تالار نت تالار عروسی
 

نکاتی مهم در پرو لباس عروس

 ادمین   5 سال پیش   ارسال دیدگاه   ۵,۳۰۷ بازدید  
پرو لباس عروس,انتخاب لباس عروس


جهت انتخاب لباس عروس همواره می بایست لباس عروس ایده آل را پرو کرده تا مدل آن را در تن بررسی نمایید. در واقع پرو لباس عروس و انتخاب مدل مناسب یک مرحلمه مهم در مقدمات مراسم عروسی تان است. اگر بخواهید لباس عروس خود را بخرید و یا قصد داشته باشید تا از لباس عروسی اجاره ای استفاده کنید می بایست آنا را پرو کرده و با دقت آن را بررسی نمایید. در همین رابطه بخوانید: “اجاره لباس عروس/ نکات و پیشنهادات” .

یکی از مهمترین ویژگی های لباس عروس راحتی آن است. این خیلی مهم است که لباس عروسی که در شب مراسم عروسی تان می پوشید راحت باشد و در آن احساس راحتی کنید. بنابراین در هنگام مراجعه به مزون های عروس نکات مهمی که در ادامه گفته می شود را در نظر داشته باشید.

پرو لباس عروس,انتخاب لباس عروس

قبل از پرو لباس عروس غذا خورده باشید

ممکن است به دلیل استرس انتخاب لباس عروس بعضی از دختر خانم ها تمایل به خوردن غذا به خصوص صبحانه را نداشته باشد. حتما قبل از اینکه به مزون عروس جهت انتخاب لباس عروستان بروید صبحانه و غذای کافی میل کنید.

صبحانه نخوردن و گرسنه بودن ممکن است حجم شکم و اندامتان را کوچکتر از حالت طبیعی نشان دهد بخصوص اگر از عروس هایی هستید که مقداری شکم دارید در هنگام پرو لباس عروس اندازه واقعی بدنتان مشخص نمی باشد . پس در صورتی که لباسی مناسب با اندامتان می خواهید به این نکته دقت کنید. همچنین خوراکتان دقت کنید تا قبل از مراسم عروسی تان دچاره اضافه وزن و یا کمبود وزن نباشید.

انتخاب همراهان مناسب جهت پرو لباس عروس

وجود همراه می تواند به انتخاب لباس و مدل آن در تن شما کمک کنید. معمولا مزون های لباس عروس از آمدن همراه استقبال می کنند. اما اگر تعداد همراهان شما بیش از حد باشد اختلاف سلیقه در انتخاب و مدل ان بوجود می آید و این می تواند انتخاب شما را سخت و با تردید کند. همچنین کسانی را جهت همراهی انتخاب کنید که سلیقه آنها را قبول داشته باشید و با روحیات و ذهنیت آنها به شما نزدیک باشد.

همراه داشتن لوازم آرایشی

خرید یا و پرو لباس عروس چیزی نیست که همه روزه در زندگی هر کس رخ دهد. پس هنگام خرید یا اجاره لباس عروس مقداری لوازم آرایش همراهتان باشد تا در هنگام پرو لباس مورد نظر مقداری رنگ و لعاب به خودتان بدهید. به این ترتیبمی توانید ترکیبی از خودتان در لباس عروس و شب عروسی تان ببینید و تصمیم گیری نهایی را انجام دهید.

در همین رابطه بخوانید : اشتباهات شایع زیبایی در آرایش عروس

لباس زیر مناسب پوشیده باشید

در هنگام پرو لباس همان لباس زیری را استفاده کنید که قصد دارید در شب عروسی تان در زیر لباس عروس بپوشید. اگر چنانچه مدل لباس عروس شما دکلته باشد، فروشنده لباس عروس به شما می گوید که لباس زیر شما از نوع زیرتنه دار و بدون بند باشد. پس دقت داشته باشید که قبل از آنکه جهت خرید لباس عروس مراجعه کنید لباس زیری که قصد دارید در مراسم بپوشید تهیه کرده و هنگام پرو همراه داشته باشید.

اندازه کفش در پرو لباس بسیار مهم است

وقتی که قصد خرید لباس عروس را دارید می بایست لباسی را انتخاب کنید که از نظر قد هم مناسب اندام شما باشد. سعی کنید که کفش عروسی تان را قبلا تهیه کرده و همراه خود داشته باشید. به این ترتیب فروشنده و یا خیاط لباس شما می تواند اندازه درست دامن و پایین تنه شما را به خوبی بداند و از نحوه قرار گرفتن دامنه لباس تان آگاه شود و شما نیز شکل کلی را ببینید.

پرو لباس عروس های مختلفدقت داشته باشید فقط یکبار لباس عروس را می توانید به تن کنید. سعی کنید که لباس عروس های مختلف را پرو کنید. چراکه ممکن است لباس عروسی را نمی پسندید در تن و اندام شما بسیار زیبا جلوه کند و کاملا مناسب اندام و سلیقه شما باشد.

پیشنهاد میکنیم در همین رابطه مطلب : “انتخاب لباس عروس مناسب اندام شما” را مطالعه نمایید.

با آرزوی خوشبختی برای شما/ تالار نت[تعداد: 0    میانگین: 0/5]


سوالات، نقد و بررسی

  1. بعضی از مزون ها خیلی اذیت میکنن.
    اگه اولش همه چیز رو طبق اینی که شما گفتید طی نکنی کلی پول ازت میگیرن و ازیتت میکنن.
    تازه اگه اون لباس عروسی که دوست داشته باشی بهت بدن.

سوالات، نظرات و پیشنهادات