تالار نت تالار عروسی
 

8 کاری که هر عروس در روز عروسی اش باید انجام دهد

  ادمین      8 سال پیش      ارسال دیدگاه  
عروس, روز عروسی


مواردی که هر عروس باید در صبح روز عروسی اش بداند و آنها را یک به یک انجام دهد.

عروس, روز عروسی

استراحت خوب و بیدار شدن به موقع

سعی کنید روز قبل از عروسی استراحت خوبی داشته باشید و از کارهای استرس زا خودداری کنید تا صبح عروسی شادابی بیشتری داشته باشید. ساعت را طوری تنظیم کنید که 2 ساعت قبل از بیرون رفتن جهت انجام امور مربوط به عروسی تان بیدار شوید. یک دوش آب گرم و یک فنجای چای میل کنید.

گذراندن وقت با پدر و مادر

یکی از بزرگترین تاسف هایی که بعدا ممکن است پیش آید گذراندن وقت با پدر و مادر است. بهتر است چند دقیقه وقت خود را با پدر و مادرتان بگذرانید. این آخرین روزی است که شما در منزل آنها هستید و بهتر است خداحافظی به شکل نمادین انجام شود تا هم باعث خوشنودی آنها شوید و هم خاطره خوبی از این روز در ذهن شما و آنها باقی بماند. البته که شما همواره فرزند آنها خواهید بود.

لباس عروس, صبح عروسی

پیام به همسرتان

در جمله ای به همسرتان پیام دهید و ابراز احساسات کنید نسبت به دوری او و علاقه مندی خود را نسبت به دیدار با او بیان کنید.

عروسی، مزون عروس

صبحانه بخورید

بطور جدی: استرس قبل از عروسی ممکن است باعث شد اشتهای شما کم شود. اما با توجه به اینکه روز پر مشغله ای را دارید و نیاز به انرژی حتما خوردن صبحانه را فراموش نکنید. سعی کنید مواد شیرین و گرم صبح روز عروسی تان میل کنید.

بررسی آب و هوا

قبل از بیرون رفتن از خانه بهتر است وضعیت آب و هوا را بررسی کنید و  آمادگی بدترین شرایط آب و هوایی را داشته باشید.

بررسی وسایل مورد نیاز

در صبح روز عروسی تان قبل از خارج شدن بهتر است وسایل مورد نیاز که می بایست همراهتان باشد را بررسی کنید. کفش های سالن، باغ، چتر، وسایل آرایشی، تور و تاج، کیف پول، حلقه، ساعت و … . اطمینان حاصل کنید که همسرتان هم وسایل مورد نیاز و ضروری اش را برداشته است. میتوانید مطلب “آماده کردن لباس عروس و لوازم مورد نیاز عروس” را ملاحظه کنید تا وسایل مورد نیاز عروس فراموش نشود.

آرامش و اعتماد به نفس

سعی کنید روز عروسی تان آرامشتان را حفظ کنید. این یکی از مهمترین موارد در روز عروسی است که می تواند در روز عروسی تان تاثیر گذار باشد. در همین رابطه مطلب “آرامش قبل از عروسی” و همچنین “۴ راه برای داشتن آرامش در مراسم عروسی” را حتما بخوانید. بعد از اینکه از خانه بیرون آمدید اندکی قدم بزنید و نفس عمیق بکشید.

دسته گل عروس

دسته گل خود را بررسی کنید. اگر از گل های پژمرده در آن استفاده شده از طراح آن بخواهید آن را با گل های تازه عوض کند . چراکه این دسته گل می بایست تا شب دست شما باشد. در همین رابطه مطلب “مدل های جدید دسته گل عروس مناسب فصل” را بخوانید.

❤️❤️❤️ روز عروسی تان مبارک ❤️❤️❤️

دوستانی که از مطالب سایت کپی برداری میکنند لطفا منبع را نیز اضافه کنند.[تعداد: 46    میانگین: 2.8/5]


سوالات، نقد و بررسی

سوالات، نظرات و پیشنهادات