تالار نت تالار عروسی
 

برنامه ریزی عروسی با تلفن های هوشمند

 ادمین   5 سال پیش   ارسال دیدگاه   ۴,۱۳۹ بازدید  
برنامه ریزی عروسی تلفن هوشمند


برنامه ریزی برای روز عروسی کاری است که بسیار استرس زا . در زمانی که در دوران نامزدی می گذرانید بهتر است که زوج ها این زمان را بگذارند تا در مورد هزینه و بودجه و دیگر مسائل پیش آمده برای عروسی شان برنامه ریزی و مدیریت کنند. ما در عصر تکنولوژی و دیجیتال زندگی می کنیم. پس این یک شانس برای زوج ها وجود دارد که با کمک ابزارهای دیجیتال مثل تلفن های همراه هوشمند برنامه های خود را مدیریت کنند.

برنامه ریزی عروسی تلفن هوشمند

با این حال که تصمیم گیری برای شما بسیار سخت و دشوار است، اما شما باید بتوانید با برنامه ریزی دقیق و هوشمندانه برنامه های عروسی خود را تکمیل کنید.

پس از آنکه شما همسر آینده خود را انتخاب می کنید می بایست برنامه ریزی را برای عروسی و میزان بودجه انجام دهید. صحبت کردن در مورد مسائل مالی زندگی کاری بسیار مهم و اساسی است. چراکه شما با به اشتراک گذاشتن نظرات و سلایق خود شریک زندگی خود را در مورد هزینه های عروسی مطلع می کنید و به تعامل می رسید. علاوه بر این شما باید تصویر کاملی از بودجه خود داشته باشید.

کنترل بودجه

پس از آنکه شما همسر آینده خود را انتخاب می کنید می بایست برنامه ریزی را برای عروسی و میزان بودجه انجام دهید. صحبت کردن در مورد مسائل مالی با همسرتان باعث می شود استرس شما کاهش یابد و با توجه به بودجه جهت مراسم عروسی خود برنامه ریزی داشته باشید. بعد از آن شما می توانید با برنامه های حسابداری ساده میزان هزینه خود را کنترل و مدیریت کنید. نرم افزار حسابداری هلو برنامه ای برای حسابداری شخصی بصورت رایگان ارائه کرده است (نسخه اندروید) که تا حدودی می تواند نیازهای شما را برآورد کند. در همین رابطه مطلب “۵ اشتباه که باعث بالا رفتن هزینه های عروسی می شود” را ببینید.

یادداشت برداری با استفاد از گوشی های هوشمند

شما ممکن است در مدت زمانی که تا مراسم عروسی تان فرصت دارید مسائلی برای شما پیش آید که نیاز به یادداشت برداری باشد. مثلا ممکن است نکته ای در مجله ای بخوانید و یا آدرس آرایشگاه و یا خدمات عروسی را در مجلی ای ببنید و نیاز داشته باشید که آن را یادداشت کنید و همراه داشته باشید. شما می توانید با گوشی موبایل خود از صفحه مورد نظر عکس بگیرید و آن را در تلفن همراه خود ذخیره داشته باید و هر وقت که نیاز داشته باشید به آن مراجعه کنید. در این صورت دیگر نگران گم شدن برگه و قلم و کاغذ هم نخواهید بود.

همیشه کاری برای انجام دادن وجود دارد

اینکه شما به لیست انجام کارهای خود نگاه می کنید همواره برای شما دلهره آور است که مبادا کاری را فراموش کرده باشید یا کاری را از قلم انداخته باشید. در عصر جدید شما می توانید با استفاده کردن از تکنولوژی و برنامه های دیجیتالی در برنامه ریزی خود سرعت ببخشید. شما با استفاده از گوشی های هوشمند استفاده کنید کلیه امور جاری و آتی خود را ثبت کنید و در تقویم گوشی یادآوری را در زمان مقرر فعال کنید تا از فراموشی جلوگیری شود.

شما می توانید لیست کارهای خود اولویت بندی کرده و آنهایی را که برای شما بسیار مهم و ضروری است را در ابتدای کار انجام دهید. برنامه هایی جهت یاداشت کارهای روزانه وجود دارد که یکی از آنها Google Keep است که می توانید “اینجا” مشاهده و دانلود کنید.

تهیه لیست مهمانان

آماده کردن لیست مهمانان عروسی  دعوت از آنها کاری بسیار استرس زا است. همواره زوج ها با این چالش که چه تعداد مهمان را برای مراسمتشان دعوت کنند . اما شما می توانید با توجه به بودجه تالار پذیرایی خود را انتخاب نمایید. در این انتخاب میزان صندلی های موجود در تالار عروسی  را در نظر بگیرید.

اختصاصی/ تالار نت[تعداد: 0    میانگین: 0/5]


سوالات، نقد و بررسی

سوالات، نظرات و پیشنهادات