تالار نت تالار عروسی
 

گرانترین عروسی های دنیا/ عروسی بازیگران و شخصیت های معروف

  ادمین      7 سال پیش      ارسال دیدگاه  
گران ترین عروسی دنیا


گرانترین عروسی ها و پرخرج ترین عروسی های دنیا

برگزاری مراسم  جشن عروسی در بسیاری از کشورها رایج است. اما برخی از عروسی ها با هزینه ها و مخارج بسیار زیادی برگزار می شود. در میان این عروسی ها، گران ترین و معروف ترین آنها را در ادامه مشاهده می نمایید. این مقاله به عروسی های گران و پرهزینه برخی شخصیت های معروف آمریکا اشاره أست. هزینه یک مراسم عروسی به طور متوسط در ایالات متحده آمریکا به رقم بسیار سنگین و سرسام آور ۳۵٫۳۰۰ دلار رسیده که بی شک از درآمد سالانه بسیاری از مردم نیز بیشتر خواهد بود. اما چنین هزینه ای در مقابل هزینه هایی که برخی افراد مشهور حتی جهت خرید انگشتر نامزدی خود نیز هزینه می کنند بسیار ناچیز است. البته این قبیل افراد با توجه به درآمدها و دستمزدهای بسیار نجومی شان مشکلی در زمینه صرف این مبالغ هنگفت نخواهند داشت. در ادامه برخی از گرانترین عروسی های دنیا را مشاهده می کنید که بیشتر بازیگران و شخصیت های معروف هستند.

عروسی برد پیت بازیگر معروف و جنیفر آنیستون با هزینه ۱ میلیون دلار

گران ترین عروسی دنیا

اگر چه این زوج سعی داشتند که جزییات مراسم عروسی خود را رسانه ای نکنند و پنهان نگه دارند اما با توجه به استخدام یک گروه کُر معروف، ۴ گروه موسیقی، آتش بازی های گسترده و ۵۰٫۰۰۰ شاخه گلی که سفارش داده شد و البته با توجه به عروسی باشکوهی که در ساحل شهر مالیبو (malibu) به نظر می رسد که هزینه این مراسم عروسی بالغ بر ۱ میلیون دلار شده تا مراسم عروسی آنها جزء گرانترین عروسی ها باشد .
این دو در سال ۲۰۰۵ به طور رسمی از هم جدا شدند.

عروسی ایوانکا ترامپ (دختر ترامپ) و جارِد کوشنر با قیمت ۱ میلیون دلار

عروسی دختر ترامپ گران ترین عروسی

ایوانکا ترامپ، دختر رییس جمهور حال حاضر ایالات متحده آمریکا، در یک عروسی باشکوه و گرانقیمت با مشاور اقتصادی خودش به نام جارد کوشنر ازدواج کرد. بر اساس گزارش مجله سرشناس برایدز مگزین (Brides Magazine) بیشترین هزینه ۱ میلیون دلاری این مراسم مربوط میشه به کیک ۱۳ لایه ای عروسی آنها، گوشواره هایی که بر اساس امضای ایوانکا ترامپ ساخته شده بود، یک گردنبند بسیار گران قیمت و یک قطعه جواهر تزیین شده با الماس (برلیان) بوده است. بر اساس گزارش ها در این مراسم عروسی مجلل که بیش از ۵۰۰ نفر از دوستان و آشنایان طرفین در آن حضور داشتند بالغ بر ۱ میلیون دلار هزینه شده بود.

عروسی دونالد ترامپ و ملانیا ترامپ با هزینه ۱ میلیون دلار

هزینه عروسی ترامپ رییس جمهوری امریکا

دونالد ترامپ نیز رئیس جمهوری برای سومین ازدواج خود مانند دخترش ایوانکا، جهت برگزاری مراسم عروسی اش بیش از ۱ میلیون دلار هزینه کرده است. کیک عروسی آنها بیش از ۴۵ کیلوگرم وزن داشته که بر روی آن بیش از ۳٫۰۰۰ گل رز قرار داده شده بوده است که به گفته طراح کیک آن، بیش از ۲ ماه جهت طراحی این کیک زمان صرف کرده است. اما بیشترین هزینه مراسم عروسی آنها مربوط به لباس عروس می شد که در آن بیش از ۱٫۵۰۰ سنگ قیمتی از جمله مروارید استفاده شده. هزینه غذای مراسم آنها برای ۴۰۰ مهمان نیز بیش از ۱۱۰٫۰۰۰ دلار برآورد شده است.

