تالار نت تالار عروسی
 

مراسم عروسی

 ادمین   5 سال پیش   ارسال دیدگاه   ۴,۰۸۰ بازدید  
مراسم عروسی, تالار عروسی


مراسم عروسی یکی از به یادماندنی ترین و شرین ترین لحظات هر زوج است. روزی که هرگز به آن بر نخواهند گشت و تکرار نشدنی خواهند ماند. از این جهت نحوه برگزاری این مراسم بسیار مهم و حائز اهمیت است. هزینه هایی که در این مراسم می شود در مقابل بسیاری از جشن ها می باشد. امروزه برگزاری مراسم عروسی بصورت گروهی در بسیاری از جوامع شایع شده و اینگونه مراسم بسیار ساده تر و کم هزینه تر برگزار می شود. مانند جشن ازدواج دانشجویی که ممکن است بعضی از زوج ها جشن ازدواج خود را اینجنین برگزار نمایند.

مراسم عروسی دانشجویی, عروسی گروهی

جشن عروسی در واقع نوعی رسمیت بشخیدن به ازدواج در بین اقوام، دوستان و آشنایان است که در بیشتر جوامع شایع است. در جامعه ما نیز این جشن از آداب و رسوم خاصی برخوردار است ولی متاسفانه هزینه آن بسیار سنگین می باشد در حالیکه این این مراسم در بسیاری از جوامع پیشرفته ود مدرن با هزینه هایی بسیار کمتر و ساده تر برگزار می شود.

مراسم عروسی, تالار عروسی

شما باید هزینه های مراسم عروسی خود را به خوبی مدریت کنید و دقت داشته باشید که مواردی که هزینه می شود در موضوعات اصلی بوده و کمتر به مسائل جانبی اهمیت داده شده باشد. به عنوان مثال هزینه کارت عروسی می توان بسیار متفاوت باشد. در انتخاب کارت عروسی می توان کارتی انتخاب نمود که از نظر هزینه مناسبت تر بوده و در عین حال در شان دو خوانده باشد.

بهترین راه برای مدیریت بهتر مراسم عروسی کنترل مخارج و مدریت درست در برگزاری این مراسم است. شما با مدریت بهتر علاوه بر کنترل و مدریت بهتر در برگزاری مراسم خود، می توانید هزینه های مراسم عروسی خود را به خوبی کنترل نمایید

برنامه ریزی مناسب برای مراسم عروسی

1- آماده سازی لیستی از مهمانان که از اهمیت بالاتری برخوردارند.
2- انتخاب لباس عروس مناسب و ایده آل شما با توجه به سلیقه و بودجه شما. پیشنهاد میکنیم مطالب “لباس عروس” را از دست ندهید.
3- انتخاب یک تالار عروسی مناسب با توجه به بودجه و سلیقه شما. (سایت تالار نت می تواند در انتخاب تالار پذیرایی مورد نظر شما به شما کمک کند. در همین رابطه می توانید مطلب “انتخاب یک تالار مناسب برای برگزاری جشن عروسی” را مطالعه نمایید)
4- انتخاب آرایشگاه عروس مناسب با دیدن نمونه کارها و سابقه آرایشگاه
5- انتخاب دسته گل عروس با توجه به فصل و سلیقه . در همین رابطه می توانید مطالب و عکس های بخش “دسته گل عروس” را مطالعه نمایید.
6- گل آرایی و تزیین ماشین عروس و همچنین تالار عروسی. در همین رابطه مطلب “گل آرایی تالار عروسی با گل های رز” می تواند به شما کمک کند
7- انتخاب آتلیه مناسب برای عکاسی و فیلم برداری از مراسم. مطلب مفید : “۴ نکته که در انتخاب آتلیه عروس باید به آن توجه کرد[تعداد: 0    میانگین: 0/5]


سوالات، نقد و بررسی

سوالات، نظرات و پیشنهادات