیم تا در این مقاله درمورد روز مناسب عروسی و نکات مهم روز عروسی مواردی را ذکر کنیم تا شما عزیزان بتوانید یک دید کلی درمورد سخن افرادی که به شما مشورت می‌دهند که: این روزای خاص عروسی بگیر و یا نگیر داده باشیم. امیدواریم که این نکات کاربردی که در بالا ذکر شد، برای شما مشفاف و مفید بوده باشد.

سایت تالار نت می‌تواند به شما در رزرو تالار عروسی یا باغ تالار کمک کند. با استفاده از این سایت می‌توانید به راحتی و در سریع‌ترین زمان مجموعه دلخواه خود را براساس نظرات و معیارهای خود رزرو کنید. اگر روز خاصی مدنظر شماست، می‌توانید با توجه به اینکه این سایت مجموعه‌های مختلفی را مشخص کرده است، با آنها ارتباط برقرار کرده و در خصوص تاریخ و قابلیت رزرو در آن روز مشاوره بگیرید. با استفاده از این سایت می‌توانید اطلاعات کاملی در خصوص تالارها و باغ‌های تالار جمع‌آوری کرده و بهترین تصمیم را در خصوص رزرو گرفت.[تعداد: 1    میانگین: 4/5]


سوالات، نقد و بررسی

سوالات، نظرات و پیشنهادات