عروسی مدونا و گای ریچی با هزینه ۱٫۵ میلیون دلار

گران ترین عروسی, عروسی مدونا

عروسی این دو زوج ۱٫۵ میلیون دلاری آن ها که در سال ۲۰۰۰ برگزار شد در خاطره خود و علاقمندانشان خواهد ماند. بر اساس گزارش ها لباس عروس مدونا، این خواننده معروف بیش از ۸۰٫۰۰۰ دلار برای وی هزینه داشته است. اجاره یک قصر اسکاتلندی زیبا به طور کامل برای برگزاری مراسم عروسی نیز هزینه ای زیادتر بیشتر از این را نیز برای آنها در بر داشته است. هزینه های روی هم رفته برآورد شده که در مراسم عروسی آنها بیش از ۱٫۵ میلیون دلار هزینه شده است تا یکی از گرانترین عروسی های تاریخ به شمار رود.
این دو زوج در سال 2008 از هم جدا شدند.

عروسی مایکل داگلاس بازیگر آمریکایی و کاترین زیتا جونز با هزینه ۱٫۵ میلیون دلار

گران ترین عروسی, عروسی مایکل داگلاس

این زوج امسال هفدهمین سالگرد عروسی شان را جشن خواهند گرفت. مراسم عروسی این دو در سال ۲۰۰۰ بیش از ۱٫۵ میلیون دلار هزینه در بر داشت که بیشتر آن به اجاره هتل پلازا (Plaza Hotel)، لباس عروس ۱۴۰٫۰۰۰ دلاری و تاج ۳۰۰٫۰۰۰ دلاری عروس مربوط بوده است. شاید آن ها حتی نتوانستند یک تکه از کیک عروسی ۷ هزار دلاری خود را بخورند.

عروسی کریستینا آگویلرا و جوردن برَتمن با هزینه ۲ میلیون دلار

عروسی کریستینا آگویلرا و همسرش جوردن برَتمن

این دو برای مراسم عروسی خود در سال ۲۰۰۵ با تم زمستانه بیش از ۲ میلیون دلار هزینه کردند که ۸۰٫۰۰۰ دلار آن مربوط به لباس عروس بوده است. خیمه ای که برای این مراسم تدارک دیده شده بود تماماً با گل ادریس، گل رز، شاخه درخت غان، گل نرگس و دسته گل های متعدد دیگر تزیین شده بود. برای این مراسم که بیش از ۱۵۰ نفر از دوستان و آشنایان این دو در آن حضور داشتند غذای مفصلی سفارش داده شده و دی جی اَی ام (DJ AM) نیز تمام شب را به آواز خواندن و رقصیدن مشغول بود و یکی از گرانتری عروسی ها به شمار می رود. بعد از این هزینه های سرسام آور، این زوج در سال ۲۰۱۱ به رابطه ۸ ساله خود پایان دادند و از هم جدا شدند .

عروسی تام کروز بازیگر سرشناس و کیتی هولمز: ۲ میلیون دلار

تام کروز و کیتی هولمز, عروسی گران قیمت

لباس کیتی هولمز در این مراسم بیش از ۵۰٫۰۰۰ دلار قیمت داشت و کت و شلوار طرح نظامی تام کروز نیز همانند لباس عروس توسط کمپانی جیورجیو آرمانی طراحی شده بود. مراسم عروسی این دو در قصر اودسکالچی (Odescalchi Castle) در ایتالیا برگزار شد و هزینه غذا و نوشیدنی سرو شده در آن بیش از ۱۸٫۰۰۰ دلار برآورد می شد. در آخر شب نیز مهمانان شاهد یک آتش بازی فوق العاده بودند و بعد از آن نیز همگی به رقص و پایکوبی پرداختند. حتی عروس و داماد نیز تا ساعت ۳:۳۰ دقیقه نیمه شب همراه مهمانان مشغول خوشگذرانی بودند. اما ازدواج عاشقانه آن ها دوام زیادی نداشت و این دو ۵ سال بعد از هم جدا شدند .

کیم کارداشیان و کانیه وست: ۲٫۸ میلیون دلار

قیمت عروسی کیم کارداشیان, عروسی گران کیم کارداشیان

عروسی کیم کارداشیان/ گرانترین عروسی های دنیا

کیم کارداشیان و وست عروسی خود را در خیابان Forte di Belvedere شهر فلورانس ایتالیا برگزار کردند که اجاره آن بیش از ۳۰۰٫۰۰۰ دلار هزینه برجای گذاشت. کیم و کانیه بعد از یک هفته خوشگذرانی در کنار دوستان و آشنایان، دور از انظار عمومی به عقد هم درآمدند که آندرا بوچلی معروف نیز در این مراسم به هنرنمایی پرداخت. لباس کارداشیان بیش از ۵۰۰٫۰۰۰ دلار قیمت داشت و برای دسته گل ها نیز ۱۳۶٫۰۰۰ دلار و برای غذا نیز بیش از ۱۱۰٫۰۰۰ دلار هزینه شده بود.  هزینه کلی این مراسم بدون در نظر گرفتن یک هفته خوشگذرانی در پاریس ۲٫۸ میلیون دلار برآورد شده است تا مراسم عروسی آنها نیز جزء گرانترین عروسی های دنیا ثبت شود. چند وقتی است که شایعه به پایان رسیدن ازدواج و جدایی کیم کارداشیان و کانیه وست بر سر زبان ها افتاده است. در روزهای اخیر هم دوستان این زوج این مساله را تائید کرده و بیان داشته اند که این دو نفر تظاهر می کنند که همه چیز عادی است، اما در واقع هیچ رابطه ای بین آن ها وجود ندارد منبععروسی قبلی کیم کارداشیان نیز با هزینه بسیار زیادی صورت گرفت که  بعد 536 روز از هم جدا شدند.

