تالار نت تالار عروسی
 

نکاتی در رابطه با ورود عروس و داماد به تالار عروسی

 ادمین   5 سال پیش   ارسال دیدگاه   ۴۸,۴۵۳ بازدید  
دسته گل عروس, ورود به تالار


در مجالس عروسی رسم است که عروس و داماد با هم به تالار عروسی وارد می شوند و از کنار مهمانان عبور می کنند. در همین رابطه اگر برخی نکات را رعایت کنند باعث هرچه زیباتر شدن ورودشان می شود.

ورود تالار عروسی

♦ در انتخاب تالار عروسی خود بهترست مکانی را انتخاب کنید که مسیری مجزا برای جهت عبور عروس و داماد به سمت جایگاه را داشته باشد. شما می توانید این مسیر را با گلبرگ های گل و تزئینات مناسب با تم عروسی و یا لباس عروس باشد. از تزئیناتی که می توان در این مکان استفاده کرد می توان به شمع، بادکنک، مروارید و … اشاره نمود. گل آرایی و دیزاین این قسمت کاملا سلیقه ای است. شما فردی که جهت این تزئینات انتخاب می شود فردی باتجربه و حرفه ای باشد مانند افرادی که در تشریفات عروسی کار می کنند قرارداد همکاری ببندید و ایده ها و نظرات خود را به او منتقل کنید و کار طراحی را به او واگذار کنید. همچنین می توانید از مسئولین تالار پذیرایی بخواهید که هنگام ورود عروس و داماد با نورپردازی و نور افشانی ویژه لحظه ورودتان را متفاوت کنند. بهتر است در این رابطه مطلب ایده های دکوراسیون تالار پذیرایی را نیز بخوانید.

♦ در صورتی که تالار شما مسیر ورود عروس و داماد را نداشت می توانید این مسیر را با همین گل ها و تزئینات ایجاد نمایید و با نورپردازی آن را تکمیل کنید. ضمن اینکه میتوانید در مسیر ورود پارچه ای از تور با مروارید تهیه کرده و مسیری را جهت عبور عروس و دماد ایجاد کنید تا به هرچه باشکوه تر شدن مراسم شما کمک کند.

♦ امروزه ساقدوش ها در مراسم عروسی نقش بسزایی دارند و بسیاری در مراسم عروسی خود ساقدوش عروس دارند. شما می توانید از ساقدوش ها و یا از اقوام نزدیک خود کمک بخواهید. آنها می توانند قبل ورود شما به سالن عروسی و حضور در جمع مهمانان، آنها را راهنمایی کنند تا در جای خود قرار گیرند و آماده ورود عروس و داماد باشند و به احترام ورود عروس و داماد سکوت کنند. ساقدوش ها می توانند در مسیر ورودی شما گل ریزان کنند و یا با حرکت شمع در طول مسیر شما، مهمانان و مجلس را آماده ورود شما به تالار کنند. اگر ساقدوش ندارید می توانید این کار را به کوچولوهای حاضر در مجلس بسپارید.در همین رابطه بخوانید : مدل لباس مناسب ساقدوش عروس

نکاتی در رابطه با دسته گل عروس هنگام ورود عروس و داماد به تالار عروسی

♦ اگر دسته گل عروس آبشاری و بلند است بهتر است دستتان را در دست همسرتان حلقه کرده و دسته گل را با دو دست در مرکز نگه دارید. بهتر است عروس و داماد در مسیر عبور و گذر در مقابل مهمانان با گام های آرام و در کنار هم ضمن خیر مقدمی کوتاه با مهمانان با تبسمی زیبا و دلنشین مسیر را طی کنند تا به جایگاه مخصوص عروس و داماد برسند. شما می توانید جهت انتخاب بهتر دسته گل عروس خود مطالب مربوطه به : “دسته گل عروس” را مطالعه کنید.

♦ در صورتی که دسته گل عروس کوچک و ساده است عروس یک دست خود را در دست داماد گره زده و دست دیگر خود که دسته گل را گرفته است تا پهلو خم کرده و با لبخندی ملایم و با متانت و آرامش همراه با قدم های یکدیگر مسیر را طی کنند . بهتر است دسته گل در طول مسیر جابجا نشود و از راه رفتن با گام های سریع خود داری کنید.

دسته گل عروس, ورود به تالار

♦ اگر دسته گل عروس به جای استفاده از گل های متنوع و آبشاری بصورت حلقه گل طراحی و دیزاین شده در این صورت بهتر است عروس با یک دست بازوی داماد را گرفته و با دست دیگر دسته گل و گوشه ای از لباس عروسی را بگیرد. البته این روش بیشتر برای لباس عروس های پف دار و با دنباله بلند استفاده می شود و در صورتی که لباس عروس شما ساده و یا بدون پف و دنباله است می توانید  دست خود را به بازوی همسرتان حلقه کرده و حلقه گل را طوری بگیرید که گل در دست شما و در کنار بازوی همسرتان قرار گیرد.[تعداد: 84    میانگین: 2.6/5]


سوالات، نقد و بررسی

سوالات، نظرات و پیشنهادات