تالار نت تالار عروسی
 

زیبایی بیشتر عروس ها در شب عروسی

 ادمین   6 سال پیش   ارسال دیدگاه   ۱۰,۵۸۵ بازدید  
زیبایی عروس, عروس برنزه


شب عروسی یکی از به یادماندنی ترین شب های زندگی هر عروس است. همه دختران در رویای عروسی خود هستند و برای این شب باشکوه در ذهن خود تصاویری ساخته اند. همه می خواهند در شب عروسی خود زیبایی بیشتری داشته باشند و در مجلس کاملا بدرخشند. در این راه به دنبال لباس عروس، آرایشگاه خوب و … هستند تا در شب عروسی خود به بهترین شکل باشند.

در ادامه نکاتی برای زیبایی بیشتر عروس ها در شب عروسی را مورد بررسی قرار می دهیم.

– بعد از اینکه نامزد کردید طبیعتا بسیاری از اقوام و دوستان مایلندتا حلقه نامزدی شما را مشاهده کنند که در این بین زیبایی دست و ناخن شما در معرض دید آنها قرار می گیرد. پس می بایست به ناخن هایتان شکلی و طرحی زیبا بدهید. می توانید ناخن هایتان را با کمک یک لاک صورتی کم رنگ و با طرح های فانتزی فرنچ زیبا جلوه ی بیشتری ببخشید .

زیبایی عروس, پوست عروس

– پایه زیبایی هر عروس پوست اوست. دقت داشته باشید که چند ماه قبل از عروسی تان به یک دکتر پوست رفته و با او مشورت کنید و عیوب پوستی خود را قبل از عروسی تان برطرف کنید. می توانید با یک رژیم غذایی خوب از دکتر مربوطه جلوی لکه دار شدن پوست و جوش های احتمالی را قبل از عروسی تان بگیرید.

مطلب پیشنهادی : “۵ نکته آرایشی قبل از عروسی

– بهتر است قبل از عروسی تحت نظر پزشک هرمون‌های بدنتان را کنترل کنید. چراکه ممکن است با تغییر ناگهانی هورمون های شما پوست بدنتان پر از جوش و لک شود.

– اگر میخواهید پوستتان را برنز کنید و در مراسم عروسی تان پوستی برنزه داشته باشید بهتر است این کار را 3 تا 4 ماه قبل از مراسم عروسی تان انجام دهید.

زیبایی عروس, عروس برنزه

– بهتر است تا مدتی قبل از مراسم عروسی تان از موچین استفاده نکنید! موچین را از دسترس خود خارج کنید تا فکر تمیز کردن ابروها به سرتان نزند. اجازه دهید تا قبل از اینکه به آرایشگاه عروس خود مراجعه کنید ابروهای پرپشتی داشته باشید تا آرایشگرتان راحت تر بتواند ابروهای شما را برداشته و به زیبایی شما بیافزاید.

– در ماه های قبل از عروسی تان بهتر است ابروهایتان را به شکل های گوناگون بردارید تا متوجه شوید چه مدل ابرویی بیشتر به صورتتان می آید. دقت داشته باشید که هرمقدار ابروی شما طبیعی تر باشد به زیبایی شما افزوده خواهد شد.

ابرو عروس زیبا

– مدتی قبل از مراسم عروسی تان از خوردن غذاهای چرب و همچنین غذاها و دسترهای قند دار پرهیز کنید.

– با آرایشگر عروسی تان لوازم آرایشی ای که می خواهد در شب عروسی تان از آنها استفاده کند از آنها استفاده کند صحبت کنید و قبل از عروسی تان آنها را روی صورتتان تست کنید تا مطمئن شوید حساسیتی نسبت به آنها نداشته باشید .

– ورزش کنید. ورزش باعث سفت شدن عظلات شما می شود و همچنین بدن شما سم زدایی نیز می شود.

– یک هفته قبل از عروسی تان اقدام به اپیلاسیون کنید. سعید کنید انجام اپیلاسیون را به دست آرایشگر خود بسپارید. چرا که ممکن است اگر خودتان در خانه دست به کار شوید باعث ایجاد سوختگی و یا جای لک روی پوستتان شوید.

– سعی کنید قبل از عروسی تان به آرایشگاه عروس مورد نظرتان بروید و از آرایشگرتان بخواهید آرایشی که روی صورتتان در روز عروسی تان انجام می دهد را روی صورت شما تست کند. البته این کار به دلیل بالا بودن هزینه در ایران امکان پذیر نیست. ولی می توانید از آرایشگرتان بخواهید از مواد آرایشی که در روز عروسی تان استفاده میکند به کار برد تا از کیفیت و ماندگاری آن مطلع شوید.ت لوازم آرایش هم مطلع میشوید. پیشنهاد میکنیم مطلب “اشتباهات شایع زیبایی در آرایش عروس” را مطالعه کنید.

– هر عروس قبل از عروسی اش می بایست آب به میزان کافی میل کنید. اگر آب به میزان کافی به بدن شما برسد موجب شادابی پوست شما می شود و در صورتی کم آبی، پوست بدن و صورت شما خشک شده و امکان ترک خوردن لب ها نیز می شود.

آرایش زیبا, آرایش عروس زیبایی

– در صورتی که لب های شما ترک خورده هستند یک ماه قبل از مراسم عروسی تان آن ها را با وازلین چرب کنید تا به زیبایی لب های شما افزوده شود.

– همانطور که می دانید ریمل جهت زیبایی مژه ها استفاده می شود. دقت داشته باشید که ریملی که برای روز عروسی تان استفاده می شود ضدآب باشد تا در مقابل اشک و رطوبت مقاوم باشد. برخی از آرایشگران عروس از مژه های مصنوعی در آرایش خود استفاده می کنند. بهتر است جهت اطمینان بیشتر از آرایشگرتان درخواست کنید که مزه های شمارا اکستنشن کند.

– استفاده از یک ماسک روشن کنند پوست در شب قبل از عروسی می تواند تاثیر بسیار زیادی در زیبایی پوست شما بگذارد.

زیبایی در شب عروسی

– و در نهایت آرامش روحی و روانی داشته باشید. داشتن آرامش در روزهای قبل از عروسی تاثیر بسازیی روی پوست شما و در نهایت زیبایی شما می گذارد. داشتن آرامش در روز عروسی یکی از عوامل مهم برای داشتن یک روز خوب می باشد. می توانید در همین رابطه مطلب “آرامش قبل از عروسی” را مطالعه نمایید.

با آرزوی خوشبختی برای همه عروس و دامادها/ تالار نت[تعداد: 0    میانگین: 0/5]


سوالات، نقد و بررسی

  1. عجب عروس های زیبایی …

سوالات، نظرات و پیشنهادات


Warning: Division by zero in /home/talarnet/public_html/wp-content/themes/talarnet-new/single.php on line 1069