عروسی پل مک کارتنی و هیثر مایلز با هزینه ۳ میلیون دلار

گران ترین عروسی دنیا, عروسی پرهزینه بازیگران

گرانترین عروسی های تاریخ/ گرانترین عروسی بازیگران

عروسی پرهزینه آن ها در ایرلند با تم هندی در خاطره آن دو خواهد ماند. مک کارتنی و مایلز برای مراسم عروسی خود یک قصر ایرلندی را با هزینه ۴۰٫۰۰۰ دلار اجاره کرده و برای دسته گل ها ۱۴۵٫۰۰۰ دلار و آتش بازی نیز ۱۵۰٫۰۰۰ دلار هزینه کردند. جالب این که مک کارتنی بعد از جدایی از مایلز در یک مراسم کم هزینه که تنها ۳۰ نفر در آن حضور داشتند با نانسی شِوِل ازدواج کرد. لیزا مینِلی و دیوید گست: ۴٫۲ میلیون دلار چهارمین ازدواج لیزا مینلی در سال ۲۰۰۲ با حضور مایکل جکسون و الیزابت تیلور بسیار پرهزینه بود. بیش از ۸۵۰ مهمان در این مراسم حضور داشته و عروسی این دو را از نزدیک شاهد بودند. این عروسی در هتل رگنت (Regent Hotel) برگزار شد و کیک آن بیش از ۴۰٫۰۰۰ دلار قیمت داشت. با وجود این هزینه سرسام آور، این دو تنها ۱۶ ماه، در سال 2008 از هم جدا شدند.

عروسی لیزا مینِلی و دیوید گست گرانقیمت ۴٫۲ میلیون دلار

گرانترین عروسی, عروسی گران

چهارمین ازدواج لیزا مینلی در سال ۲۰۰۲ با حضور مایکل جکسون و الیزابت تیلور بسیار پرهزینه بود. بیش از ۸۵۰ مهمان در این مراسم حضور داشته و عروسی این دو را از نزدیک شاهد بودند. این عروسی پرهزینه در هتل رگنت (Regent Hotel) برگزار شد و کیک آن بیش از ۴۰٫۰۰۰ دلار قیمت داشت. با وجود این هزینه سرسام آور، این دو تنها ۱۶ ماه بعد از هم جدا شدند.

عروسی جرج کلونی و آمل عَلَم الدین با هزینه ۴٫۶ میلیون دلار

گرانترین عروسی بازیگران

گرانترین عروسی های دنیا

سرانجام جرج کلونی نیز تن به ازدواج داد و در سال ۲۰۱۴ با یک وکیل به نام آمل علم الدین ازدواج کرد. مراسم عروسی این دو به مدت ۳ روز در ونیز ایتالیا و در هتل چیپریانی (Cipriani hotel) برگزار شد. آن ها قصد داشتند عروسی خود را به شیوه ای سنتی برگزار کنند و بدین منظور برای میز مهمانان بیش از ۳۰۰٫۰۰۰ دلار و برای دسته های گل بیش از ۲۵۰٫۰۰۰ دلار هزینه کردند. برای غذای عروسی نیز بیش از ۳۰٫۰۰۰ دلار و برای نوشیدنی نیز بیش از ۱۶۰٫۰۰۰ دلار هزینه شد.

عروسی چلسی کلینتون و مارک مِزوینسکی با هزینه ۴٫۸ میلیون دلار

عروسی بازیگران, عروسی گرانقیمت

چلسی کلینتون با توجه به این که پدرش رییس جمهور سابق و مادرش وزیر امور خارجه وقت ایالات متحده آمریکا بود در سال ۲۰۱۲ ناگزیر شد که مراسم عروسی خود با مارک مزوینسکی را تحت تدابیر شدید امنیتی برگزار کند که این موضوع باعث شد هزینه مراسم عروسی این دو به شدت افزایش پیدا کند. لباس عروس و داماد هرکدام بیش از ۲۰٫۰۰۰ دلار قیمت داشت. علاوه بر آن بیش از ۲۵۰٫۰۰۰ دلار نیز برای جواهرات تزیینی لباس عروس هزینه شده بود. خیمه های طراحی شده برای مراسم عروسی نیز بیش از ۶۰۰٫۰۰۰ دلار، گل های تزئینی بیش از ۵۰۰٫۰۰۰ دلار و میزهای مهمانان نیز ۱۰۹٫۰۰۰ دلار هزینه در بر داشتند و یکی از گرانترین عروسی های تاریخ به شمار می رود

اگرچه بودجه این مراسم ۳ میلیون دلار اعلام شده بود اما به عقیده کارشناسان هزینه این مراسم بالغ بر ۴٫۸ میلیون دلار بوده است.

