تالار نت تالار عروسی
 

انتخاب بهترین سایه برای آرایش عروس

 ادمین   7 سال پیش   ارسال دیدگاه   ۱۱,۵۸۷ بازدید  
رنگ سایه،سایه،رنگ سایه مناسب چشم


هر عروسی شایسته زیبابودن در روز عروسی اش است. به همین خاطر باید از لوازم آرایش مرغوب با ماندگاری زیاد استفاده شود تا آرایش عروس به بهترین شکل انجام شود.

یکی از مهمترین اقلام در آرایش عروس استفاده از سایه ها است که هم برای چشم استفاده می شود و هم برای سایه زدن صورت از آن استفاده می کنند. بنابراین از آرایشگرتان بخواهید تا از یک جعبه سایه مرغوب برای آرایش کردن صورت شما استفاده کنید.

رنگ سایه،سایه،رنگ سایه مناسب چشم

سایه های مناسب فصل ها

برای اینکه چهره شما در روز عروسی تان جلوه زیبایی داشته باشد باید از سایه های مناسب و زیبایی استفاده کنید که البته هر فصل سایه و آرایش مناسب خودش را دارد.

درهمین رابطه بخوانید : بهترین آرایش صورت عروس

سایه مناسب فصل پاییز

برای داشتن آرایشی زیبا مناسب با فصل پاییز باید از یک جعبه سایه شکلاتی رنگ و یا قهوه ای برای سایه زدن صورت و چشمانتان جهت زیباترشدن در روز عروسی تان استفاده کنید.

سایه چشم عروس،سایه مناسب صورت،سایه،انواع سایه

سایه مناسب شب

وقتی صحبت از شب و مراسم در شب می شود، فرقی نمی کند که شما عروس باشید یا مهمان. بهتر است از رنگ های تیره مثل خاکستری و دودی برای آرایش شب عروسی خود استفاده کنید چراکه جلوه خاصی به صورت شما می دهد و برای شب هم مناسب تر است و باعث می شود در تالار عروسی زیباتر جلوه کنید.

سایه فصل زمستان

در فصل زمستان بهتر است از سایه های بژ رنگ و دم روباهی که رنگ های گرم محسوب می شوند، برای آرایش در فصل زمستان از آن استفاده کنید که چهره شما را گرم و عاشقانه نشان دهد.

درهمین رابطه بخوانید : مدل موی عروس برای فصل زمستان

سایه چشم دودی

سایه چشم دودی یک نوع سبک آرایشی است که همواره به هر نوع چهره و صورتی می آید. چه شما چشمان درشتی داشته باشید و یا چشمان ریز. حتی آرایشگر شما با زدن سایه های دودی و تیره می تواند فرم و مدل چشمتان را عوض کند.

اختصاصی /[تعداد: 2    میانگین: 1.5/5]


سوالات، نقد و بررسی

سوالات، نظرات و پیشنهادات