جاستین تیمبرلیک و جسیکا بیل: ۶٫۵ میلیون دلار

عروسی بازیگران معروف, عروسی های گران

عروسی پرهزینه و گرانقیمت این دو در سال ۲۰۱۲ در ایتالیا با حضور بیش از ۱۰۰ مهمان و به دور از چشم رسانه ها برگزار شد که بیش از یک هفته به طول انجامید. در این عروسی ۶٫۵ میلیون دلاری برنامه های سرگرم کننده و آتش بازی های فوق العاده ای اجرا شد که نقش مهمی در افزایش هزینه مراسم داشتند. این دو امسال شاهد تولد اولین فرزندشان بودند و پنجمین سال ازدواجشان را جشن گرفتند.

عروسی مایکل جوردن و ایوت پریِتو با هزینه ۱۰ میلیون دلار

عروسی بازیگران هالیوود, قیمت عروسی

مایکل جوردن بسکتبالیست معروف در دومین ازدواج خود برای عروسش، ایوت پریتو چیزی کم نگذاشت و در مراسم عروسی این دو در سال ۲۰۱۳ مهمانانی مانند آشر (Usher)، رابین ثیک (Robin Thicke) و کی جون ( K’Jon) حضور داشته و به هنرنمایی پرداختند. در این مراسم، عروس لباسی بسیار زیبا که با کیک عروسی هماهنگ شده و با استفاده از قطعات کریستال تزیین شده بود را به تن داشت. به گفته برخی منابع این مراسم مجلل بیش از ۱۰ میلیون دلار روی دست مایکل جردن خرج گذاشته است.

عروسی پرنس ویلیام و کیت میدلتون با هزینه ۳۴ میلیون دلار

قیمت عروسی پرنس ویلیام کیت میدلتون, عروسی گرانقیمت

بر اساس برآوردها تنها ۳۲ میلیون دلار برای حفظ امنیت این مراسم هزینه شده بود. دو میلیون دلار دیگر نیز صرف مخارج دیگر از قبیل ۴۳۴٫۰۰۰ دلار برای لباس عروس و داماد، ۶۰۰٫۰۰۰ دلار برای شام و ناهار و ۸۰۰٫۰۰۰ دلار نیز برای گل و تزیینات طبیعی شده است. هزینه دو کیک این عروسی نیز بیش از ۸۰٫۰۰۰ دلار تخمین زده می شود. البته از آن جایی که خیابان وست مینستر و کاخ باکینگهام متعلق به خاندان سلطنتی است این دو مجبور نبودند که بابت اجاره آن ها هزینه ای پرداخت کنند در غیر این صورت هزینه عروسی بیش از ۳۴ میلیون دلار می شد.

پرنس چارلز و پرنسس دایانا: ۱۱۰ میلیون دلار

گرانترین عروسی های دنیا

به خاطر تورم این عروسی برگزار شده در دهه ۱۹۸۰ میلادی بیش از ۱۰۰ میلیون دلار امروزی هزینه در بر داشته است. این دو نیز بیشتر بودجه عروسی را صرف مسائل امنیتی کردند اما مبلغ زیادی نیز برای لباس عروس که تزییناتی شامل ۱۰٫۰۰۰ قطعه مروارید در آن به کار رفته بود و همچنین کیک ۵۰ کیلویی با ارتفاع ۱٫۵ متر صرف شد . از این مراسم عروسی گرانترین و پرهزینه ترین مراسم عروسی تاریخ یاد می شود. چندسال بعد از عروسی آنها پرنسس دیانا به طور مشکوکی در یک صانحه رانندگی کشته شد.

در همین رابطه بخوانید :

برگزاری مراسم عروسی گرانقیمت در دیزنی لند هنگ کنگ

لباس عروس 160 میلیون تومانی در تهران

6 مدل کیک از گرانترین کیک های عروسی مشهور

گران ترین مجلس عروسی دنیا را می شناسید ؟! / عروسی بیلیونر هندی

مراسم عروسی پرهزینه در کشورهای عربی+ عکس[تعداد: 9    میانگین: 3.4/5]